Radmila Kolybelníková, dermatolog Brno

MUDr. Radmila Kolybelníková

Dermatolog Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žerotínovo nám. 6, Brno-střed, Brno
Poliklinika Bílý Dům-centrum Dětských Odborných Zdravotnických Služeb, P.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
3 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Š
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Bílý Dům-centrum Dětských Odborných Zdravotnických Služeb, P.o. Atopický ekzém, Impetigo, Bradavice

Nechápu zdejší špatné recenze.
Chodila jsem k ní do svých 19ti let a nemohu říct křivého slova, právě naopak. Měla jsem období po mononukleóze, kdy jsem vlivem snížené imunity měla snad všechny kožní nemoci, co existují, až Paní Kolybelníková mne všeho zbavila + jsem si vždy odnesla plnou tašku vzorečků drahé lekárenské kosmetiky. Byla milá, usměvavá a vždy mi doslova rozjasnila den.
Já doporučuji všemi deseti.


S
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo akutní zánět v obličeji s otokem

Dnes jsem se synem navštívila paní doktorku kvůli tomu, že se synovi na bradě objevil hnisající zánět spojený se silným otokem krku. Jednalo se tedy o akutní stav, který dle mého názoru vyžadoval rychlou návštěvu lékaře. Paní doktorka odmítla syna ošetřit s tím, že mu bylo před měsícem 19 let a ona je pediatrička. Když jsem ji prosila, ať se na syna alespoň podívá, zda jeho stav snese odklad, řekla, že se na nic nebude dívat, ať si jdeme jinam. Pro dokreslení uvádím, že v ordinaci ani v čekárně nebyl jediný pacient, bylo zcela prázdno a nejednalo se tedy o situaci, kdy by paní doktorka měla nadmíru práce.Sestřička nás tedy poslala k jiné, taktéž dětské dermatoložce, která syna bez problému ošetřila jako akutní případ i přes to, že měla objednané pacienty.
Paní doktorku tedy nedoporučuji, její přístup k pacientovi je zcela neprofesionální.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Bílý Dům-centrum Dětských Odborných Zdravotnických Služeb, P.o.

V cekarne v Bilem dome jsme dlouho necekali. Pani doktorka je moc hodna a mila a ona i sestricka se k dceri chovaly moc pekne. To je ale bohuzel jedine pozitivum. Co se tyka profesniho pristupu tak hruza. Pani doktorka se na dane misto temer nepodivala a vyjmenovala ctyri ruzne veci co by to mohly byt a nakonec rekla, ze vlastne nevi co to je, mame prijit za mesic na kontrolu a pak pujde dcera (vek rok a pul!) na chirurgicke odstraneni v plne narkoze... Nastesti jsme sli do Detske nemocnice, tam dceru prohledli, udelali ster, diagnostikovali a zavedli lecbu. Pani doktorku Kolybelnikovou rozhodne nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti