Soukromá zubní ordinace
Ouvalova 390, Slaný

Umístění: Soukromá zubní ordinace

U pí. doktorky jsem byla jednou a už nikdy více! Po její návštěvě a dentální hygieny(bez ní neošetří vůbec) jsem dostala zánět dásně. Ještě více mi však vadí její přístup, když vás bolí zub.A teď ji doslova cituji. Je sice ochotna ošetřit ale ne hned! Nejprve se musíte telefonicky objednat na dentální hygienu a teprve poté máte nárok na ošetření- ve výsledku čekáte třeba 2-3 měsíce! A to nemluvím o tom, že podle jejího názoru je skoro nejlepší každý zub hned vytrhnout. Nedoporučuji!

chodíme k ní celá rodina a jsme s ní velice spokojeni. Manžel měl panický strach ze zubařů a díky paní doktorce už nemá a zuby už má pěkné.

NEOCHOTNÁ A DRAHÁ

Vynikající stomatolog.

Bála jsem se strašně moc trhání 8, ale paní doktorka je velmi štrná a citlivá a míilá, a i když jsem byla oteklá 3 dny, trhání mě vůbec nebolelo.Takovéhle profesionály mohu jen doporučit!!
Lucka

Není,co dodat,super

super

Já doporučuji je fakt že si zaplatíte (za jednu plombu cca 600 je takovej základ nebo minimum) ale téměř bezbolesti a naprosto precizně ,perfektně vybavená a milá doktorka .

Výborná zubní lékařka.

Bolel mě zub, Dr.Získalová mě ho zrentgenovala a sdělila, že tam nic není. Protože mě ten zub bolel pořád, přešla jsem po nějaké době k jimému zubaři (již ne ve Slaném)a ten po zrentgenování řekl, že tam kaz je. Zub vyvrtal a bylo po bolesti.