Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Skvelá pani doktorka. Aj napriek tazkemu nastupu do nemocnice bol priebeh porodu to najkrajsie co som doteraz zazila. Lekarska starostlivost na jednicku. Pani doktorka dakujeme Vam


A
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Tehotenstvi

K paní doktorce, jsem docházela do rizikové poradny a jedině díky ní jsem nějak zvládla toto extrémně náročné období. Ona i sestrička jsou moc milé, lidské, ale taky přímé. Za mě nejpečlivejší gynekoložka, kterou jsem potkala. Moc děkuji.


T
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Rizikove tehotenstvi s jednovajecnymi dvojcatky a nasledny predcasny porod.

Vzdy jsem inklinovala spise ke gynekologum, nez gynekolozkam, nicmene pani doktorka Hrotkova je profesional na svem miste, pri vysetrovani je setrna, rekne vam veci na ,,plnou hubu,, a vy alespon vite, jak se mate rozhodnout. Diky pani doktorce prisly na svet moje dve holcicky zdrave a krasne. Chtela bych nejen ji, ale i nemocnici CB, podekovat za skvelou peci. =)


R
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, která nic nepodcení. Chodím k ní v rámci rizikové poradny a jsem opravdu ráda, můj vlastní gynekolog se s ní nemůže srovnávat. Milá, sympatická, hodná a hlavně profi.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je přímý člověk, jedná narovinu a má dobrý úsudek. Byla mým lékařem na rizikovém oddělení a shodou náhod i u mého porodu, který probíhal císařským řezem. Jizva byla krásně sešitá a velmi rychle se zahojila. Paní doktorku mohu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti