Umístění: Gynekologie Rubín zavedení tělíska

Po přečtení hororových příběhů o bolesti a komplikacích spojených se zaváděním tělíska jsem zákrok rok odkládala. Vzala jsem si kapky od bolesti a prášek na uklidnění a z ordinace jsem vycházela po rychlém téměř bezbolestném profesionálním zavedení tělíska, doprovázené velmi lidským, empatickým a příjemným přístupem paní doktorky i sestřičky. Špatně snáším bolest,jsem strašpytel a hypochondr..ovšem díky paní doktorce už nikdy nebudu věřit internetu,ale budu se spoléhat pouze na své okolí a lékaře. Necelé 2 týdny po zavedení a musím zaklepat, vše v nejlepším pořádku a už se těším na kontrolu až paní doktorku uvidím, tentokrát již jako klidná pacientka. Paní doktorku jsem našla díky internetovým recenzím a jsem velmi vděčná za rozhodnutí, stát se její pacientkou. Doporučuji ji z celého srdce!

Gynekologie Rubín (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více

Běžný termín

Antikoncepční poradenství, včetně možnosti vyšetření trombofilních mutací (vrozená dispozice pro vznik trombózy, embolie, cévní mozkové příhody, event. srdečního infarktu)

Kolposkopie +13 Více

Gynekologický ultrazvuk

Konzultace

1993 - ukončeno VŠ vzdělání na lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně obor všeobecné lékařství 1996 - atestace z oboru gynekologie a porodnict...

Umístění: Gynekologie Rubín

Paní doktorka je velice profesionální, lidská a milá! Pokaždé mám jako pacient pocit, že mě ráda vidí. Usmívá se, což hned přidá k lepšímu navození atmosféry. Vše ráda vysvětlí a poradí. Srozumitelně! I přes to, že se přestěhovala z místa mého bydliště, rozhodla jsem se, že budu za paní doktorkou dojíždět. Moc mi pomohla a za to jí moc děkuji! Paní sestřičku má také skvělou, usměvavou! Pohlídá mi ochotně i mé dítě. Mohu jenom doporučit!!! ????????

Názor přidán dne 28.08.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Příjemná, profesionální a přitom lidská. Vždy mě vyslechne a snaží se mi okamžitě pomoci a poradit. Neměnila bych.

Markéta Bartejsová

Výborná paní doktorka, velmi milá, profesionální, vše vysvětlí a poctivě zodpoví všechny dotazy. Mohu jen doporučit.

Pani doktorku muzu jen doporučit byla jsem u ni poprvé,ale nezazila jsem lepšího doktora.Ma úžasný přístup k pacientkam ale taky poradi a pomůže

Paní doktorka je výborná, je s ní příjemná komunikace, je velmi ochotná. Stejně tak sestřička. Oceňuji lidský přístup. Více takových lékařů.

Přidávám se k pozitivním hodnocením paní doktorky. Je velmi příjemná, komunikativní, u vyšetření či zákroku vždy vysvětlí, co se bude dít, jak bude vše probíhat apod. Člověk se cítí tak, že je v dobrých rukách.

Mužu jen doporučit .....paní dokrtoka je skvělá a za mnohé jsem ji vděčná.Vždy pomůže,poradí a lečba u ni je na 1*

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku mohu jedině doporučit. Přestoupila jsem k ní z důvodu nespokojenosti s bývalým lékařem a je to naprosto nesrovnatelné, se všemi aspekty péče jsem velmi spokojena.

Běžný termín

Kolposkopie

Gynekologický ultrazvuk

Léčba gynekologických onemocnění

Gynekologie Rubín

Očkování proti rakovině děložního čípku

Gynekologické vyšetření

Preventivní prohlídky

Řešení problematiky úniku moči

Vedení těhotenství

Gynekologie Rubín

Vyšetření a léčba postmenopauzální osteoporózy

Vyšetření prsu

Umístění: Gynekologie Rubín

Názor přidán dne 28.08.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Markéta Bartejsová

Návštěva z ZnamyLekar.cz