Fakultní nemocnice Hradec Králové, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Odstranění zubních kořenů.

Dnes jsem byla na zákroku - odtranění zbylých kořenů po rozpadlém zubu.
MUDr. Mottl mě nadchnul po všech stránkách. Pokud bych mohla chodit k němu, něměla bych žádný důvod k obavám ze zákroku. Je profík, který ví co dělá a dělá to skvěle. Moc děkuji.

Chtela jsem si u pana Mottla nechat vyrezat jednu osmicku, nakonec me jeho fantasticky pristup presvedcil i o te druhe. Behem dvaadvaceti minut jsem zchudla dva zuby. Skoda, ze jich nemam vic, nechala bych si je od Mudr. Mottla trhat kazdy mesic. Je profesionalni, vi co dela a jeste se u toho umi usmat a byt prijemny. Nemam co vytknout, jsem nadsena. Vic takovych doktoru, jen vic.
Dekuji, Eliska

První moudrák šel jak po másle...skoro by se člověk těšil i na ten druhej, ale to zase ne :-)

Díky tomuto skvělému zubaři jsem se přestal bát zubařů. Je profesionální, milý a jeho zákroky jsou bezbolestné.
Nemohu si ho vynachválit. Doporučuju!

Můžu všem jen doporučit :-) Profesionální a milé jednání mě mile překvapilo.

doporučuji, profesionální přístup, bezbolestné trhání osmiček ... mohu doporučit

Velmi ráda ohodnotím tohoto lékaře. Jeho lidský přístup mi velice pomohl zvládnout všechny zákroky, které jsem musela absolvovat. Je naprosto báječný, milý a své práci skutečně rozumí. Tímto mu chci moc poděkovat a přeji další úspěchy.