Praktický zubní lékař
Tanvaldská 224, Liberec

Stupnice hodnocení končí na velmi dobrý.Já musím napsat vynikající.Přišel jsem s problémem ne za pět minut dvanáct , ale velice dlouho po dvanácté.
Pan doktor se mě ujal a po jedné – dvou návštěvách mi dokázal , že není třeba chodit k zubaři vynervován , týden před návštěvou ordinace nespat a mít bolení břicha.Pan doktor a sestřička , je jak jsem vypozoroval jako laik, sehraný tým a jejich práce je na professionální úrovni.Nejen práce,ale i přístup a chování.
Vám co píšete o bolístkách po návštěvě ordince snad jen jedno.Pan doktor mi vytrhal už mnoho zubů a to vše ve velmi krátké době.V jeho křesle bolest nepoznáte a ta doma je z 99% naší nedbalostí.Asi jsme přišli pozdě,zákrok musel být rozsáhlejší a to pak prostě doma po ústupu injekce může bolet.Určitě to není chybou pana zubaře.
Já nemohu jinak , než napsat, děkuji pane doktore a děkuji sestřičko.Děkuji za to,co jste pro mě udělali a ještě uděláte. Měl jsem Vás poznat dřív.Zdraví Vás K.L.

Pan zubař nedával injekce, poslední dobou jsem si o zákrok musela říct sama, šla jsem na rovnátka, změnila zubaře a paní zubařka mi řekla, že mám skoro na každém zubu kaz, že bych na tyhle zuby ani neměla dostat rovnátka. Pan zubař mi napsal doporučení a svolení, jen co jsem si o to řekla.

Za posledních 12 let je to můj čtvrtý zubař a rozhodně ten nejlepší, protože jsem pracující tak velmi oceńuji, krátkou respektive skoro žádnou čekací dobu. Pan doktor je přesný, profesionální a přesto lidský a vtipný. A další velmi důležitým benefitem je to, že nezaplatíme 500 jen když otevřete dveře, jak to občas někde bývá. U mě má jedničku s hvězdičkou

Navštívila jsem pana doktora, protože mě začal bolet zub. Bolest nepřestávala ani po vyvrtání a umrtvení. Takže jsem k němu musela několikrát (vždy se jednalo o velmi krátké návštěvy a rentgen mi udělal až při několikáté návštěvě). Nakonec mi předepsal antibiotika, a pokud nezaberou, bude mi muset zub vytrhnout. Nezdálo se mi to, a proto jsem zavolala své kamarádce z gymnázia, která vystudovala stomatologii. Řekla mi, že antibiotika mi nepomůžou, stačí vyčistit zubní kanálky, dát dezinfekční vložku a zub prozatímně uzavřít (pan doktor mi ho nechal otevřený). Sice jsem u ní strávila téměř hodinu, ale stačila jedna návštěva a zub mi zachránila. Lékaře jsem ihned vyměnila.

Výborný stomatolog a chirurg,skvělý přístup, bezbolestný a rychlý zákrok , velice děkuji a doporučuji.

Pan Rotter je skutečně odborník. 6 let jsem nenavštěvoval zubaře a tak jsem u něj byl během půl roku asi 8 krát. Proběhlo složité trhání dvou zubů, několik kazů a nyní mohu opravdu říci, že již odpadla fobie ze zubaře a rád budu chodit na pravidelné prohlídky. Pan doktor má své osobité jednání s pacienty, ale někdy je skutečně vtipný.

Profesionální velmi rychlé vytržení zubu se složitějším kořenem. Jsem spokojen.

8 let u tohoto lékaře a naprostá spokojenost. JM.

Pan doktor je naprosto skvělý.

Pan doktor je velmi dobrý stomatochirurg. Trhal mi několik zubů moudrosti. Je to profesionál na svém místě! Mám srovnání s vícero zubaři, i s těmi na špičkových pražských klinikách. Ač je pane doktor svéráz, v jádru hodný a velmi šikovný.