fugnerova 667/7, Liberec
OC. delta

Umístění: OC. delta Trhání zubu

Dobrý den,
mrzí mě že musim psát tuto negativní recenzi ale nelze jinak.
V Liberci jsem byl na pracovní cestě a začal mě bolet již zničený zub. Svoji kliniku kterou mám v Praze jsem navštívil hned po návratu se stálou bolestí po vytržení 5 dní po.
Pan doktor mi tahal zub 40 minut a vypadalo to jak kdyby to dělal prvně. Má lékařka se divoká kdo mi tam udělal díru jak po 2 zubech.

Za mě jednoznačně ne a raději dám za zuby tisíce než stokoruny, jelikož zde je přesně vidět cena-kvalita.

Umístění: OC. delta Trhání zubů moudrosti

Když jsem šla na trhání, tak jsem se bála co a jak. Ale pak doktor byl úžasný. Pořád se ptal jestli mě něco nebolí a jestli je to v pořádku. Ani jsem se nestačila rozhlédnout po ordinaci a už byl venku. Za měsíc to samé na druhé straně. Pak doktor je jednoduše nejlepší zubař jakého znám(u pana doktora jsem byla v rozmezí květen-červen 2018)

Umístění: OC. delta trhání

Dnes jsem byla na trhání zubů a chtěla jsem touto cestou ještě jednou poděkovat jak panu doktorovi, tak i sestře. Jsou to oba dva lidé na správném místě. Pan doktor je moc hodný a na všechno se ptal. Největší překvapení ale bylo to, jak rychle zuby byly venku. Za mne perfektní přístup a mohu jen doporučit!

Umístění: OC. delta Implantát

K panu doktorovi jsem se objednala ohledně implantátu.Pan doktor je velice milý,precizní a profesionální.Zákrok byl rychlý a téměř bezbolestný.
Na čem jsme se dohodli ,tak to bylo,žádné další náklady navíc.
Skvělý lékař!!!!!

Nejlepsi pan zubar vytrhnul mi osmicku a kazdou chvili se ptal zda me to neboli ve svem oboru je fakt jednicka

Pan doktor Yahya je naprostá jednička a kapacita ve svém oboru. Jde o úžasného a skvělého pana doktora. Vždy perfektně a pečlivě odvedená práce. Pan doktor je velice hodný, vstřícný a soucítí s námi s pacienty :-) Lepší a hodnější pan doktor, než je pan doktor Yahya prostě neexistuje:-). Mohu jen vřele doporučit. Maximální spokojenost!!!

Zubaře se opravdu bojím,taky proto jsem nebyLa u zubaře asi 3 roky. Většinou jsem bolest řešila paralenem a brufenem. Dnes jsem navštívila tohoto pana doktora a byla jsem překvapená,že na světę ještě existuje tak milý stomatolog! :-)

Zubaře se bojím jako čert kříže. Když už jsem vážně trpěla rozhodla jsem se jít k zubaři. Pak doktor mě přijal ,ikdyž nejsem jeho pacientkou a řekl,že můj zub musí okamžitě ven.Bála jsem se,ale bylo to zbytečné! Každý říká,že trhání moudráků bolí,ale já u pana doktora nic necítila ! Jsem ráda,že má tak zlaté ručičky a budu doufat,že se někdy u něho najde místo i pro mě,abych byla jeho pacientkou .
Ještě jednou moc děkuji :) Doubková

nejlepší zubař za celý můj život. Sestřička úžasná!

Pan doktor má zlaté ručičky a sestřička je taky skvělá a milá. Okamžitě mi pomohl od bolesti a to i přes to , že nejsem jeho pacientka a nikdy předtím jsem u něj nebyla. Mooooooc děkuji a doufám, že se jednou Vaší pacientkou stanu. Strachová