Stomatolog
Pražská 33, Unhošť

Toto je nejhorší zubař....v puse doutník..nalitej jak žok..no humus..měl by vrátit diplom prase jedno.!!!!

Tohoto ,,doktora,, jsem zažila jiý jakoi dítě školou povinné,kdy jsme s celou třídou při dřívějších povinných prohlídkách seděli jak myšky a ani nedutali,zatímco se z ordinace ozývaly nadávky a klení.Přešla léta,a já se nechala ukolébat jednou kamarádkou,která si ho nemohla vynachválit.Ze začátku velmi pozorný pan doktor,jen mi vadilo,že má oplzlé,dvojsmyslné poznámky....pak si měl vzal do jakéhosi lékařského pokoje,kde mi navrhl schůzku,tentokrát to ovšem s lékařským zásahem nemělo nic společného.Řekla jsem ne,což byla velká chyba.Zub,který mi měl správně vyčistit,jelikož v něm byl zánět,mi po několika dnech zavřel.Musel vědět,jak to dopadne,otekla mi celá tvář a já mlátila celý víkend hlavou do zdi :-( naštěstí není jediný zubař v našem okrese...takže stručně:oplzlý,sprostý prase,který neví,kam ho strčit...dodnes mi naskakuje husí kůže při pomyšlení na něj...a to jsem tam byla po známosti !!!!

Je to dobytek,mám s ním negativní zkušenost,kdy mi stolička nemohla prorazit dáseň a on mi do ní stříknul rivanol, no co se stalo,druhý den jsem měl nateklou bradu a celou ústní dutinu.Šel jsem s maminkou ke své dětské doktorce ( Mudr.Šešinové , která zprvu myslela, že mám silnou angínu, tak mi nasadila medikamenty. Druhý den to bylo ještě horší tak jsem opět s maminkou navštívil dětskou doktorku a ta se zhrozila a okamžitě mě poslala do nemocnice kde mě bez nejmenšího zaváhání hospitalizovali a druhý den mě vzali na operační sál a museli zhnisaný otok odstranit, tak že mi při vědomí řezali pod bradou a doktor mě vymačkával hnis jak s brady tak s ústní dutiny.Celou dobu jsem byl při vědomí, a celou operaci jsem musel odpovídat na otázky sestry a doktora, protože se báli aby mě nepřerušily hlasivky.Po tomto zákroku jsem strávil 3 týdny v nemocnici a dále mám navždy jizvu v podbradku.Tohoto doktora vůbec nedoporučuji, strašný nervák a řval tudíž pro ty kdo se bál zubaře a on nepodpořil a spíše ten panický strach ještě zvětšil.

Doporučuji,byla jsem velmi spokojená po všech stránkách.