Velmi milá a komunikativní paní doktorka. Mám z ní pocit, že se nebrání nějaké přírodní a alternativní medicíně tzn. nepředepisuje Vám hned na všechno prášky a antibiotika, ale snaží se řešit problém i přírodní cestou, což vnímám jako velké +. Sestřička je taky milá.

Zlatý člověk, výborná lékařka, sympatická a lidská. Nikdy bych jí nevyměnil.

Vynikající paní doktorka!!! Je velmi pozorná, milá, lidská a vždy mně i dalším členům rodiny, ochotně a profesionálně pomůže při zdravotních problémech, jsme rádi, že ji máme a rádi k ní chodíme.
Děkujeme milá paní doktorko a také jsme spokojeni s její sestřičkou!!

S paní doktorkou i se sestrou jsem velmi spokojena. Obě mi vždy ve všem vyhověly i nad rámec svých povinností, jsou ochotné příjemné, milé. A že sestra je dle někoho nepříjemná? No, když někdo stále klepe na dveře kvůli věcem, které počkají, přestože je tam napsáno neklepat, chtějí všechno hned a nejlépe zadarmo, nechce se jim čekat, zavalují jí nesmyslnými požadavky, myslí si, že jsou jedinými pacienty a ona jim vysvětlí, že musí čekat jako všichni ostatní, tak tohle nepovažuji za aroganci. Jak říkám, pro některé pacienty jsou sestry arogantní jen proto, protože na ně nehážou umělé úsměvy a kromě nich se věnují i jiné práci, které mají nad hlavu. Stačí trpělivě čekat a sama být slušná a slušnosti se dočkáte (teda aspoň u zmíněné paní doktorky a její sestry).

Znovu potvrzují-velmi dobrý lékař.

Paní doktorka je velice přátelský a ochotný člověk. K lidem přistupuje příjemně a zároveň profesionálně. Je velice svědomitá a pečlivá. Je to člověk na svém místě. Doporučuji.

Sympatický milý přístup k pacientům, ochota

Lékařka O.K., ale setra arogantní a velice nepříjemná, pacienti ji obtěžují

CHodím k MUDr Ožanové od r.1999. Její přístup k pacientovi se mi jeví velmi profesionálni.Za tu dobu si nemohu nanic stěžovat-ba naopak!!!Mohu jenom vřele DOPORUČIT!

Paní doktorka Ožanová je velmi zodpovědná lékařka. Mě prakticky zachránila život tím, že hledala příčinu mých zdravotních problémů. Jednalo se o to, že jsem měla problémy s dýcháním a nakonec se jednalo o velmi závažnou nemoc. Chodím k ní již 14 let a přístup je vždy zodpovedný. Děkuji paní doktorce za její péči.