Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tanvaldská 224, Liberec
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Stupnice hodnocení končí na velmi dobrý.Já musím napsat vynikající.Přišel jsem s problémem ne za pět minut dvanáct , ale velice dlouho po dvanácté.
Pan doktor se mě ujal a po jedné – dvou návštěvách mi dokázal , že není třeba chodit k zubaři vynervován , týden před návštěvou ordinace nespat a mít bolení břicha.Pan doktor a sestřička , je jak jsem vypozoroval jako laik, sehraný tým a jejich práce je na professionální úrovni.Nejen práce,ale i přístup a chování.
Vám co píšete o bolístkách po návštěvě ordince snad jen jedno.Pan doktor mi vytrhal už mnoho zubů a to vše ve velmi krátké době.V jeho křesle bolest nepoznáte a ta doma je z 99% naší nedbalostí.Asi jsme přišli pozdě,zákrok musel být rozsáhlejší a to pak prostě doma po ústupu injekce může bolet.Určitě to není chybou pana zubaře.
Já nemohu jinak , než napsat, děkuji pane doktore a děkuji sestřičko.Děkuji za to,co jste pro mě udělali a ještě uděláte. Měl jsem Vás poznat dřív.Zdraví Vás K.L.

T
Ověřeny pacient

Pan zubař nedával injekce, poslední dobou jsem si o zákrok musela říct sama, šla jsem na rovnátka, změnila zubaře a paní zubařka mi řekla, že mám skoro na každém zubu kaz, že bych na tyhle zuby ani neměla dostat rovnátka. Pan zubař mi napsal doporučení a svolení, jen co jsem si o to řekla.

V
Ověřeny pacient

Za posledních 12 let je to můj čtvrtý zubař a rozhodně ten nejlepší, protože jsem pracující tak velmi oceńuji, krátkou respektive skoro žádnou čekací dobu. Pan doktor je přesný, profesionální a přesto lidský a vtipný. A další velmi důležitým benefitem je to, že nezaplatíme 500 jen když otevřete dveře, jak to občas někde bývá. U mě má jedničku s hvězdičkou

S
Ověřeny pacient

Navštívila jsem pana doktora, protože mě začal bolet zub. Bolest nepřestávala ani po vyvrtání a umrtvení. Takže jsem k němu musela několikrát (vždy se jednalo o velmi krátké návštěvy a rentgen mi udělal až při několikáté návštěvě). Nakonec mi předepsal antibiotika, a pokud nezaberou, bude mi muset zub vytrhnout. Nezdálo se mi to, a proto jsem zavolala své kamarádce z gymnázia, která vystudovala stomatologii. Řekla mi, že antibiotika mi nepomůžou, stačí vyčistit zubní kanálky, dát dezinfekční vložku a zub prozatímně uzavřít (pan doktor mi ho nechal otevřený). Sice jsem u ní strávila téměř hodinu, ale stačila jedna návštěva a zub mi zachránila. Lékaře jsem ihned vyměnila.

R
Ověřeny pacient

Výborný stomatolog a chirurg,skvělý přístup, bezbolestný a rychlý zákrok , velice děkuji a doporučuji.

Pan Rotter je skutečně odborník. 6 let jsem nenavštěvoval zubaře a tak jsem u něj byl během půl roku asi 8 krát. Proběhlo složité trhání dvou zubů, několik kazů a nyní mohu opravdu říci, že již odpadla fobie ze zubaře a rád budu chodit na pravidelné prohlídky. Pan doktor má své osobité jednání s pacienty, ale někdy je skutečně vtipný.

Profesionální velmi rychlé vytržení zubu se složitějším kořenem. Jsem spokojen.

8 let u tohoto lékaře a naprostá spokojenost. JM.

Pan doktor je naprosto skvělý.

Pan doktor je velmi dobrý stomatochirurg. Trhal mi několik zubů moudrosti. Je to profesionál na svém místě! Mám srovnání s vícero zubaři, i s těmi na špičkových pražských klinikách. Ač je pane doktor svéráz, v jádru hodný a velmi šikovný.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti