Praktický lékař pro dospělé

St 7:30-12:00
Čt 7:30-12:00
Pá 7:30-11:30

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U Mudr.Ehla jsem bývala před několika lety spokojená, ale posledních 2-3 návštěvy mě vysloveně vystressovaly. A to opravdu chodím jen málo a v nutných případech.
Dlouhé přednášky o zdravém životnímu stylu, téměř nulové vyšetření, a i dost osobní neempaticke poznámky..dokonce má mě křičel, že jsem přibrala, i když samozřejmě věděl, že jsem několik let musela brát léky, které to zapříčinili.
Jsem rozhodnutá najít si jiného lékaře.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Vynikající lékař,skvělý človek jsem maximalne spokojen, a mohu každemu doporučit.Velmi přijemný přistup k pacientum.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Dobrý den, bohužel, musím se přidat spíš k názoru negativnímu.Dr.Ehl,se snaží léčit podle svého uvážení a přesvědčení, bohužel někteří pacienti,by uvítali raději ,kdyby je poslal na vyšetření, udělal veškeré krevní testy atd.Já mám panickou poruchu, tím pádem je mi všechno přisuzováno hlavě.I to,co je logicky nemoc.Proto, si hledám jiného praktika,s normální,ne alternativní léčbou.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Diabetická a celková

Přešel jsem po ukončení pracovního poměru do důchodu a na doporučení známých jsem přešel k DR.Ehlovi. přístup PÁNA Doktora byl plně profesionální, lidský a z hlediska účinnosti léčby na 100%. vzal jsem si jeho rady k srdci a makal jsem na sobě. Jsem živý, zdravý a přes svůj věk 67a půl roku aktivních ve všem. Děkuji Pane Doktore.

Pan doktor Ehl je úžasný lékař, přemýšlí o tom, co mu říkáte a na zdravotní problémy se dívá komplexně. Jsem s ním velice spokojená a určitě ho doporučuji všem lidem, kteří nevidí řešení problémů jen v polykání prášků, ale nechají si poradit i ohledně životního stylu. Takových lékařů jako je pak doktor Ehl kdyby bylo víc!

Chtěla bych tímto poděkovat doktorovi Ehlovi za péči o moji osmdesátiletou matku, kterou minimálně šest lékařů v Ostravě odmítnulo zaregistrovat. Matka je vážně nemocná a nepohyblivá. Vyžaduje časté návštěvy a předpis drahých léků a pomůcek. Na pravidelné kontroly v nemocnici vyžaduje předpis sanitek, což byl pro předchozího lékaře problém. Pan doktor má velice lidský přístup, snaží se matku povzbudit a uklidnit. Rovněž se ji snaží trpělivě vysvětlit příčinu potíží. Po jeho návštěvách vždy matka pookřeje a cítí se lépe. Po této zkušenosti jsem se k panu doktorovi přehlásila spolu s manželem a nemohu si ho vynachválit.
S pacienty si povídá a vše se snaží srozumitelně vysvětlit. Manželovi před měsícem rozpoznal trombózu v lýtku a díky rychlému vyšetření byly včas nasazeny léky na ředění krve. Chtěla bych tímto hodnocením panu doktorovi poděkovat a popřát mu hodně zdraví a trpělivosti v každodenní práci.
Milena S.

Hledala jsem lékaře podle hodnocení, ale bohužel jsem nevnímala datum nebo rok kdy bylo hodnocení psáno. Přidám jedno hodnocení za rok nynější. Pan doktor Ehl je skvělý jako člověk, ale jako lékař rozhodně ne. Bohužel nedokáže vyléčit nemoc se kterou pacient přijde na prohlídku. Není ochoten poslat ke specialistovi ani provézt jakákoli vyšetření. K lékaři jsem docházela opravdu dlouhou dobu než jsem se rozhodla pro změnu. Můj aktuální lékař je konečně na svém místě právem. Bez zbytečných přednášek vyšetří, vše změří jak má a jako bonus se postará o svého pacienta nejlepším možným způsobem. Raději 100x zbytečně něco řeší než zanedbat kde jakou nemoc. V minulosti jsem pana doktora Ehla doporučovala na potkání. Aktuálně si neodvážím říct totéž. Bohužel mě opravdu mrzí, že jsem musela napsat názor tohoto typu.

Y

Nejspíše zosobnění ideálního lékaře. Jak už někteří psali, sice se může stát, že si v čekárně posedíte, nicméně už to je známkou toho, že se každému pacientovi detailně individuálně věnuje. Návštěva jeho ordinace je v podstatě příjemný rozhovor, jelikož každou informaci, kterou vám řekne, vysvětlí a trpělivě vyslechne a odpoví na veškeré vaše dotazy. Po vyšetření zpravidla následuje obsáhlý monolog o příčině nemoci, o způsobech léčby, o prognóze a mnohém dalším, přičemž jako ilustraci využívá internet, ukáže všemožné obrázky, dohledá informace, které nespadají do jeho kompetence, pokud snad případně váhá, už listuje lékařskou literaturou a dohledává. Velmi vstřícný profesionál, který se snaží jít proti stále zavedenému trendu, že lékař = razítko do lékárny. Tento člověk se dá, jako jeden z mála, označit za skutečného partnera pro zdraví, kterým by každý lékař měl být.

Nemohu si stěžovat. Přecházela jsem od své doktorky a jeho jednání mi zcela vyhovuje. Vždy mi objasní problém a místo léků mi raději doporučí bylinky a náhradní alternativní léčbu. Skvělý doktor.

Po delší době jsem doktora musel navštívit a nelituji. Můj zdravotní problém mi dokonale vysvětlil, tpělivě mi odpověděl i na další otázky ohledně nemoci mé matky. Neordinuje léky a antibiotika už od dveří jako můj předchozí doktor, ale klade důraz na odpočinek, přírodní léčbu a úpravu životního stylu. Pacienta si poctivě vyšetří a vyptà na potíže. Někdy se čekàní může natàhnout , ale stojí to za to.