Stomatologická ordinace
Smetanovo náměstí 1358, Slaný

Richard Žák je vynikající odborník se srdečným, laskavým a lidským přístupem k pacientům. Tam kde ostatní zubaři navrhovali vytrhnout zub, on navrhl záchranu zubu... Žák je zkrátka skvělý odborník, který jako jeden z mála bere zubařinu jako poslání a nikoliv jako bezohledné zlatokopectví...

Pro mě jednička, zachránil mi zuby ve chvíli , kdy mi moje původní zubařka oznámila ( v mých 42 letech), že už nejde nic dělat a všechny zuby musí ven a budu mít klapačky, a když jsem nesouhlasila, odmítla mi léčit. Objednala jsem se bez doporučení k panu doktorovi, který mi s trpělivostí léčil a operoval a zuby mám dodnes v 55 letech svoje, jezdím na pravidelné kontroly a jsem moc spokojená! :-)

Výborný odborník, super zubař , můžu doporučit, skvělá i dcera Veronika, taky zubařka , naučila mě nebát se zubařů, moc děkuji , doporučuji D.N

doporučuji

chodim k panu doktorovi zakovi s prestavkami patnact let a nikdy jsem nepoznal tak mileho a pritom natolik profesionalniho zubare. remeslne naprosta spicka, ale pritom zaroven uzasny clovek - je to opravdu subjektivni vec, ale ja mam srovnani s nejakymi zhruba sesti nebo sedmi dalsimi stomatology a meho dr. zaka bych za nikoho nikdy nemenil!!!

Vynikající odborník a skvělý člověk. MuDr. Žák je nejlepší zubař jakého znám a je rovněž uznávaným chirurgem ve stomatologii! Měl jsem tu čest a hlavně štěstí že mně pan Doktor dvakrát operoval. Nebýt jeho včasného profesionálního zákroku, už bych neměl zuby vlastní ale klapačky.

po peripetiích se zlomeným, a předešlým zubařem z důvodu jeho nemoci, neléčeným zubem mne čekala implantace, která se sice povedla až na podruhé, ale i přes to, a po dlouhé době, chodím do jeho ordinace rád. I jako nekuřák nemám problém s jeho kouřením. Nemyslím si, že tato jeho závislost narušuje chod jeho ordinace. Naopak, je vstřícný, vtipný, a sestřička super. Každý máme nárok na "svůj" den. Já za sebe, manželku a syna říkám ANO!!

Vynikající a profesionální přístup k pacientovi, v jeho ordinaci mě vždycky přejde nepříjemný pocit ze zubařů, vlastně se k němu těším. Doporučuji ho každému, kdo má problémy s chrupem.

je to vynikajici pan doktor hrozne mi pomohl nikdo mi nedokazal pomoc jediny on vedel co stim.Je hodny a kdyz jdu do ordinace tak se nebojim vzdycky jsme se bala ale ted uz ne,protoze vim,ze jsem v dobrych rukach.

Naprostá spokojenost po mnoha a mnoha letech pravidelných kontrol a občas i operací. Přesný, vstřícný, ohleduplný, milý, inteligentní, vtipný.