Roman Mrovec, zubař Ostrava

MUDr. Roman Mrovec

Zubař Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nivnická 21/326, Ostrava
Praktický lékař stomatolog, stomatochirurg

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Spokojená celá rodina. Profesionální přístup, příjemné prostředí, milý personál, vždy dobře naladěný a usměvavý pan doktor (věřím, že se usmívá i pod tou rouškou). Až na prahu třicítky se mi díky ambulanci Mrovecdent podařilo zbavit panické hrůzy ze zubařů a upřímně zavidím a přeju svým dětem, že se na návštěvu u zubaře těší. Ode dneška mám zase hezčí úsměv (dokonale opravená plomba na horní jedničce). Je pravda, že žádné větší zákroky zatím díky bohu nikdo z nás nepotřeboval, ale korunka krásně drží, vypadá naprosto přirozeně, veškeré vrtání, odstraňování zubního kamene apod. zákroky bez bolesti, na první návštěvě velice příjemným způsobem vysvětlené zásady ústní hygieny. Všechny zákroky vždy předem vysvětlené, nabídnuty možnosti řešení.
Přestěhovali jsme se a bydlíme přes 30 km od OV, ale vždy rádi absolvujeme cestu, ani mě nenapadlo hledat si jiného zubaře. Jo a na závěr krátký dodatek podstatný pravděpodobně jen pro něžnější pohlaví - pan doktor kromě toho že je džentlmen, je taky velký fešák ;)


D
Ověřeny pacient

Mudr. Mrovec působí mile, příjemně a profesionálně, vždy na mě působil jako lékař na pravém místě, bohužel jen do doby, než jsem po x letech potřebovala skutečnou odbornost a náročnou léčbu či zákroky, kde se ukázalo, že to není vždy jak jsem si předtím myslela.
Dnes má nabráno tolik pacientů, že práci s nimi nestíhá, přestává se soustředit na skutečnou léčbu a individuální přístup samotné léčby je ta tam....objednací doby jsou katastrofální, čekací doba v den objednání taky mnohdy ztrácí smysl, ukazuje se stres a neprofesionalita....bohužel. Jsem z jeho přístupu poslední dobou velmi zklamaná....


O
Ověřeny pacient

Je velmi příjemný a milý. Jme spokojeni. Jeho přístup je opravdu profesionální. On i jeho personál si zaslouží 1*


A
Ověřeny pacient

Nelze hodnotit jinak než nejlépe, i když znám i jiné výborné lékaře.
Když jsem k panu doktorovi začala chodit, zdarma (je to pár let, dnes už to prý obecně chodí jinak a dělají to spíše hygienistky) mě naučil správnou ústní hygienu jak s klasickým, tak s mezizubními kartáčky. Jeho vyšetření jsou bezbolestná, vždy pochválil, že se o zuby hezky starám, vymodeloval perfektní špičku mé ulomené jedničky nahoře a připevnil ji tak, že zůstala na svém místě mnoho let (jednoznačně nejlepší a nejtrvanlivější jakou jsem kdy měla). Vedlejší jedničku, na které jsem měla tmavou skvrnu, vrátil přirozenou barvu bílou...
V čekárně jsem pobyla vždy jen poměrně krátce; objednávky u něj fungují dobře.
A jeho přístup, to je prostě nádhera! Cítila jsem, že má o pacienty zájem, vtipkuje, je usměvavý, chová se přirozeně a mile, všechno perfektně vysvětlí, a je-li možnost vybrat si z různých řešení situace, dá na výběr s poskytnutím potřebných informací. A v neposlední řadě tento lékař - džentlmen krásně voní. :-)


D
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktorovi a celému personálu za profesionální a milé chování. Jsem s jeho prací maximálně spokojená. Všem vřele doporučuji.
Kolková


N
Ověřeny pacient

ŠKODA ,ŽE JE V HODNOCENÍ JEN PĚT HVĚZDIČEK,PAN DOKTOR SI JICH ZASLOUŽÍ ALESPOŇ TUCET!!!
JAKÉKOLIV SLOVNÍ HODNOCENÍ JE Z MÉ STRANY BEZPŘEDMĚTNÉ,PROTOŽE ZA P. DOKTORA A JEHO KOLEKTIV HOVOŘÍ CELKOVÁ PROFESIONÁLNÍ PRÁCE A LIDSKÝ PŘÍSTUP!!!
JE TO PROSTĚ PROFÍK NA ÚROVNI!!!
MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST A DOPORUČENÍ!!!!!


J
Ověřeny pacient

S panem doktorem a ostatním personálem jsem naprosto spokojená, lékař je milý, vše vysvětlí a snaží se pomoci. Umrtvení píchá bez řečí a bez bolesti :). Díky něj mám zuby spravené. Chodí k němu většina rodiny a všichni jsme spokojení. Všem doporučuji!


K

Pokud by byli všichni zubaři jako MuDr. Mrovec, tak by se lidé přestali snad bát zubaře. Vyndával mi dvě osmičky zaráz (jednu trhal, jednu řezal) a nenapadlo by mě, že i injekce nemusí být do dásní skoro cítit. Maximálně profesionální přístup, na pracovišti byli všichni milí a vstřícní. Dokonce vše šlo tak hladce, že jsem ani antibiotika nemusela mít a vše se uzdravilo bez problémů. Na poslední osmičku se chystám po návratu ze zahraničí a i když pan zubař je hodinu a půl cesty vlakem od domova, rozhodně si za ním dojedu. Opravdu doporučuji. Profesionál.


P

Pan MUDr Mrovec je zubař s velkým Z, prostě není co dodat.


G

Výborný odborník,skvělý přístup ke klientovi,přiměřené finance


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti