Rawaa Yahya, zubař Liberec

Zubař Více

fugnerova 667/7, Liberec
OC. delta

Umístění: OC. delta Jiný

So zákrokom MUDr. Rawaa Yahya som veľmi spokojná! Ťahal mi naraz 3 zuby. Zákrok bol rýchly a bezbolestný /vďaka injekciám samozrejme/, ale ani som sa nenazdala a bolo po všetkom. Odporúčam!!

Umístění: OC. delta Jiný

Rychlý a profesionální přístup lékaře, milá sestřička, dochvilnost a přímo umělecký výkon při trhání zubů.

Umístění: OC. delta Jiný

Už jsem od toho doktora proč. Dvakrát mne prováděl implantace, pak ani mustek mi neseděl dlouho, za 5 měsíců, praskl.
Žádné vysvětlení proč se to stalo, jediné co mne říkal, reklamujeme. Nedoporučuji.

Umístění: OC. delta Trhání zubu

Dobrý den,
mrzí mě že musim psát tuto negativní recenzi ale nelze jinak.
V Liberci jsem byl na pracovní cestě a začal mě bolet již zničený zub. Svoji kliniku kterou mám v Praze jsem navštívil hned po návratu se stálou bolestí po vytržení 5 dní po.
Pan doktor mi tahal zub 40 minut a vypadalo to jak kdyby to dělal prvně. Má lékařka se divoká kdo mi tam udělal díru jak po 2 zubech.

Za mě jednoznačně ne a raději dám za zuby tisíce než stokoruny, jelikož zde je přesně vidět cena-kvalita.

Umístění: OC. delta Trhání zubů moudrosti

Když jsem šla na trhání, tak jsem se bála co a jak. Ale pak doktor byl úžasný. Pořád se ptal jestli mě něco nebolí a jestli je to v pořádku. Ani jsem se nestačila rozhlédnout po ordinaci a už byl venku. Za měsíc to samé na druhé straně. Pak doktor je jednoduše nejlepší zubař jakého znám(u pana doktora jsem byla v rozmezí květen-červen 2018)

Umístění: OC. delta trhání

Dnes jsem byla na trhání zubů a chtěla jsem touto cestou ještě jednou poděkovat jak panu doktorovi, tak i sestře. Jsou to oba dva lidé na správném místě. Pan doktor je moc hodný a na všechno se ptal. Největší překvapení ale bylo to, jak rychle zuby byly venku. Za mne perfektní přístup a mohu jen doporučit!

Umístění: OC. delta Implantát

K panu doktorovi jsem se objednala ohledně implantátu.Pan doktor je velice milý,precizní a profesionální.Zákrok byl rychlý a téměř bezbolestný.
Na čem jsme se dohodli ,tak to bylo,žádné další náklady navíc.
Skvělý lékař!!!!!

Nejlepsi pan zubar vytrhnul mi osmicku a kazdou chvili se ptal zda me to neboli ve svem oboru je fakt jednicka

Pan doktor Yahya je naprostá jednička a kapacita ve svém oboru. Jde o úžasného a skvělého pana doktora. Vždy perfektně a pečlivě odvedená práce. Pan doktor je velice hodný, vstřícný a soucítí s námi s pacienty :-) Lepší a hodnější pan doktor, než je pan doktor Yahya prostě neexistuje:-). Mohu jen vřele doporučit. Maximální spokojenost!!!

Zubaře se opravdu bojím,taky proto jsem nebyLa u zubaře asi 3 roky. Většinou jsem bolest řešila paralenem a brufenem. Dnes jsem navštívila tohoto pana doktora a byla jsem překvapená,že na světę ještě existuje tak milý stomatolog! :-)