Jsem s prací doktora MUDr. Romana Kostinka i Mudr. Ulrychové zatím velice spokojený!

Hakenova 1423, 29 001 Poděbrady, Poděbrady
Medicentrum Amadeus s.r.o. (mapa)

S oběma lékaři Medicentra jsem velmi spokojena. Jsou erudovaní, ochotní a vstřícní. To se o jiných prakticích v Poděbradech říci nedá.

Můj předchůdce řekl vše co bych já jen potvrdila. Po dlouhé době jsem našla lékaře, kde mám dobrý pocit, že ho zajímám, že nabízí stále nové alternativy
medikamentní, udělá si na pacienta tolik času,abychom společně zvládli léčbu. V této ordinaci máte pocit, že lékaři opravdu jde o dobrý zdravotní výsledek a ne
o body nebo že ho obtěžujete.

Jarmila Šturmová

S takovou péčí jako od tohoto pana doktora jsem se v této zemi ještě nikdy nesetkal. Pan doktor je velmi ochotný, pečlivý a dává pacientovi maximum času k vyšetření a k vysvětlení dalšího postupu léčení. Pan doktor velmi zvažuje veškeré výsledky vyšetření, což jsem ještě nezažil a to mi je 52 let a za což jsem mu velmi vděčný. Věřím, že takto laskavý přístup k mé osobě má ke všem svým pacientům, neboť je to charakteristikou jeho osoby. Chtěl bych mu poděkovat za vše, co pro mě doposud udělal. Karel Kornel

o body nebo že ho obtěžujete.

Jarmila Šturmová