Adresa

Rybalkova 1400, Louny
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
18 názorů

M
Ověřeny pacient

Zpočátku výborné, poté velmi dobré, pak dobré, poté slabé a protože si dokáži domyslet, jak to bude pokračovat, lepší jít o dům dál. To samé s opravami plomby. Napoprvé držela plomba super, pak se to již jen zhoršovalo. Napoprvé doporučuji, ale hned již v té době mějte připravenou záložní variantu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již několik let a jsem velmi spokojený, vždy se snaží každý zub zachránit, trhání je až na posledním místě a když k němu dojde, navrhne a zdůvodní řešení. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velmi příjemné a snaží se vždy vyjít vstříc. Za tento přístup jim oběma moc děkuji. Jan Bredl


Velmi dobrý doporučuji. Honců


Opakované opravy zubu. Plomba vždy vypadla. Půlroční léčba jiného bolavého zubu a stále občas pobolívá, ostré hrany... Takže hledám nového zubaře. Zatím nemám. S.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je moc hodná


Ověřeny pacient

Pojišťovenský system? Na ten si nestěžujte na stránce lékaře, ale u své pojišťovny!!
Paní doktorka je skvělá, oproti jiným zubařům (ano, vyzkoušela jsem jich v Lounech vícero) se vždy ptá na umrtvení, jestli bolí, jestli chci to a to.. úžasné, s takovým skvělým přístupem jsem se dlouho u žádného zubaře, a bohužel ani lékaře obecně nesetkala. Jsem ráda, že máme v Lounech někoho takového jako je paní Červová, je to lékař mnohem většího formátu, než jsou Louny. O tom svědčí ostatně i to, že už nepřijímá nové pacienty, protože jich má moc.
A vy co tady ty negativní komentáře píšete, pročpak se nepodepíšete?


Moc mě těší, že tuto lékařku mohu ohodnotit kladně, výborně! Přemýšlí u práce!!!! Vždy se snaží najít to nejlepší pro pacienta. Není uměním vytrhat všechny zuby a dát tam protézy.... paní doktorka si je dobře vědoma, že záchrana každého vlastního zubu je důležitá. Je si vědoma i cen a toho, že ne všichni mají krátko do kapsy a vždy se snaží najít cenově přijatelné řešení. Tohle není lékařka, která "hrabe" do své kapsy... a za to jí velký dík!


Dobrý den,již leta letoucí jsem se zdráhala jít k zubaři z důvodu mého panického strachu z vrtačky,odhodlala jsem se dát si chrup do pořádku u jiné lékařky a dopadlo to tak ,že mi vytrhla na co přišla.Přístup byl takový,že jsem raději chodila bez 4 zubů a na svět se usmívala jen malinko.
K paní doktorce Červové mne odvedl můj syn,který k ní chodí již dlouho.Nejen že se nyní usmívám s rozesmátou pusou,ale světe div se,já se nebojím jít k zubařce!!!!
Tato paní doktorka je profesionál jako lékař,ale hlavně je člověk a k nám pacošům se chová jako k lidem a ví že zoubky bolí,že to vrtání je velmi nepříjemné atd.
Prostě,je tu konečně zubní ordinace kde se snaží lékař působit co nejméně bolesti,kde najdete ohleduplnost a pochopení!!!
Navíc jak paní doktorka,tak i její sesřička jsou rozesmátá sluníčka a to je vám v tom křesle také lépe.
Nataša Halířová


Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, příjemná, zákroky bývají bezbolestné, díky ní je má panická hrůza ze zubařů o moc menší. Doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Na paní doktorku i sestřičku nedám dopustit. Než jsem k ní přešla, měla jsem foobii ze zubařů, ale teď tam chodím i ráda :). I když mě nijak nešetří, vždy od ní odcházím s úsměvem. I při samotných úkonech - nejlépe s rukama a nástroji v puse, se musím začít smát, protože ona Vás k tomu svými řečmi a chováním prostě donutí a to je pak bolest skoro nepatrná.
Hlavně Vás nikdy neodmítne, když Vás něco opravdu bolí a ona má plnou ordinaci, vždy si chvilku najde. K této zubařce jsem schopná jezdit i z Anglie, kde momentálně žiju, jen aby mě ošetřila ona :).


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti