Hakenova 1423, 29 001 Poděbrady, Poděbrady
Medicentrum Amadeus s.r.o.

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Umístění: Medicentrum Amadeus s.r.o.

Nedoporučuji. Dlouhá čekací doba, i víc jak hodinu v čekárně, špatná organizace práce. Po telefonu, kdy jsem se snažila objednat, mi nebyl určen termín návštěvy a poté jsem tam musela hodinu a půl trčet v čekárně. Velice arogantní sestra. Stížnost ohledně čekací doby ignorují, i přes to, že vyšetření pak bylo velice krátké. Neevidovala jsem z jejich strany sebereflexi či sebekritiku ohledně neochoty objednat na konkrétní čas a nenechat tam pacienta kvůli 5minutám v ordinaci trčet hodinu a půl v čekárně. A navíc mi prakticky vůbec nepomohli. Odešla jsem se stejnými zdravotními problémy jako jsem tam přišla, zbytečná návštěva a z mé strany ztráta důvěry. Lékař, který si neváží času svých pacientů a záměrně je tam nechá čekat s jinými nemocnými pacienty v čekárně se jim v podstatě vysmívá. A stačilo by například elektronické objednání.

Jsem s prací doktora MUDr. Romana Kostinka i Mudr. Ulrychové zatím velice spokojený!

S oběma lékaři Medicentra jsem velmi spokojena. Jsou erudovaní, ochotní a vstřícní. To se o jiných prakticích v Poděbradech říci nedá.

Můj předchůdce řekl vše co bych já jen potvrdila. Po dlouhé době jsem našla lékaře, kde mám dobrý pocit, že ho zajímám, že nabízí stále nové alternativy
medikamentní, udělá si na pacienta tolik času,abychom společně zvládli léčbu. V této ordinaci máte pocit, že lékaři opravdu jde o dobrý zdravotní výsledek a ne
o body nebo že ho obtěžujete.

Jarmila Šturmová

S takovou péčí jako od tohoto pana doktora jsem se v této zemi ještě nikdy nesetkal. Pan doktor je velmi ochotný, pečlivý a dává pacientovi maximum času k vyšetření a k vysvětlení dalšího postupu léčení. Pan doktor velmi zvažuje veškeré výsledky vyšetření, což jsem ještě nezažil a to mi je 52 let a za což jsem mu velmi vděčný. Věřím, že takto laskavý přístup k mé osobě má ke všem svým pacientům, neboť je to charakteristikou jeho osoby. Chtěl bych mu poděkovat za vše, co pro mě doposud udělal. Karel Kornel