OC. delta
fugnerova 667/7, Liberec

Umístění: OC. delta Jiný

Návštěva dne 19.3. extrakce 7 zubu! za 15 minut jsem byl venku:-)
pan doktor naprosto profesionální přístup,vše uplně bezbolestné (po opichu),sestřička moc milá.Vřele doporučuji díky p. Rawaa jsem přestal mít strach ze zubaře:-)

Umístění: OC. delta Jiný

Se švagrem jsme byli u pana doktora oba na trhání zubu. Vše proběhlo po opichu prakticky bezbolestně a rychle. Pan doktor se v průběhu výkonu zajímal zda je vše v pořádku. Sestřička milá, příjemná. Při odchodu nám byly předány informace o péči po zákroku, což jsem nikdy od žádného jiného zubaře nedostala.
Od lékaře jsme oba odcházeli s úsměvem.

Umístění: OC. delta Jiný

Já jsem naprosto spokojena. Ze zubařů jsem měla hrůzu, vzhledem ke špatným zkušenostem a od pana Rawaa jsem odcházela s úsměvem, přesto, že moje zuby nejsou v dobrém stavu. Sestřička také milá. Děkuji

Umístění: OC. delta Jiný

Šikovné ručičky. Zub moudrosti byl ve vteřině venku, lehce to píchlo a bylo hotovo. Ani jsem tomu nechtěl věřit.

Umístění: OC. delta Jiný

Mrzí mne, že se připojuji k těm negativním recenzím, co jsou zde zaznamenány. Pan doktor mi bohužel zalomil v kořenovém kanálku dva nástroje. Vyvinul se mi tak kolem kořene zubu velký zánět, se kterým jsem již bohužel musela jít jinam. Současná paní zubařka mi zatím vytáhla pouze jeden úlomek, druhý se jí nedaří dostat ven, ale i tak se stav zubu po druhém čištění velice zlepšil, zánět pomalu ustupuje a zub se tak zřejmě podaří zachránit. Nechápu proč na to přišla až nová paní doktorka, když pan doktor Yahya zub také několikrát rentgenoval, kde se mu úlomky musely zobrazit. Jsem ráda, že jsem pryč.

Umístění: OC. delta Jiný

10/2021 trhání zubů v zánětu a silným krvácením s léky na ředění krve.Profesionální, perfektní, rychlý a hlavně bezbolestný zákrok jak operační tak i pooperační, po vytržení žádné komplikace a bolesti. Pan MUDr. Rawaa prostě umí a asistující sestra také. Byl jsem velmi spokojen. Děkuji J.K.

Umístění: OC. delta Jiný

So zákrokom MUDr. Rawaa Yahya som veľmi spokojná! Ťahal mi naraz 3 zuby. Zákrok bol rýchly a bezbolestný /vďaka injekciám samozrejme/, ale ani som sa nenazdala a bolo po všetkom. Odporúčam!!

Umístění: OC. delta Jiný

Rychlý a profesionální přístup lékaře, milá sestřička, dochvilnost a přímo umělecký výkon při trhání zubů.

Umístění: OC. delta Jiný

Už jsem od toho doktora proč. Dvakrát mne prováděl implantace, pak ani mustek mi neseděl dlouho, za 5 měsíců, praskl.
Žádné vysvětlení proč se to stalo, jediné co mne říkal, reklamujeme. Nedoporučuji.

Umístění: OC. delta Trhání zubu

mrzí mě že musim psát tuto negativní recenzi ale nelze jinak.
V Liberci jsem byl na pracovní cestě a začal mě bolet již zničený zub. Svoji kliniku kterou mám v Praze jsem navštívil hned po návratu se stálou bolestí po vytržení 5 dní po.
Pan doktor mi tahal zub 40 minut a vypadalo to jak kdyby to dělal prvně. Má lékařka se divoká kdo mi tam udělal díru jak po 2 zubech.

Za mě jednoznačně ne a raději dám za zuby tisíce než stokoruny, jelikož zde je přesně vidět cena-kvalita.