THORN DENT s.r.o., zubní ordinace
Jiráskovo nám. 4, Plzeň

Umístění: THORN DENT s.r.o., zubní ordinace Jiný

K paní doktorce chodím 25 let. Myslím, že je to nejlepší ohodnocení. Vše mi vždy vysvětlila, poradila. S její prací jsem spokojena a děkuji za její přístup k pacientovi.

Umístění: THORN DENT s.r.o., zubní ordinace Jiný

Skvělá paní zubařka která vše patřičně vysvětlí, a opraví. Příjemná, a hezké prostředí.

Velice ochotna, mila a profesionální. Bez jakýchkoliv výhrad. Všem maximálně doporučuji. Michal.....

Po několika letech u zubaře... Paní doktorka velice milá, vše vysvětlila, dali mi vybrat, kolik toho první den uděláme... Velice dobrá zkušenost! Strach ze zubaře pomalu upadá...

Paní doktorka Bělinová je velice příjemná a šikovná. Při návštěvě její ordinace se rozhodně neklepete hrůzou, jako když máte jít "k doktoru". Doporučuji všem pacientům trpícím syndromem bílého pláště.

Velká spokojenost,paní doktorka vše dětem ukáže a vysvětlí,mladšího syna jen vozila na křesle:-).Spokojenost veliká!!

Velká spokojenost, časová dostupnost a profesionalita.

Velmi šikovná a sympatická zubařka.Neměnili bychom.

K paní doktorce Bělinové chodí celá naše rodina již několik let a vždy jsme byli spokojeni s ošetřením v příjemné a přátelské atmosféře.

Paní doktorku Bělinovou mohu všem doporučit.