J. Šavla 4, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

špičkova doktorka..profesionalní přístup k pacientum..usměvava milá prostě super žena.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. O tom, že je oblíbená svědčí nejen hodnocení na těchto stránkách, ale i to, že pacienti jsou ochotni sedět v oné čekárně, jak zmiňoval nepodepsaný host, mít vedle sebe cikány a čekat, až na ně dojde řada. To, že se snaží pacienty poslat co nejdříve k odborníkům, rozhodně nepovažuji za nedostatečnou odbornost, ale naopak. A taky obdivuji, že je ochotná se těm cikánům věnovat. Jiní by to nedělali. Za naši rodinu děkuji.

pí.doktorka je velmi příjemná velmi pečlivá a radostná nikdy by ji nevimněnila

Paní doktorka je lékařka, která má velmi pozitivní vztah k pacientům, je velmi vstřícná a ochotná.Taktéž sestřička.Mohu všem jen doporučit.

Nejlepší lékařka s kterou jsem se kdy setkal.

K paní doktorce chodí celá naše rodina již více než 10 let a jsme maximálně spokojení. Vždy s úsměvem vyslechne, co koho trápí a snaží se hledat nejlepší možné řešení. Rozhodně nemá "antibiotika na všechno", ale hledá jiné možnosti a atb nasazujhe jen když je to skutečně potřeba. Rodiče se odstěhovali a stejně stále za paní doktorkou dojíždí. Je to milá a přátelksá žena a vynikající lékařka. :)

Velice jsem s paní doktorkou spokojen,příjemná a dobrý odborník

Doporučuji!!! Už 12 let k ní chodím a jsem s ní velmi spokojená i sestřička Karla je sympatická

Doporucuji

nejlepší paní doktorka v celém širokém kraji plně profesionální přístup,prostě jednička zdravím pavel