Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Jiný

Skvelá pani doktorka. Aj napriek tazkemu nastupu do nemocnice bol priebeh porodu to najkrajsie co som doteraz zazila. Lekarska starostlivost na jednicku. Pani doktorka dakujeme Vam

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Tehotenstvi

K paní doktorce, jsem docházela do rizikové poradny a jedině díky ní jsem nějak zvládla toto extrémně náročné období. Ona i sestrička jsou moc milé, lidské, ale taky přímé. Za mě nejpečlivejší gynekoložka, kterou jsem potkala. Moc děkuji.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Rizikove tehotenstvi s jednovajecnymi dvojcatky a nasledny predcasny porod.

Vzdy jsem inklinovala spise ke gynekologum, nez gynekolozkam, nicmene pani doktorka Hrotkova je profesional na svem miste, pri vysetrovani je setrna, rekne vam veci na ,,plnou hubu,, a vy alespon vite, jak se mate rozhodnout. Diky pani doktorce prisly na svet moje dve holcicky zdrave a krasne. Chtela bych nejen ji, ale i nemocnici CB, podekovat za skvelou peci. =)

Výborná paní doktorka, která nic nepodcení. Chodím k ní v rámci rizikové poradny a jsem opravdu ráda, můj vlastní gynekolog se s ní nemůže srovnávat. Milá, sympatická, hodná a hlavně profi.

Paní doktorka je přímý člověk, jedná narovinu a má dobrý úsudek. Byla mým lékařem na rizikovém oddělení a shodou náhod i u mého porodu, který probíhal císařským řezem. Jizva byla krásně sešitá a velmi rychle se zahojila. Paní doktorku mohu doporučit.