Operace šedého zákalu (katarakty)

Plastická operace očních víče

Vyšetření před laserovou operací

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Síť očních klinik LEXUM

Paní doktorka Matějková je anděl. Nejen, že tak vypadá, ale každé její lékařské i lidské gesto je uzdravující. Po stránce odborné, osobnostní i komunikační je tím nejlepším, s čím jsem se v lékařském zařízení setkala.

U paní doktorky Matějkové si cením vstřícného přístupu a naprosté profesionality. Veškerá vyšetření měla návaznost bez zbytečných prostojů.
S důvěrou se na kliniku NeoVize opět obrátím.
Mgr. Eva Pažoutová

Pečlivý přístup paní doktorky Matějkové, stejně tak i trpělivost a pochopení pro sportovce je na více jak 5 hvězd.
Ostatní personál byl během veškerých vyšetření i v operační dny také naprosto skvělý.
V Neovizi je svět prostě v pořádku :-)

Jsem nesmírně spokojen s lidským přístupem, který i laika nenechá na pochybách,že jej vyšetřuje doktor s vysokou profesionální úrovní. Toto moje přesvědčení se potvrdilo naprosto perfektním výsledkem plastické operace očních víček. Paní doktorce i ostatním, kteří se podíleli na přípravě i provedení zákroku moc děkuji!

Ing.Jan Krištof