Vranovská 19, Brno
GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA

Umístění: GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA

Děkuji moc paní doktorce Šárce Kutálkové a celému personálu za jejich přátelský a profesionální přístup a za vytvoření příjemné atmosféry při čekání i prohlídce samotné.K paní doktorce chodím již mnoho let a jsem velmi spokojena a vděčná ze její přístup.Přeji Vám
všem ať se Vám ve všem i nadále daří.Zdraví Jana :-)

K paní doktorce chodím již 15 let. Jsem naprosto spokojena. Lidský přístup, skvělá domluva. Nikdy bych nechtěla jinou gynekoložku. A to i po přestěhování se docela daleko za ní vždy ráda jedu. S ní jsem prožila dvě těhotenství, na která mám díky ní hezké vzpomínky. Je skvělá a profík!

Umístění: GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM ŠÁRKA

o paní doktorce jsem si myslela hodně, dokud nepřišel problém... po roce co se nám nedařilo otěhotnět, mi paní doktorka nasadila homeopatika, s tím, že mám přijít za 3 měsíce... Její nadšení pro alternativní řešení, je strašně přehnané a neposlouchá, když chcete něco jiného. Po návštěvě IVF jsem zjistila, že mi spoustu vyšetření, která mohla udělat neudělala - vlastně všechny co mohla neudělala. Tak za mě, pokud se v budoucnu chystáte založit rodinu, hledejte jinde...

Paní Kutálkova je opravdu výborná. Žádné vyšetření od ní není ani trochu nepříjemné, počká, nespěchá. Respektuje intimitu pacientky. Prostě dělá správně svou práci. Respektuje rozhodnutí pacientky a pracuje s fakty. Pokud cítí z vaší strany zájem po dotazu se vám dlouho věnuje, prodiskutuje, poradí. Při zájmu nabídne i alternativni možnosti řešení. Vzdělává se v oboru, nezaostává s novými poznatky. Ano, čekám někdy i hodinu a půl (víc ne), ale vím, že si na mě pokud budu chtít a zajímat se, udělá čas. Čekárna je příjemná a dlouhou čekací dobu připisuji velkému zájmu pacientek a vstřícnému přístupu paní doktorky. Chodím k ní i s komplikacemi a vždy mi poradila dobře a odhadla co zabere.

K paní doktorce chodí cela naše rodina. Se vším jsme maximálně spokojeni. Paní doktorka je opatrná, milá a vždy pozitivně naladena. Je to snad jediný doktor, ke kterému chodím ráda. Nejsem pacient, který chodí pouze jednou za rok na prohlídky, paní doktorka uz si me taky pěkné užila a pořád je na me milá a rada mi se vším poradí, proto nechápu negativní ohlasy. Za me proste lepší doktorka není. Hyžíková

Opravdu nechápu negativní názory, ani názory, že příjemný přístup je samozřejmný!!! Je to hloupost. Kolik lékařu je na Vás v dnešní době tak milých a vstřícných jako paní doktorka Kutálková???!!!! Já teda jiného neznám a že po doktorech chodím hodně. My s manžel máme dceru v podstatě jen díky ní a její péči. že se někdy stane a čeká? kde se v dnešní době nečeká? na úřadě, u jiného lékaře. Chápu, že když jste těhotní, že jste podráždění, ale neobviňujte tím paní doktorku!!!!!! A že spíše doporučuje alternativní léčbu je spíš plus, než ostatní, kteří do Vás hází antibiotika horem dolem! My s manželem na PANÍ DOKTORKU nedáme dopustit!!!! A chodím k ní už 15 let!

