Renáta Oramusová, zubař Ostrava

MUDr. Renáta Oramusová

Uložit

Zubař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Václava Vacka 1668, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřená osoba
Umístění: Praktický lékař stomatolog zkušenosti --- již má bývalá paní zubařka-- komentář k PS OV Fifejdy

Ahoj všem, na pohotovosti na Fifejdách jsem byl před mnoha lety a již si nevybavím dojmy. Píši zde však proto, protože jsem náhodou zjistil, že zde nyní sporadicky ordinuje paní Oramusová.
Vzhledem k tomu, že skončila svou klasickou ordinaci a já byl její dluholetý ovšem nééé zodpovědný pacient, chtěl bych tímto podpořit názory pacientů, kteří navštívili pohotovost a měli štěstí na tuto paní doktorku. Vždy pokud jsem byl nucen navštívit ordinaci a vyhledat tím její pomoc k ošetření, byla vždy empatická, besbolestná atd. Bohužel v mém případě. kdy mám panickou hrůzu z návštěvy zubní ordinace již mnoho let je pro mě jakákoliv návštěva zubní ordinace stále velmi traumatizující. Nýní jsem všajk díky náhodě poznal nového pana doktora a věřím, že mi to pomůže tuto panickou hrůzu postupně eliminovat. Držím palce všem, kteří jste nuceni navštívit pohotovost v Ostravě a pokud potkáte Mudr. Oramusovou, vždy si na mě vzpoměňte :-)

Ověřená osoba

Miroslav
Mám 60 let a za tu dobu jsem poznal mnoho zubařů a vždy před zákrokem jsem měl panickou hrůzu.Od té doby co mne vzala do evidence pí Mudr. Opramusová a nemusela z kapacitních důvodů jsem se přesvědčil ,že to je možné i jinak.S takovým kladným lidským a zároveň profesionálním přístupem jsem se nesetkal.Proto hodnotím pí MuDr.Oramusovou známkou velmi dobrý.A doufám,že v tomto hodnocení nebudu sám.

S
Ověřená osoba

Taky přidám svůj názor.
Paní doktorka je sice příjemná, to ano, ale ta práce co odvádí? Všechny mé oplombované zuby se kazí a bolí a když zavolám, že potřebuji akutně ošetřit, tak mi sestřička oznámí, že má termín za 3 měsíce nejdříve. No promiňte, ale co je tohle za přístup? Změnila jsem zubaře a popravdě se k němu už těším, protože na něj slyším jen samou chválu, ale zároveň se bojím toho, co řekne, až uvidí práci paní doktorky Oramusové..

M

Paní i doktorka i sestřička jsou sice velmi příjemné, chodila jsem k nim velmi ráda, ale musím souhlasit že odvedená práce není příliš kvalitní. Vyhovovalo mi, že jsem v ordinaci strávila pouhé 2 minuty s tím, že je vše v pořádku. Ale když jsem začala navštěvovat jiného zubaře, byla jsem velmi překvapená. Na křesle jsem strávila mmnohem déle (na pouhé preventivní prohlídce), pokaždé mi byl udělán rtg a co mě nejvíc šokovalo bylo, když mi řekl, že všechny plomby (které mi dělala paní dr. Oramusová) jsou špatné a měla bych si je nechat vyměnit dřív než bude pozdě...

Ověřená osoba

Souhlasím s tím, že paní doktorka má delší čekací lhůty na preventivku, ale když mnoho let chodím pravidelně 2x ročně, tak mně to nemůže vadit a nevadí. Počítám s tím a umím si vypočítat, kdy mám přijít na kontrolu a objednám se v předstihu. Proč má asi dlouhé čekací lhůty? Zřejmě proto, že má mnoho pacientů a z vlastní zkušenosti mohu říci, že se pacientovi plně věnuje,což vyžaduje čas.
Třikrát se mně stalo těsně před dovolenou, že jsem potřebovala urgentní ošetření a paní doktorka mě nikdy neodmítla a sestra vždy nabídla termín.
Jsem "srab" a vždy se bojím ošetření, ale vždy odcházím spokojena.
Manžel, který měl dlouhodobě problémy s chrupem a byl u jiné zubařky(nedržely plomby,ulamovaly se zuby...stále drobné nehody a u zubaře byl minimálně 1x měsíčně)přešel k paní doktorce Oramusové a najednou je všechno v nejlepším pořádku a chodí jen n preventivky.
Čili za sebe a za manžela:nesouhlasím s negativním hodocením a děkuji paní doktorce.

Doporučuji,je to výborná lékařka a skvělý člověk.

Přístup doktorky i sestry velmi dobrý, atmosféra příjemná, dokonce jsem si myslela, že i práce dobrá-ale změnila jsem zubaře díky tomu, že byla dlouhodobě nemocná a vypadalo, že se nevrátí, zub jsem potřebovala nutně spravit a nikdo nebyl schopný říct, jestli se vrátí nebo kdy. A vyplatilo se. I když jsem se snažila chodit dvakrát ročně, nepodařilo se díky šíleným čekacím dobám. myslela jsem, že mám zuby super a to,jak mé zuby ohodnotil nový zubař mě zděsilo!!!6 kazů pod plombama- viděl to pohledem- a zub, který mi chtěla vytrhnout, že se s ním už nic nedá dělat- byl ulomený- mám opravený a zcela funkční. Tak fakt nevím, jestli je to materiálem, ochotou nebo očima...

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme velice spokojeni.Paní doktorka je výborný lékař po všech stránkach s hodnou a příjemnou sestřičkou.Vřele doporučujeme.

M

Velice laskavý a milý přístup jak paní doktorky ,tak i sestřičky.
Setkala jsem se s různými stomatology a můžu vám všem říct, že by jste je měli zažít,přístup katastrofální............................!
Doporučuji všem a hlavně těm, kteří se tak strašně báli zubařů jako já.
Už při vstupu do ordinace na vás promluví to nejhodnější skuníčko.!

D
Ověřená osoba

Tak, prima prostředí, prima paní doktorka, precizní, ochotná a milá. Čekací lhůta normální (1.měsíc), což je vzhledem k blížícím se odjezdům na dovolené zupr termín. Nemám jedinou připomínku. Jsem spokojen a vřele doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti