Pekařská 84 Brno, Brno
Dětské ORL centrum

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Dětské ORL centrum

ostatnich. Pani doktorka Dolnickova je skvela profesionalka, uzasny pristup k detem (navic nema bily plast, ale vtipne barevne tricko), velice rychla a zaroven trpelive vysvetli problem. A jako bonus barevna cekarna jako herna s hrackama a knizkama. Velice doporucuji!

Paní doktorku znám už z dřívejška, chodívala jsem k ní se synem. Nyní jsem byla na vyšetření s dcerou, která má těžkou formu autismu. Přístup paní doktorky i její milé sestřičky byl úžasný. Sama jsem byla v šoku, jak dcera spolupracovala. Vyšetření jsme zvládli bez větších scén.... ORL Pekařská má skvělé jméno, je vyhlášená a rozhodně to musím potvrdit.

Paní doktorka je opravdu úžasná, její přístup k dítěti byl zatím od lékaře nejlepší, který jsem zažila. Vše krásně vysvětlila, mně i synovi (4,5 roku), byl pro ni partnerem a vyšetření proběhlo naprosto v klidu. A i při tom, že vše vysvětluje, zvládá být časově efektivní, takže jsme byli na objednaný čas přijatí i rychle vyřízení. A opravdu skvělý pocit, doporučuji!!!

Potvrzuji napsaná hodnocení - paní doktorka je vynikající lékařka - výborný diagnostik, rychlá, pečlivá, s výborným přístupem k malým pacientům - vždy vysvětlí, co právě dělá, dokáže v malém pacientovi vzbudit důvěru a vyšetření je rychlé, takže děti zbytečně "netrpí", na kontroly se moje děti těší ... navíc i velmi milá a vstřícná k rodičům, neměli jsme nikdy pocit, že "otravujeme kvůli maličkosti" ..... jo a mají super strom v čekárně :-) ....... Chceme víc takovýchto ambulancí!!!!!!!!!

Tímto chci paní doktorce poděkovat, velmi ochotná a laskavá paní doktorka. Vždy nám pomohla a nikdy nás neodmítla.

Nejlepší lékařka, jakou jsem kdy zažila. Vše vysvětlí, nikdy nás neodbyla, pečlivě vyšetřila. K dětem moc milá. Sestřička taky moc fajn.

Velice příjemná paní doktorka, která vše vysvětlí v klidu. K dětem i rodičům perfektní přístup.

Naprosto úžasná paní doktorka! Vše pořádně vysvětlí a hlavně uklidní!! Jsem nadšená!! Přístup dokonalý! Hosová

Paní Doktorka je naprosto úžasná !!! Stará se mi o dcerky a jsme moooc spokojení. Holkám se líbí, nebojí se jí a rády k ní chodí. Je profesionální, pečlivá a velmi přátelská. Vše ráda vysvětlí. Tuto paní doktorku mohu jen DOPORUČIT !!!

Výborná doktorka, milá na děti, trpělivá, soustředěná. Jsem vekice spokojená.