Radomíra Černocká, praktický lékař Ostrava

Praktický lékař Více

J. Šavla 4, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Bohužel v současné době nepřijímáme nové pacienty.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pro mě je MUDr. Radomíra Černocká skvělá lékařka nejen po stránce odborné, ale také zároveň lidské. Vždy se snaží pomoci, trpělivě vyslechne trápení. Je to správný člověk na správném místě.

Radomíra Černocká

Moc děkuji., vaše hodnocení, milí přátelé a pacienti ,mě motivují., a velmi těší...... :)

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pro mě je MUDr. Radomíra Černocká ,,NEJLEPŠÍ,, lékařska nejen po stránce odborné, ale také zároveň lidské.

Radomíra Černocká

Děkuji...moc mě to potěšilo zrovna v mém nelehkém životním obdobi...

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pani doktorka dost sebevědomá,. Profesionální, než léčba ji zajímá něco jiného.nastesti už mám novou paní doktorku

Děkuji Renato Nováková za hodnocení.,

špičkova doktorka..profesionalní přístup k pacientum..usměvava milá prostě super žena.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. O tom, že je oblíbená svědčí nejen hodnocení na těchto stránkách, ale i to, že pacienti jsou ochotni sedět v oné čekárně, jak zmiňoval nepodepsaný host, mít vedle sebe cikány a čekat, až na ně dojde řada. To, že se snaží pacienty poslat co nejdříve k odborníkům, rozhodně nepovažuji za nedostatečnou odbornost, ale naopak. A taky obdivuji, že je ochotná se těm cikánům věnovat. Jiní by to nedělali. Za naši rodinu děkuji.

Radomíra Černocká

Moc a moc děkuji, v dnešní době., kdy z nás udělali zejména úředníky ,je každé dobré hodnocení ceněno zlatem.

pí.doktorka je velmi příjemná velmi pečlivá a radostná nikdy by ji nevimněnila

Paní doktorka je lékařka, která má velmi pozitivní vztah k pacientům, je velmi vstřícná a ochotná.Taktéž sestřička.Mohu všem jen doporučit.

Nejlepší lékařka s kterou jsem se kdy setkal.

K paní doktorce chodí celá naše rodina již více než 10 let a jsme maximálně spokojení. Vždy s úsměvem vyslechne, co koho trápí a snaží se hledat nejlepší možné řešení. Rozhodně nemá "antibiotika na všechno", ale hledá jiné možnosti a atb nasazujhe jen když je to skutečně potřeba. Rodiče se odstěhovali a stejně stále za paní doktorkou dojíždí. Je to milá a přátelksá žena a vynikající lékařka. :)

Velice jsem s paní doktorkou spokojen,příjemná a dobrý odborník

Bohužel v současné době nepřijímáme nové pacienty.