Radovan Hora, ortoped Plzeň

přijímá nové pacienty

Ortoped Více

76 objednaných návštěv během 30 dní

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Aplikace PRP 1 kloub

Aplikace PRP 2 klouby

Běžný termín +14 Více

Chondroprotektivní léčba nitrokloubní i perorální

Cílené vyšetření smluvního pacienta

Depistáž i léčba osteoporozy

Rokycanova 1756, Sokolov
Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hotovost

Prosíme, pokud doprovázíte pacienta do ordinace a objednáváte se online, uveďte vždy jméno a příjmení pacienta. MUDr. Radovan Hora ortopedická ambu...

• Poúrazové stavy
  • Osteoporóza
  • Artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
  • Ministerstvem zdravotnictví ČR přiznána specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie, 03/2007
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Rokycanova 1756, Sokolov

Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany vyšetření pohybového aparátu

Návštěva se synem, který má problémy s koleny. Srozumitelně vysvětlená diagnoza a následný postup léčby.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Kontrola

S panem doktorem jsem spokojena.Sice se jedná pouze o napsání poukazu,ale je příjemný vše vysvětlí.

Pan doktor v pohodě, dá se s ním o čemkoliv bavit, sestra trochu méně příjemná, ale pan doktor to zachrání

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Aplikace PRP 2 klouby

Pan doktor je odborník na svém místě,věřím mu a vždy mi pomohl.Sestra je také ochotná,jsou fajn.Sim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany ortopedické konzultace

dobrý přístup, vysvětlení obtíží, obstřik kloubu. již večer znatelné zlepšení hybnosti ramenního kloubu.

Bohužel pan doktor se sotva podíval na nohu, řekl že pokud mě bolí na dotek tak na ni nemám sahat... Žádanka na ortopedické vložky, ale bez příspěvku pojišťovny... na protetice mi řekli, že je to opravdu výsměch a nechápou proč jsem žádanku vůbec dostala, když si vše platím sama.

MUDr. Radovan Hora

Dobrý den paní Simono, text lékařské zprávy zní :
Od podzimu 2021 pobolívá l. noha v oblasti later. partrie Lisfranc. kloubu, před měsícem proveden v Mulač nem. RTG a neshledány abnormality, absolvovala aplikace ESWT 2x, poté částečně zlepšena, momentálně bolest snesitelná.
Obj..: Pedes transversoplani, drobná prominence baze 4. Mt vlevo, pohyb v kl nohy plně.
dopor.. vybavení ortop. vložkami, vhodná obuv
O tom, že na účet pojišťovny se předepisují vložky při vícero statických, poúrazových či vrozených vadách jste byla informována, jako alternativu jsem vám vyhledal volně prodejné vložky na stránkách www.sidas. cz. další požadavky na vysvětlení jste v ordinaci neměla.
Budete-li méně lhát a fabulovat a zhubnete alespoň 20 kg, budete šťastnější.
R.Hora

S panem doktorem jsme nadmíru spokojeni. Syn k němu chodí již druhým rokem a pravděpodobně jsme vyléčeni.

spokojenost s průběhem vyšetření. Vysvětlení problematiky.
Návrh různých řešení. Dobrá komunikac během vyšetření

Lidský příjemný přístup, pan doktor je skvělý diagnostik s opravdovým zájmem pacientovi pomoci. Milá sestřička. Návštěvu ordinace velice doporučuji a panu doktorovi i sestřičce moc děkuji.

Jsem velmi spokojena s výsledkem návštěvy, především s podrobným vysvětlením výsledku odborného vyšetření, na které jsem byla lékařem odeslána.

• Poúrazové stavy
  • Osteoporóza
  • Artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Stáže

• Kurs sonografie kloubů, Revmatologický ústav Praha, 11/1996