Šárka Maślankova, zubař Louny

MUDr. Šárka Maślankova

Zubař

6 názorů

Adresa

17. listopadu 2071, Louny
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Nesouhlasím s negativními hodnoceními, která jsou zde uvedena. Já mám zkušenosti jen ty nejlepší. Jak co se týče kvality práce, tak i chování. K paní doktorce docházím již několik let a rozhodně nemám důvod hledat si jiného stomatologa. U mě jednoznačně hodnocení nejlepší.


Ověřeny pacient

S neléčenou paradentozou jsme museli odejit k jiným lékařům,bohužel pozdě.O zuby jsme bolestivě přišli a za velke penize je nahradily implantaty.Bylo nám řečeno,že kdybychom přišli před těmi deseti lety ,co jsme byli registrovani u paní doktorky,zuby se daly léčit a vyléčit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

zručnost, rychlost a kvalita práce u paní doktory je myslím si na prvním místě. Z mého pohledu je to nejlepší stomatolog, u kterého jsem kdy byl.


K

K paní doktorce docházím už po několik let a jsem nad míru spokojen. Měl jsem často kazy, které paní doktorka vždy dokázala precizně odstranit. Po té, co jsem začal důsledně dodržovat její doporučení ohledně péče o chrup a mezizubní prostory se mi zuby již vůbec nekazí. Paní doktorka je vždy ochotna věcně zodpovědět mé případné dotazy.


Naprosto souhlasim s nazorem "nespokojeny pacient", take jsme odesla jinam, kde jsem 100 % spokojena. Tato pani doktorka mi nikdy neverila, ze me zub boli (i kdyz jsem prisla s nateklou tvari a po probdele noci) a jen se porad divila, ze me to prece nemuze bolet a ze by docela rada videla jak budu rodit. Sestricka je zlaticko a divim se, ze tam muze vydrzet. Doktorka mi take pri kazde navsteve vrtala, pry kaz, ale od te doby co jsem odesla jinam zadny dalsi, zatim, nemela. Proste HRUZA a uz nikdy vic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N

Strašná, náladová, neochotná. Musel jsem odejít k jinému stomatologovi a lituji všechny její pacienty, kteří ještě u ní setrvávají. Velice také lituji její úžasnou a vždy milou a usměvavou sestřičku, která musí snášet doktorčiny špatné nálady a neprofesionální práci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti