Sokolská tř. 81, Ostrava
Mediekos Labor s.r.o., osteologie

Zobrazit ostatní internistů v okolí

Já bych řekl velmí kvalitní lékařka,chodíme k ní s manželkou a nelze ji nic vytknot A.ŠIMEK.

Profesionální a lidský přístup k pacientovi. Již dvakrát mi objevila chorobu, která se vůbec netýká její specializace. Velké díky paní doktorko a více tak vyjímečných lékařů jako jste Vy. Doporučuji .

Mě taky před časem musela předat jinam, chodil jsem k ní na internu a ona mi už léky nemohla psát, protože má jenom revmatologii. Dost mě do mrzí, byl jsem vždycky spokojen s přístupem i léčením, tam co chodím teď, už to takové není...

Po 10 letech léčení mi bylo řečeno,že k ní s mojí diagnozou nepatřím.Takže 10 roků mě léčila a psala léky nevím na co.A nikdy jsem u žádného lékaře neviděl,aby sestra vyšla do čekárny a vybírala od každého 30 korun.Názor ať si udělá každý svůj.

Velmi hezký, citlivý a informující přístup k pacientovi, zřetelný zájem o pacienta, zřejmá vysoká odbornost a profesionalita (rychlá a přesná diagnoza, rychlé a výrazně kladné výsledky léčby), no a - ne v poslední řadě - radost podívat se a promluvit.