Makovského náměstí 2, Brno

Antikoncepční poradenství, včetně možnosti vyšetření trombofilních mutací (vrozená dispozice pro vznik trombózy, embolie, cévní mozkové příhody, event. srdečního infarktu)

Běžný termín

Gynekologické vyšetření +12 Více

Gynekologie Rubín

1993 - ukončeno VŠ vzdělání na lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně obor všeobecné lékařství
1996 - atestace z oboru gynekologie a por...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologie Rubín vedení těhotenství

Skvělá paní doktorka, vždy mi pomohla jak nejlépe mohla a zajímala se o mě jako o pacienta. Mohu jen doporučit. Momentálně docházíme v těhotenství a všechny vyšetření proběhly velice příjemne, všechno mi vysvětlila a vybrala bych si ji s dalším těhotenstvím znovu.

Umístění: Gynekologie Rubín zavedení tělíska

Po přečtení hororových příběhů o bolesti a komplikacích spojených se zaváděním tělíska jsem zákrok rok odkládala. Vzala jsem si kapky od bolesti a prášek na uklidnění a z ordinace jsem vycházela po rychlém téměř bezbolestném profesionálním zavedení tělíska, doprovázené velmi lidským, empatickým a příjemným přístupem paní doktorky i sestřičky. Špatně snáším bolest,jsem strašpytel a hypochondr..ovšem díky paní doktorce už nikdy nebudu věřit internetu,ale budu se spoléhat pouze na své okolí a lékaře. Necelé 2 týdny po zavedení a musím zaklepat, vše v nejlepším pořádku a už se těším na kontrolu až paní doktorku uvidím, tentokrát již jako klidná pacientka. Paní doktorku jsem našla díky internetovým recenzím a jsem velmi vděčná za rozhodnutí, stát se její pacientkou. Doporučuji ji z celého srdce!

Umístění: Gynekologie Rubín

Paní doktorka je velice profesionální, lidská a milá! Pokaždé mám jako pacient pocit, že mě ráda vidí. Usmívá se, což hned přidá k lepšímu navození atmosféry. Vše ráda vysvětlí a poradí. Srozumitelně! I přes to, že se přestěhovala z místa mého bydliště, rozhodla jsem se, že budu za paní doktorkou dojíždět. Moc mi pomohla a za to jí moc děkuji! Paní sestřičku má také skvělou, usměvavou! Pohlídá mi ochotně i mé dítě. Mohu jenom doporučit!!! ????????

Paní doktorku mohu jen doporučit. Příjemná, profesionální a přitom lidská. Vždy mě vyslechne a snaží se mi okamžitě pomoci a poradit. Neměnila bych.

Markéta Bartejsová

Výborná paní doktorka, velmi milá, profesionální, vše vysvětlí a poctivě zodpoví všechny dotazy. Mohu jen doporučit.

Pani doktorku muzu jen doporučit byla jsem u ni poprvé,ale nezazila jsem lepšího doktora.Ma úžasný přístup k pacientkam ale taky poradi a pomůže

Paní doktorka je výborná, je s ní příjemná komunikace, je velmi ochotná. Stejně tak sestřička. Oceňuji lidský přístup. Více takových lékařů.

Přidávám se k pozitivním hodnocením paní doktorky. Je velmi příjemná, komunikativní, u vyšetření či zákroku vždy vysvětlí, co se bude dít, jak bude vše probíhat apod. Člověk se cítí tak, že je v dobrých rukách.

Mužu jen doporučit .....paní dokrtoka je skvělá a za mnohé jsem ji vděčná.Vždy pomůže,poradí a lečba u ni je na 1*

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku mohu jedině doporučit. Přestoupila jsem k ní z důvodu nespokojenosti s bývalým lékařem a je to naprosto nesrovnatelné, se všemi aspekty péče jsem velmi spokojena.