Paní doktorka sice působí velice mile a stále se usmívá, ale nebrala v potaz moje příznaky a potíže. Byla se mnou pokaždé příliš rychle "hotová". Neudělala si na mě čas. Snaží se vše zlehčit a nemít s pacientem příliš mnoho práce. Zřejmě, aby jich stihla více. Prostor k tomu, abych se zeptala na to co potřebuji jsem si musela sama vydobýt. Myslím si, že těhotenská poradna je od toho, abych se mohla na vše ptát. Po odborné stránce k paní doktorce nemám plnou důvěru. Nabízí alternativní preparáty, které samozřejmě nehradí pojišťovna.

F

K paní doktorce jsem chodila snad 5 let. Za celou tu dobu jsem s ní byla naprosto spokojená. Milá, vstřícná, sympatická... Ale poslední dobou cca 2 roky se mi zdá, že si z ordinace dělá kšeft. Nyní si můžeme u sester koupit jídlo, pití, atd. Samé letáčky na zámek...No dejme tomu, její věc. Co mě ale opravdu vadí je čekací doba. Chápu, že paní doktorka toho má hodně, ale když se objednám na 10h tak počítám s tím, že nejpozději v 10:15 mě vezme a ne ve 12h. Což je bohužel normální. Proto, když jsem šla na gynekologii věděla jsem, že mi to zabere celé dopoledne. Když jsem u ní byla naposledy s tím, že mám šílené PMS. Každá žena to pozná a ví přesně, že se jedná o PMS. Vyšetřila mě a řekla, že mám zánět močového měchýře. Přitom jsme žádné příznaky neměla. A to jsem trpívala na záněty močového měchýře a poznala bych to. Čekala jsem, že udělá alespoň test z moči, nikoliv. Rovnou mi napsala s úsměvem ATB a šla jsem. No... a šla jsem jinam.

K paní doktorce jsem chodila několik let a až donedávna bych souhlasila, že je bezvadná. Sice dlouhé čekání, i když jsem byla objednaná dlouho dopředu, ale jinak milá, vstřícná, ochotná, veselá... ovšem jen dokud jsem byla zdravá a chodila jen jednou ročně na prevenci. Jakmile se objevily potíže, veselost paní doktorky nezmizela, ale již absolutně nebyla na místě a paní doktorka, resp. její odbornost, se vyjevila v celé své kráse.
Vážená paní doktorko, to že pacientky přesvědčujete o tom, že na trhu neexistuje žádná alternativa léku Pregnyl bych ještě přešla (ačkoliv existují minimálně další dva...). Ale dovolte mi, abych Vás poučila, že mít v histologii po revizi dutiny děložní části myometria NENÍ normální a že říct pacientce, které lékaři způsobili zpackáním rutinního zákroku sterilitu, že jedno dítě už má, tak zas o tolik nejde, je NEHORÁZNOST!!!

K pani doktorke Šárke chodím už 10 rokov. Prvý krát som k nej prišla, keď som mala 18 rokov, a mala som z týchto záležitostí obrovské traumy. V podstate som sa jej tam od strachu "zložila" na stole... Podporila ma psychicky, a jej prístup je neuveriteľne citlivý, chápavý a vnímavý.
Odvtedy som žila rok mimo Európu, teraz dokonca 3 roky v Prahe, ale stále chodím za ňou. Našťastie nepatrím medzi ľudí s problémami, a tak jeden krát za rok preventívka stačí. Nedokážem teda posúdiť výber na základe odbornosti. Vždy záleží na vašich kritériách. Ja napríklad nedokážem vymeniť odbornosť za prístup. Zatiaľ mám dojem, že pani doktorka má oboje. Vie, že mi je stále všetko toto "ženské" nepríjemné, preto ma vždy u vyšetrenia zahovára, vypráva mi o všeličom, jaj jej musím na to odpovedať a ani sa nenadzám, už je po vyšetrení. Za tento prístup som jej nesmierne vďačná.
Od príšerného fobiotika sa zo mňa stal človek čo chodí na gynekológiu rád. (iba u nej, samozrejme :-))
Držím palce, nech si každý z vás nájde to čo potrebuje, čo mu vyhovuje a pomože.