17. listopadu 441, Bílovec
Praktický lékař pro dospělé

Veliká spokojenost. Kdykoliv příjdu do ordinace, cítím se tam příjemně. Sestřička vstřícná, milá a ochotná. Paní Doktorku doporučuji. ;)

Nebyla jsem vůbec s paní doktorkou spokojena a změnila jsem lékaře. Naštěstí !!! A udělala jsem dobře. Mám super nového doktora a nemusím v čekárně prosedět celé dopoledne.

Kéž by byli všichni lékaři tak milí,vstřícní,laskaví a ochotni jako p.dr.Lyčková....nemohu opomenout i sestřičku v ambulanci.Dle mého úsudku nejlepší lékařka v Bílovci a opravdový odborník na svém místě.Ocenuji jejich snahu pomoci člověku v nemoci.....žiji již 7let v Ostravě a na dr.Lyčkovou včetně její ambul.sestřičky nikdy nezapomenu a tímto je zdravím.

Je moc fajn :a)

Naštěstí nebývám moc nemocná, ale vždy, když jsem tam přišla, tak byla ochotná, příjemná a pomohla. Takže já jsem spokojená.

Velmi příjemná, snaživá a vstřícná, včetně zdravotní sestřičky. Oceňuji její snahu o další, spec. vyšetření pacientů a nezanedbání nemoci, kterou sama nemůže rozpoznat. Jsem rád, že ji máme.

Paní doktorka je velmi milá, sice se mi zdá jako by se poslední dobou pohoršila, doufám, že je to jen přechodný stav. V Bílovci je nejlepší praktická lékařka, dětský lékař je nejlepší Mudr.Johan.

O

Z lékařů,co jsem poznala nejlepší. Pečlivá, příjemná ..prolistuje i dokumentaci zpátky,nepředepisuje zbytečně léky..

Vynikající lékařka.Daniela (Bosáková)Chudá

Paní doktorka je vždy milá a příjemná a to, i když má plnou čekárnu lidí a sama už musí být kolikrát velmi unavená(za což ji obdivuji). Má také velmi velké znalosti a umí vám i lidsky vysvětlit co vám vlastně je. Je opravdovým odborníkem na svém místě.