Podbrdská 269, Příbram

Umístění: Ordinace Jiný

Z počátku jsem byla s péčí pana Jícha spokojená. Postupem času mi, ale přišlo že svou práci nevykonává tak důkladně, jak by měl. Mnohokrát se mi stalo, že ordinace zapáchala po cigaretách. Zápach z cigaret byl bohužel cítit i z jeho prstů - to ta prvé a za druhé nepoužíval rukavice. Moje současná paní zubařka zjistila, že pan když mi pan Jícha čistil kanálky ulomila se mu v zubu jehla z nástroje a ta mi začala v zubu po x letech hnisat - zaplatila jsem nemalé peníze, aby mi byla jehlička odstraněna a zub se zachránil, o bolestech, které s tím souvisely ani nemluvě. Pana zubaře Romana Jíchu už nikdy více.

Pan doktor je člověk-lékař na svém místě. M
mám to štěstí, že mohu být jeho pacient.

MDDr. Jícha ist ein ausgezeichneter Zahnarzt. Er hat einen Zahn in Ordnung gebracht an dem sich bis dahin mindestens 5 verschiedene Zahnärzte (auch in Deutschland) versucht hatten. Er ist sehr nett und freundlich und überaus kompetent.

Konečně mladá krev do oboru stomatologie. Doktor Jícha je šikovný, zábavný člověk, který ví co dělá. Absolvoval jsem zatím 2 návštěvy a vždy v klidu bezbolestně a s humorem. Věřím, že i po odborné stránce je vše OK.

S tímto lékařem jsem měla tu čest 2x na pohotovosti a je bezkonkurenčně nejlepší stomatolog, u kterého jsem byla.

Tento Pan doktor je velmi příjemný a opravdu se s ním zasmějete je šetrný a moc šikovný jsem moc ráda že k němu chodím předtím jsem měla fobii ze zubaře ale ted vím že to nic není a může to být i opravdu sranda díky moc