Medicentrum Amadeus s.r.o.
Hakenova 1423, 29 001 Poděbrady, Poděbrady

Umístění: Medicentrum Amadeus s.r.o. Jiný

Za sebe NEDOPORUČUJI. Pokud odhlédnu od dlouhých čekacích front (až neskutečně, dlouhých), tak mám problém zejména s komunikací. Problém mám taky ohledně některých úkonů - nerozumím proč např. do výpisu pro závodního doktora musí MUDr. Kostínek vypisovat celou moji rodinnou anamnézu.

Umístění: Medicentrum Amadeus s.r.o. Jiný

Byla jsem tam jen pro potvrzení na školu a stačilo jako dospělý pacient bych k panu doktorovi nešla. Skákal do řeči nenechal vubec domluvit. Ptal se na rodinnou amnezu ( v rodině cukrovkari) a hnedka me zacal osocovat ze ji budu mit taky a at se dam do kupy jinak bude zle semnou. Totez byl i problem s antikoncepci az ji budu brat tak to bude taky spatne ( antikoncepci beru a vse v poradku) sestra též nepříjemná. Spolužačky co u nej byly taky si moc stežovali a chtel jim i předepsat antikoncepci pokud vim praktický léķař by nemel. Asi vše co mám za zkušenost.

V žádném případě nedoporučuji. Pan doktor mě sice sám od sebe jako těžce zdravotně postiženou, navštívil ohledně našeho seznámení se doma,ale stejně jak popisuje paní přede mnou, nenechal mě nikdy domluvit a neuvěřitelně předjímal, vůbec neposlouchal co říkám. Očividně má atestaci ze všech oborů medicíny, protože mi vysvětlil, že všichni specialisté, které navštěvuji vykládají nesmysly. Medikaci, včetně gramáže dostal napsanou, přesto se uprostřed rozhovoru na jiné téma bez zeptání vrhl po mé krabici s léky, začal se jimi přehrabovat a vysvětlovat mi k čemu jsou. Bylo mezi nimi i poměrně dost velmi silných léků na bolest,které jsem chtěla vrátit do lekárny, ale odvezl si je, že je to škoda. Vím ale, že načatá balení nesmějí dávat dalším pacientům, kčemu tedy? Nakonec mi sdělil, jak strašné mám děti,které o mne nedbají, aniž by je znal, či znal souvislosti. Následně svévolně, bez mého vědomí zrušil mou konzultaci u ortopeda, kterou jsem si sama zajistila a několik měsíců na ni čekala a to ze zcela irelevantních důvodů.Žádala jsem, aby můj termín obnovil, ale bezvýsledně a nezajistil mi ani nový. Když jsem se nad takovým jednáním podivila, urazil se a rozhodl se mne nezaregistrovat.Jako hlavní důvod uvedl, že jsem velmi nemocná a budu potebovat příliš péče. Takže mi nedá žádnou. Hippokratés se musí obracet v hrobě.

Umístění: Medicentrum Amadeus s.r.o. Jiný

Určitě NEDOPORUČUJI!! Tento pán má minimum empatie a ochoty pacienta vidět, aby ho vyšetřil. Je arogantní, neustále skáče do řeči a predikuje svoje dojmy, aniž by se pacienta zeptal na všechny příznaky nemoci. Při dotazu, zda by mi mohl alespoň udělat výtěr po 3 dnech v horečkách a velkých střevních problémech (podezření na otravu z jídla) mi po telefonu odvětil, že na něco takového nemá čas a mam si vzít jen endiaron a vlastně neotravovat. Zřejmě ho jeho práce nebaví, jinak si takové chování neumim vysvětlit. Tento pán s titulem MUDr. nemá nic společného.

Umístění: Medicentrum Amadeus s.r.o.

Nedoporučuji. Dlouhá čekací doba, i víc jak hodinu v čekárně, špatná organizace práce. Po telefonu, kdy jsem se snažila objednat, mi nebyl určen termín návštěvy a poté jsem tam musela hodinu a půl trčet v čekárně. Velice arogantní sestra. Stížnost ohledně čekací doby ignorují, i přes to, že vyšetření pak bylo velice krátké. Neevidovala jsem z jejich strany sebereflexi či sebekritiku ohledně neochoty objednat na konkrétní čas a nenechat tam pacienta kvůli 5minutám v ordinaci trčet hodinu a půl v čekárně. A navíc mi prakticky vůbec nepomohli. Odešla jsem se stejnými zdravotními problémy jako jsem tam přišla, zbytečná návštěva a z mé strany ztráta důvěry. Lékař, který si neváží času svých pacientů a záměrně je tam nechá čekat s jinými nemocnými pacienty v čekárně se jim v podstatě vysmívá. A stačilo by například elektronické objednání.

Jsem s prací doktora MUDr. Romana Kostinka i Mudr. Ulrychové zatím velice spokojený!

S oběma lékaři Medicentra jsem velmi spokojena. Jsou erudovaní, ochotní a vstřícní. To se o jiných prakticích v Poděbradech říci nedá.

Můj předchůdce řekl vše co bych já jen potvrdila. Po dlouhé době jsem našla lékaře, kde mám dobrý pocit, že ho zajímám, že nabízí stále nové alternativy
medikamentní, udělá si na pacienta tolik času,abychom společně zvládli léčbu. V této ordinaci máte pocit, že lékaři opravdu jde o dobrý zdravotní výsledek a ne
o body nebo že ho obtěžujete.

Jarmila Šturmová

S takovou péčí jako od tohoto pana doktora jsem se v této zemi ještě nikdy nesetkal. Pan doktor je velmi ochotný, pečlivý a dává pacientovi maximum času k vyšetření a k vysvětlení dalšího postupu léčení. Pan doktor velmi zvažuje veškeré výsledky vyšetření, což jsem ještě nezažil a to mi je 52 let a za což jsem mu velmi vděčný. Věřím, že takto laskavý přístup k mé osobě má ke všem svým pacientům, neboť je to charakteristikou jeho osoby. Chtěl bych mu poděkovat za vše, co pro mě doposud udělal. Karel Kornel