Městská nemocnice Ostrava
Nemocniční 898/20, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Zdravím měl jsem akutni stav nechal me cekat od 9-14 hod cekat a v cekarne nikdo pan doktor arogantni jak se sla zeptat dcera ohledne meho stavu zavrel ji dvere pred ocima a pritom jsem tezky astmatyk mel jsem vysoky tlak i a pan doktor nic zkusenost spatna a sestry ani nemluvim

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

odborně zdatný specialista, empatický, vyslechne, na potíže pacienta reaguje, volí nejméně zatěžující léčbu, vhodně edukuje, sympatický, u pacientů, kteří jsou mentálně schopni a dodržují jeho ordinace, je oblíbený. Je limitován časově množstvím pacientů, kteří čekají na vyšetření; to je záležitost organizace MNOF.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Profesionál na svém místě. V péči pana doktora jsem již několik let a nemohu vynachválit, velmi pečlivý aprofesionální přístup k pacientům. Snaží se naslouchat a vždy neváhá s dalším postupem léčby. I v covidové době naprosto lidský ,pečlivý a pozitivní ,nikdy nic nezanedbá a snaží se pomoct jak jen to jde.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Velmi vstřícný a odborně erudovaný lékař, optimistický i v této obtížné době. Dokáže vše podrobně vysvětlit a také povzbudit.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava plicní vyšetření

Dnes jsem byla u pana doktora poprve s akutni tracheobronchitidou a byla jsem velmi prijemne prekvapena jeho milym, ale presto profesionalnim a peclivym pristupem. Stejne prijemna byla i sestricka.

Pozitivně naladěný člověk, rozvážný a odborně zdatný lékař. A umí naslouchat, to není dnes úplně obvyklé. Čekárna téměř vždy plná, ale i stresové situace zvládá s přehledem, přestože např. musí často odbíhat, když ho z jiných částí nemocnice zavolají k náhlým případům. Také sestra Hajovská vždy příjemná a velmi empatická. Jejich práce si velmi vážím.

MUDr Kozel Radovan z plicni ambulance v Ostravé chci podĕovát za jeho péči a lečbu kterou mi pomaha zdolavát mou nemoc díky jemu se citím líp velice doporučují pacientum kteři maji plicni nemoc. Zaroveň chci podékovat zdravotním sestram a ošetřovatelkam pod vedením vrchni sestry p Badurove. J.S

Příjemný, důkladný,usměvavý, s přehledem zvládnul plnou čekárnu pacientů.
Děkuji za skvělou péči v posledních 7letech. JN.