KAJRO, s.r.o. gynekologická ordinace
Masarykova 26, Brno

KAJRO, s.r.o. gynekologická ordinace
Oblá 75a, Brno

Umístění: KAJRO, s.r.o. gynekologická ordinace

Já chodím k panu doktorovi Havránkovi už 24 let. Ani jednou se mě nestalo že by byl nepříjemný a to i v době kdy se u mě objevovalo krvaceni po styku a nikdy se nepřišlo na to proč a já u něj byla nebo volala hodně často. Já už bych sama na sebe asi nervy nemela ????. Víte proč mě nikdy ne odmítl? Je velmi pečlivi. Před pár lety jsem měla nejvyšší stupeň prekancerozy tzn. Predrakovinovy stav stupeň 3 na čípku carcinom in citu III vzal vzorky a poslal mě k Milosrdným a tam mě pan doktor sdělil že můžu být ráda že mám takového pečlivěho doktora že mě zachránil život a to doslova za vteřinu dvanáct. Že se to dostalo tak daleko ovšem nebyla jeho vIna. Bohužel díky mým stále se opakujícím zánětům nešla rok provést cytologie a bylo vymalováno. Kdykoli cokoli potrebuji není problém. Vděčím mu za život a moje kamarádka také a zjistila jsem že ho navštěvuje spousta mých známých a nikdo si ne stěžuje ba naopak . Sestřička ať jedna nebo druhá milionové.

Pan doktor je, dle mého názoru, odborník na svém místě. Pomohl mi od dlouho přetrvávajících obtíží, které můj předešlý lékař nebyl schopen, nebo spíše ochoten, řešit. Panu Doktorovi Havránkovi jsem velmi vděčná!

pan doktor mi odmítl udělat vyšetření na toxoplasmosu s pohrdavými slovy zvíře má dnes každý o sedm měsíců později kdy celé těhotenství zanedbával můj zdravotní stav( neléčené mykozy stěr odmítal soustavně udělat i když ho o to žádala i moje obvodní lékařka)každy muj problém oteklé nohy bolesti atd okomentoval a vy se se divíte při vaší váze podotýkám že při výšce 176 a váze 106 kilo jsem už v tabulce obézní ale ne život a zdraví ohrožující jsem odešla k jiné lékařce a z hrůzou jsme zjistili po provedených testech že MÁM TOXOPLASMOSU ! cukrovku štítnou žlázu rozhašenou a další problémy na které jsem stále dokola upozornovala a sváděl to jen na moji váhu cukrovku neodhalil protože nekdě ztratil testy co se dělají s cukrovým nápojem! zbytek těhotenství a následně rok po té jsme trnuli hrůzou zda nebude mít naše malá následky.a taky ty vyšetření a léčbu kterou si těsně po narození prošla chudinka bych nikomu nepřála už je to za námi dcerka je zdravá.v žádném případě bych tohoto doktora nikomu nedoporučila..milá a vtipná sestřička jeho chování nezachrání....a zdraví dítěte a matky to taky nijak neovlivní.

Pana doktora znám ještě za socializmu, v kapitalismu s ním nemá zkušenost, byl vstřícný, odborník na svém místě. uměl poradit, mně i mé dceři velmi pomohl.Dokonce tenkrát nezištně. Neg.hodnocení od pacientů je pro mě překvapením, možná ho změnila tato "hnusná" doba. Samozřejmě to není omluva.

Silnou stránkou pana doktora je pouze jeho sestřička, která je velmi milá, ochotná a vtipná. Tím, že sedí přímo v čekárně navozuje příjemnou a přátelskou atmosféru. Což je pravým opakem pana doktora, který mne hluboce zklamal. Měla jsem táhlé problémy, na které mi pan doktor psal neustále antibiotika. Bez jakéhokoliv jiného vyšetření asi jen tak od boku nějaké "vybral". Když jsem se ho ptala jestli opravdu není jiná možnost a co mi vlastně je začal být nepříjemný a odbil mne slovy, že ať doberu antb. a pak se uvidí. Takto to bylo půl roku a teprve pak mi udělal první laboratorní vyšetření ze kterého zjistil, že typ antb., která mi psal zabrat nemohou!! Pak jsem přišla do jiného stavu a on mi několikrát po sobě napsal antibiotika znovu, podotýkám, že si ani nepamatoval, že mi je napsal již při předchozí návštěvě (na co má kartu netuším). V těhotenství jsem antb. brát nechtěla, nebo jsem alespoň chtěla mít 100% jistotu, že je to nezbytné. Tak jsem šla vše konzultovat k odborníkovi na Obilní trh. Tam mi řekli, že antb. jsou zcela zbytečná! Takže jsem sebe a svého syna ušetřila braní antb. a těhotenství proběhlo bez komplikací. Jsem ráda, že jsem našla sílu zpochybnit jeho léčbu a že se u něj již nikdy neukážu asi ani psát nemusím. V každém případě ho nedoporučuji nikomu.

Silnou stránkou pana doktora je pouze jeho sestřička. Ta je výkonná, příjemná vtipná a o pacientky se skvěle stará. Pan doktor mě osobně hluboce zklamal. Měla jsem opakující se problémy, nikdy mi nic nevysvětlil, nebyl toho schopen ani když jsem se ptala o co se jedná, pouze mi napsal antibiotika s tím, že jinak to nejde. Napsal mi jich tolik, že by to zachránilo Africkou vesnici. Když jsem byla těhotná, psal mi je dál a dokonce si to ani nepamatoval. Takže mi došla trpělivost a šla jsem k odborníkovi na Obilní trh a tak se málem skáceli když viděli co všechno mi jako těhotné napsal, navíc zbytečně!!!!!!! Naštěstí jsem to vůbec v těhotenství nebrala, narodil se nám zdravý synáček a k panu doktorovi již nikdy nevkročím!!

Do ordinace k panu doktorovi chodí celé ženské pokolení naší rodiny. Nepříjemnější část ordinace je čekárna se sestřičkou - málokterá žena si totiž užívá návštěvy u gynekologa. S panem doktorem jsme naprosto spokojeny. Nikdy se nestalo, že by bylo něco zanedbáno, už vůbec ne případě těhotenství. Na rozumné otázky jsme dostaly rozumné odpovědi, na nerozumné otázky, odpovědi strohé ;o). K panu doktorovi nechoďte, chceme si ho nechat jen pro sebe. Vlasatice

Byla jsem u pana doktora půl roku a byla jsem maximálně nespokojená. Jeho chování vůči mě, bylo hnusné. Říkala jsem mu o problémech a jen mě seřval, že na to se neptal. Po půl roce když jsem mu řekla, že jsem byla na operaci, tak se strašně divil. Takže jsem udělala jedině dobře, že jsem rychle odešla.

Pokud jsem k panu doktorovi chodila jen předepsat prášky, vše bylo v pořádku. Ale jakmile nastal problém, smůla. Nepoznal mimoděložní těhotenství a ještě se mi při kontrole vymlouval. Byl nepříjemný. Žádné další kontroly..nic. Proto jsem si našla jiného doktora a jsem velice spokojená.

Pan doktor sicetrpí strohostí informací,ale chodím k němu jako těhotná a na začátku jsme s partnerem přemýšleli zda si malé nechat či nikoliv a trpěli čekal snad 14 dní než jsme se rozhodli,což se mi líbilo ,že na mě netlačil Pokaždé mě prohlédl ,udělal ultrazvuk.
Když se nám vyskytl problém hned ho řešil. Takže mohu jen doporučit.