Radovan Hora, ortoped Plzeň

přijímá nové pacienty

Ortoped Více

100 objednaných návštěv během 30 dní

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Aplikace PRP 1 kloub • 2 100 Kč

Aplikace PRP 2 klouby • 3 900 Kč

Běžný termín +14 Více

Chondroprotektivní léčba nitrokloubní i perorální

Cílené vyšetření smluvního pacienta • 500 Kč

Depistáž i léčba osteoporozy

Rokycanova 1756, Sokolov
Ortopedická ambulance - Moje ortopedie s.r.o., LPZ Sokolov

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Hotovost

Prosíme, pokud doprovázíte pacienta do ordinace a objednáváte se online, uveďte vždy jméno a příjmení pacienta. MUDr. Radovan Hora ortopedická ambu...

• Poúrazové stavy
  • Osteoporóza
  • Artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
  • Ministerstvem zdravotnictví ČR přiznána specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie, 03/2007
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

2 100 Kč

300 Kč

350 Kč

250 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany vyšetření pohybového aparátu

Pan doktor na mne působil velice profesionálně. Probral se mnou problém a vyšetřil i druhou nohu, která mne netrápila. Návštěva proběhla velice klidně a splnila má očekávání.

Vše v pohodě, lékař vás vyšetří, řekne co a jak. Doba objednání +/- sedí. Velmi oceňuji možnost objednání pomocí portálu ZnamyLekar.cz, nerad telefonuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Kontrola

Děkuji panu doktorovi že se mi věnoval a navíc zjistil že nemám DNU ale Artrozu tedˇdostávám léky a docela mi pomáhají a taky sestra je milá tak se člověk necítí že otravuje děkuji

Kontrola proběhla standartně, jen byla tak nějak zbytečná, léky, které jsem užívala, mi lékař může předepsat až po půl roce od posledního užívání, což bude v listopadu tohoto roku. Ale přístup lékaře byl velmi vstřícný.

Pan doktor je velmi příjemný,svojí práci odvádí na jedničku,jak jsem byla vystresovana a bála se taky určitě není z čeho a čeho ,vřele doporučuji všem !!

Pan doktor byl vstřícný, snažil se mi skutečně pomoci a odhalil i jiný problém, který také hned řešil.

Nejlepší lékař, který mi velmi pomohl a pomáhá dále. Sestřička je milá a příjemná. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany Aplikace PRP 1 kloub

Jako vždy pan doktor velký profesionál
sestřička velice příjemná proste vše super. Je málo takto profesionálních lékařů a sestřiček. Chodím k panu doktorovi již spoustu let a i když měl bazén den kdy jsem potřebovala vždy si na me čas udelal

Byl jsem u pana doktora Hory poprvé na doporučení kolegy. Vše bylo v naprostém pořádku nad očekávání. Sestricka příjemná vstřícná. Už nikdy k jinému ortopedovi a zároveň budu všem doporučoval pana doktora Horu.

Milý pan doktor i sestřička, srozumitelně vysvětlená diagnóza, liský přístup, odborník na svém místě. Super objednávkový systém, dsochvilné ošetření bez čekání.

• Poúrazové stavy
  • Osteoporóza
  • Artróza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta U.K. Plzeň ( 1984 - 1990 )
  • Zisk Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK, 05/2010
Zobrazit více

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Stáže

• Kurs sonografie kloubů, Revmatologický ústav Praha, 11/1996