Rudolf Kovář, gynekolog Brno

MUDr. Rudolf Kovář

Gynekolog

Koliště 3, Brno
GYN-LINE, s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

K panu doktorovi chodím už dlouhá léta,já i moje tři dcery a jsme s ním velmi spokojeny...vždy milý a profesionální...

Úžasný pan doktor, díky včasnému rozpoznání zkracujícího se čípku jsem neporodila ve 32tt, dokáže poradit, vše vysvětlí a umí komunikovat

Prijal ma, keď som zistila, že som tehotná a v Brne som žiadneho gynekológa nemala. Tehotenstvom ma sprevádzal príkladne, absolvovala som všetko, čo bolo treba, nič nezanedbal. Mala som jeden nečakaný problém - bolesti močového mechúra a prišla som neohlásene, bol milý a ústretový a rýchlo ma prijal. Trochu menej komununikuje sám, ale na všetky otázky vždy odpovedal veľmi ochotne a obšírne. Som spokojná.

G

Pana doktora mohu jen a jen doporučit, moje předchozí doktorka mi nebyla schopna (nebo spíš ochotna) s mými problémy pomoci, pan doktor velmi rychle odhalil příčinu a vyléčil mě. Je milý a citlivý, navíc opravdový odborník s léty praxe.

Náladový. Velmi.

Mozna mel pan doktor spatny den, ale pri me navsteve byl velmi neprijemny, neochotny a necitlivy. Z jedne navstevy nedokazi posoudit odbornost, ale uz jenom kvuli jeho pristupu bych se k nemu nevratila.

Veliká spokojenost, přešla jsem k němu po špatné zkušenosti s doktorkou a absolutně se to nedá srovnat. Hodně sem se bránila tomu chodit k doktorovi, ale teď jsem ráda že ho mám. Opravdu PAN DOKTOR.

Pan doktor je velice příjemný, citlivý k pacientce. Profesionální přístup lékaře i sester. Centrum GYN-LINE mohu jen doporučit.

K panu doktorovi již chodím léta a je opravdu vynikající.

Velká spokojenost, nejen dobrý diagnostik,ale i člověk.Příjemné vystupování!Já jsem u pana doktora Kováře spokojená!!