Renata Pejchalová, zubař Humpolec

MUDr. Renata Pejchalová

Zubař Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 885, Humpolec
Praktická zubní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

P
Ověřeny pacient

Ještě před šesti měsíci bych hodnotila "velmi dobrý". Docházela jsem k ní několik let i se svou sestrou. Ta se asi před dvěma lety odstěhovala do Prahy, takže si našla jiného zubaře. Ten jí prý řekl, že jí paní Pejchalová zanedbala léčbu jednoho problému, A od toho se vyvinuly jiné problémy. Sestra Dost často a aráda přehání, takže jsem se jí téměř vysmála. Nedávno si moji rodiče našli zubařku v Havl. Brodě a nemohli si jí vynachválit, a vzali mě sebou. Nová paní zubařka mě našla asi osm kazů, z toho šest ve špatně opravených zubech - to i bez rentgenu. Poté mi udělala dva rentgeny, které mi velice ochotně ukázala, a oznámila mi, že z toho jednoho špatně opraveného zubu, mi bude muset trhat nervy a musejí mi odříznout moudrák, protože mě tlačí na jiné zuby. Paní zubařka Pejchalová nenašla žádný kaz, a tojsem k ní chodila pravidelně. Rentgen u ní jsem nikdy nezažila. A oproti nové zubařce je i horší přístup k dětem. Takže já mohu být akorát ráda, že jsem to zjistila včas, a o zuby jsem nepřišla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Paní doktorku doporučuji za její velmi ochotný a citlivý přístup k lidem.Obětavá a pečlivá.


Ověřeny pacient

To, že za paní doktorkou jezdíme do Humpolce z Prahy celá rodina, svědčí o tom, že je opravdu nejlepší.


Ověřeny pacient

je to nejlepší zubařka v širokém okolí , ohleduplná,šetrná no prostě výborná ......
Na to že má 3 děti klobouk dolů.......


Vynikající paní doktorka a nechapu hodnocení , že se nestará o své pacienty... není to pravda je skromná , hodná a navíc ,že čeká dvojčata není trestné, přejme jim hodně zdraví aby naše výborná zubařka mohla pečovat o nás a o zdravé děti, když budou zdravé budou zdravé i naše zoubky.... Pokud se to někomu nelíbí at jde jinam, ale lepší zubařku nenajdete tot vše ..........


Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Milá, příjemná, lidská, profesionální přístup. Krásná ordinace i čekárna. Prostředí ordinace čisté a velice příjemné. Přeju hodně spokojených pacientů.


A

Škoda, že nás paní doktorka nachvíli nechala na holičkách. Ale chápu, že to jinak nešlo. Já měl vždycky ze zubařů hrozný strach. Paní doktrorka se o mě postarala, i když jsem byl v zahraniční a moje zuby tři roky žádný zubař neviděl. Velice milé jednání a odnaučila se mě zubařů bát. U paní doktorky Pejchalové to bylo vždycky bez problémů, velice šetrné ošetření a né jako jindy, kdy to s člověkem málem seklo. Moc děkuji, přeji bezproblémové početí a tešíme se až se nám vrátíte.


Velmi kvalitní doktorka,nilá,ochotná a hlavně šikovná.Přeji vše dobré,a ať se nám brzy vrátí!


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc šikovná,ošetřila mě i tehdy když jsem nebyla objednaná a poradila jak správně pečovat o zuby.Přeji jí aby její dvojčátka přišli šťastně na svět.


K

Paní doktorka přerušila praxi aniž by se postarala o své pacienty.Pouze nalepila ceduli na dveře.Toť z její strany vše. Myslím si,že je to dost nezodpovědné


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti