Praktický lékař stomatolog
Dolní 101, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

ted jsem se vratila z tama je to uzasna zubarka niky mne neodmitla aniz bych byla objednana taky tam chodine cela rodina uz nekolik let a nemuzeme si ji vynachvalit

Dobrý den, s paní doktorkou jsem byla vždy většinou spokojena takový normální přístup, ale podle mého názoru čím je paní doktorka starší tím se to zhoršuje nedostačující kontrola na preventivní prohlídce. Zdá se mi že je jí to prostě jedno jen ať má pacienta už za sebou. Začíná být podrážděná a to že mi nenajde kaz na který mě jiný lekař upozornil mi příjde vážně nehorázne...!!!
A taky mi docela vadí to že když si vezme paní doktorka dovolenou tak by si mohla něco nahrát na záznamník a ne že se tam budu snažit několik dní dovolat a pak tam musim zajit osobně abych vlastně zjistila co se děje...

Super zubařka, chodím k ni od školy a ted k ni chodí i syn, je hodná milá,

p.doktorka Vondráková je stále naše skoro jako rodinná lékařka,chodíme k ní jako k lékařce,s kterou si mužete povykládat i poradit o všem,chodím k ní mnoho let a mám k ní důvěru a ze mě spadne veškerý strach ,jaký většinou bývá,když se mluví o zubaři.přeji ji hlavně aby byla zdravá,a její sestřičce,která je také moc příjemná ať to s námi holky co nejdéle vydrží.

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné. Nikdy jsem s nimi neměla žádné problémy. Chodím tam už od dětství. Doporučuji.

Evelina

Jsem sní ja i celá moje rodina nadmíru spokojen

Výborná zubní lékařka! Vřele doporučuji!

Paní doktorka Vondráková je nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy potkal.
Zachránila mi hned při prvním setkání zub, který mi jinde už spravovat nechtěli se slovy, že "to nejde".
A další, dosud nepoznaná zkušenost, ošetřování od paní doktorky je bezbolestné.
Vrtání a jiných dříve nepříjemných prací se už nemám důvod obávat.
Za velmi citlivou a precizní práci doporučuji všem, kteří hledají spolehlivou pomoc.

velmi milá a ochotná

Je za 1-privetiva,a to u zubniho lekare pri vstupu dela zazraky,mila a velmi citliva.Po odborne strance jsem velmi spokojena.Moc ji i sestricce za takovy pristup k pacientovi dekuji.