U Domoviny 491/1, Liberec
RB-dent s.r.o.

Umístění: RB-dent s.r.o. Jiný

Na doporučení svého zubaře, jsem si nechala udělat od pana doktora Benka implantát předního zubu vč. doplnění kosti. Implantát mi však přesahuje dopředu před ostatní přední zuby a navíc mi pan zubař bez mého souhlasu obrousil jedničku, tak aby ji přizpůsobil implantátu. Pokud bych se měla znovu rozhodovat, zvolila bych pro tento zákrok jiného zubaře.

MUDr. Richard Benko

Vážená paní L.B., velice mě mrzí Vaše hodnocení a musím se k němu vyjádřit. Bohužel nevím, o koho jde, protože od ledna 2019 do dnešního dne jsem nikomu s tímto, nebo podobným monogramem nezhotovil žádnou protetickou rekonstrukci.
V případě, že pacient není spokojený s korunkou, tak ji vždy upravíme dle jeho přání, vždy to řešíme u křesla s laborantem, dokud výsledek není vyhovující pro pacienta. Pakliže musím kvůli estetice udělat jakoukoli kosmetickou úpravu na okolních zubech, aby byl výsledek co nejlepší, vždy to konzultuji s pacientem.
Vážená paní L.B., pokud jste s naší prací nespokojená, nejrozumnější je řešit to s námi, aby mohlo dojít k nápravě. Bohužel přes anonymní pomluvnou zprávu Vám úsměv nevylepším!

Byl můj zubař....no a nějak mě odsunul k jinému,vždy jsem se objednala a "předal" mě vedle do odinace,kde byl pokaždé někdo jiný....trhal mi osmičku,ale na požádání toho druhého lékaře,kus mi tam nechal a já trávila svátky vánoční na pohotovosti,kde mi to tahali po kouskách :(

profesionální přístup, resekce osmičky rostlé napříč dásní v rámci možností v pohodě, bez pooperačních komplikací. příště s moudrákem jen k němu ;-)

O

Pan doktor Benko je perfektní profesionál.

Pan doktor Benko je velmi kvalitní a profesionální zubař. Jako mála jsem se zubařů bála, ale od 12ti let co chodím k panu doktorovi se nebojím a naopak se na vyšetření těším :-). Pacientem jsem už skoro 13let a určitě byl svého zubaře neměnila. Je moc příjemný a hezky se na pana doktora kouká :-). Čekárna a ordinace je čistá a moderní. Doporučuji všem a panu doktorovi děkuji.

Mohu hodnotit jen podle jedné návštěvy, nejsem jeho pacientkou. Poslala mě k němu má zubařka, protože si netroufla na tahání zaklíněné osmičky. Zákrok provedl za cca 10 minut, naprosto přesně, bere ohledy na bolest pacienta. Žádná arogance, ani žoviální chování, prostě profík. Pokud by mě ještě někdy měla čekat stomatochirurgická operace, požádám o nasměrování k němu.

Pan doktor Benko je skvělý, vstřícný a naprosto profesionální. Spolu s ženou jsme velmi rádi, že jsme jeho pacienti.

Pan doktor Benko je první zubař, kterému se nebojím přiznat nějaký problém. Rozhodně bych neměnila! Moc si ho vážím.

U pana doktora jsme byli navíc, nepatříme k němu a přesto mého malého syna rychle a výborně ošetřil. Byl velmi milý a z malého uplakaného dítěte vůbec nebyl nervozní. Děkuju pane doktore.

Chodím k němu již skoro 10let, problémy se zuby mám značné a přímo panický strach z bolesti!Z jeho strany vždy perfektní řešení a pomoc (které nakonec ani nebolelo). Velice si ho vážím, obzvlášť když se bavím s lidmi co znám o tom ke komu chodí, což bývá vzhledem k mým problémům často a proto neváhám o něm tvrdit, že je NEJLEPŠÍ! Bohužel to dávám najevo tak, že chodím nepravidelně a často až když mám problém - velká bolest, ztráta zubu. Netváří se tedy na mně nikdy moc příjemně, z čehož mívám divný pocit a proto mě docela potěšilo, že jsem se zde dočetla, že bývá "ne zrovna příjemný" i na jiné "hříšníky". Ovšem to není myšleno jako mínus jeho, nýbrž moje...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• jakou částku obnáší kód 00501 u stomatologie při trhání zubů s umrtvením injekcí ?

Dobrý den, pravděpodobně máte na mysli kód 00951, což je chirurgická extrakce zubu. V případě, že Váš lékař má smlouvu s Vaší zdravotní pojišťovnou, je výkon plně hrazený.

MUDr. Richard Benko