Radovan Hora, ortoped Plzeň

MUDr. Radovan Hora

Ortoped přijímá nové pacienty

96 objednaných návštěv během 30 dní

Terezie Brzkové 15, Plzeň
Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
604 59.....

Aplikace PRP 1 kloub • od 2 100 kč

Aplikace PRP 2 klouby • od 3 900 kč

Cílené vyšetření smluvního pacienta • od 500 kč

Rokycanova 1756, Sokolov
Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
352 30.....
603 97.....

Prosíme, pokud doprovázíte pacienta do ordinace a objednáváte se online, uveďte vždy jméno a příjmení pacienta. MUDr. Radovan Hora ortopedická ambu...

• poúrazové stavy
  • osteoporóza
  • artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
  • Ministerstvem zdravotnictví ČR přiznána specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie, 03/2007
Zobrazit více

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Dobrý den, ordinaci jsem navštívila v květnu 2019a byla jsem moc spokojena s pristupem pana doktora. Možnost objednání přes známý lékař taky super. Čekání minimální. Určitě se ráda vrátím.

Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany kontrola vývoje coxartrozy

Dobrá organizace ordinace-žádné zbytečné čekání, lidský přístup spolu s erudovaným ale srozumitelným hodnocením vývoje zdravotního stavu, jsou důvody proč mohu návštěvu tohoto lékaře doporučit.

Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Kontrola

Jako vždy naprostá spokojenost!!! Ošetření v čase objednání a odborná konzultace mého problému a s výsledkem doporučení léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Kontrola

Pan doktor dokáže vždy spojit maximální profesionalitu s citlivým lidským přístupem k pacientovi. Návštěva v jeho ordinaci mne vždy spolehlivě postaví na nohy. Zkrátka kdo umí, ten umí.

F
Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany náhrada kyčelního kloubu

Pan Doktor mi změnil život, po 15-ti letech utrpeni a několika odnitnuti u jinych doktoru, s tím, že se s bolestí musím naučit žít, byl jediný, kdo mi pomohl. Moc dekuji, můj život se obrátil a já mohu uzivat života naplno. Moc dekuji. Pro mě jste BEST of the BEST.

Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Bolest kolene

Pan doktor mi pomohl od bolesti koleně obstrukcím,který jsem ani necítila. Byl velice vstřícný a milý. Mohu jen doporučit.

Mě pan doktor zbavil pětileté bolesti kolena(prodělaná operace menisku)rehabilitace vše možné léčení a žádný efekt. Pan doktor Hora mi tam píchnul nějaký obstřik a já běhám jako sportovec!
Veliký dík za vstřícnost a pomoc od bolesti. Alena Baláková

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany vyšetření pohybového aparátu

Dobry přístup, rychlé oobjednaci terminy . Pan doktor je příjemný a snaží se pomoci. Vřele doporučuji.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Návštěva na doporučení

Za nás spokojenost, dlouho jsme nečekali. Lékař příjemný. Výsledek dobrý, tak že super. Můžeme doporučit.

Vyšetření u pana doktora vždy pečlivé, na moje otázky fundovaně odpoví a navrhne další postup léčby. Je milý, ochotný a sympaťák.

Obstřik kloubu

Běžný termín

Kontrol

Malá ambulatní operativa

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

Chondroprotektivní léčba nitrokloubní i perorální

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

Dispenzarizace dospělých pacientů po náhradách kloubů, s osteoporozou....

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

Dispenzarizace dětských pacientů s vrozenými i posturálními vadami pohybového ústrojí (skoliozy)

Kontrola

• poúrazové stavy
  • osteoporóza
  • artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Stáže

• Kurs sonografie kloubů, Revmatologický ústav Praha, 11/1996