Terezie Brzkové 15, Plzeň
Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
604 59.....
378 60.....

Obstřik kloubu (od 350 kč)

Kontrolní vyšetření smluvního pacienta (od 300 kč)

Obstřik mimo klouby (od 250 kč) + 14 Více

Aplikace prp 1 kloub (od 2 100 kč)

Aplikace prp 2 klouby (od 3 900 kč)

Cílené vyšetření smluvního pacienta (od 500 kč)

Rokycanova 1756, Sokolov
Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
352 30.....
603 97.....

Prosíme, pokud doprovázíte pacienta do ordinace a objednáváte se online, uveďte vždy jméno a příjmení pacienta. MUDr. Radovan Hora ortopedická ambu...

• poúrazové stavy
  • osteoporóza
  • artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
  • Ministerstvem zdravotnictví ČR přiznána specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie, 03/2007
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany vyšetření pohybového aparátu

Vyšetření u pana doktora vždy pečlivé, na moje otázky fundovaně odpoví a navrhne další postup léčby. Je milý, ochotný a sympaťák.

Vynikající přístup. Pan doktor dokáže poradit individuálně dle dané situace, což velmi oceňuji. Mohu jen doporučit.

Objednala jsem dceru přes internet na 9:10, přišli jsme na řadu v 9:45, takže chvilku se čeká. V ordinaci řád a pořádek. Pan doktor vlídný, trošku šprýmař, pečlivě vyšetřil, vše dobře vysvětlil. Nemám, co bych vytkla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Kontrola

Velmi dobrý dojem, slušné zacházení, příjemné prostředí. Velmi dobře hodnotím osobní přístup lékaře k pacientům. Celkově jsem byl s návštěvou spokojen.

Velmi příjemný pan doktor, vyšetření důkladné. Do ordinace jsme byly pozvány ještě před časem objednání. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Pan doktor je naprostý profík. Maximální spokojenost.

O

Asi nemůžu říct nic negativního. Dozvěděla jsem se, že vlastně žádný problém nemám a nedá se nijak řešit, kromě toho, že mám nosit volnější obuv....a čekat že třeba za 20 let mě čeká operace...a možná taky ne...Takže pocity mám smíšené.

Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Kontrola

S vyšetřením od pana doktora jsem byl velice spokojen. Odešel jsem spokojený a budu se i nadále vracet k dalšímu vyšetření.

Vše proběhlo k mé spokojenosti, rychlé vyšetření přesně na čas. Pan doktor i sestřička byli moc příjemní. Doporučuji!

Měl jsem úraz kotníku a z chirurgie mě poslali na rehabilitace (8x magnety), což vůbec nepomohlo, noha pořád otýkala při sebemenší zátěži a nikdo to tam se mnou neřešil. Pan doktor je profík, vyšetření na úrovni, předepsal mi 3x8 jiných procedur na rehabilitacích a po měsíci noha jako nová. Velmi děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany bolesti kloubů

S doktorem Horou jsem moc spokojena.I když je vidět,že má hodně práce,tak na pacienta působí klidně a hlavně pomůže.

Kontrola

Cena není uvedená

Dispenzarizace dětských pacientů s vrozenými i posturálními vadami pohybového ústrojí (skoliozy)

Cena není uvedená

Dispenzarizace dospělých pacientů po náhradách kloubů, s osteoporozou....

Cena není uvedená

Chondroprotektivní léčba nitrokloubní i perorální

Vyšetření pohybového aparátu

• poúrazové stavy
  • osteoporóza
  • artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Stáže

• Kurs sonografie kloubů, Revmatologický ústav Praha, 11/1996