Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Tehotenstvi

K paní doktorce, jsem docházela do rizikové poradny a jedině díky ní jsem nějak zvládla toto extrémně náročné období. Ona i sestrička jsou moc milé, lidské, ale taky přímé. Za mě nejpečlivejší gynekoložka, kterou jsem potkala. Moc děkuji.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Rizikove tehotenstvi s jednovajecnymi dvojcatky a nasledny predcasny porod.

Vzdy jsem inklinovala spise ke gynekologum, nez gynekolozkam, nicmene pani doktorka Hrotkova je profesional na svem miste, pri vysetrovani je setrna, rekne vam veci na ,,plnou hubu,, a vy alespon vite, jak se mate rozhodnout. Diky pani doktorce prisly na svet moje dve holcicky zdrave a krasne. Chtela bych nejen ji, ale i nemocnici CB, podekovat za skvelou peci. =)

Výborná paní doktorka, která nic nepodcení. Chodím k ní v rámci rizikové poradny a jsem opravdu ráda, můj vlastní gynekolog se s ní nemůže srovnávat. Milá, sympatická, hodná a hlavně profi.

Paní doktorka je přímý člověk, jedná narovinu a má dobrý úsudek. Byla mým lékařem na rizikovém oddělení a shodou náhod i u mého porodu, který probíhal císařským řezem. Jizva byla krásně sešitá a velmi rychle se zahojila. Paní doktorku mohu doporučit.