Přijímám: dospělí, děti od 10 let

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Od 700 Kč

Od 1 200 Kč

Od 700 Kč

Od 1 000 Kč

Psychoterapie Ymca

Poskytuji poradenství a terapeutickou podporu v oblasti osobního, rodinného nebo pracovního života, prožívání a osobního růstu. Mám dlouholeté zkušeno...

Léčené nemoci

• Konflikty v rodině
  • Potíže dětí s dospíváním
  • Výchovné problémy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie Ymca

Paní Radka Košňarová mi pomohla zorientovat se v krizové životní situaci, nabrat sílu celou věc řešit. Stačily mi tři sezení, abych znovu nabrala sílu, teď k ní docházím už cca jednou za měsíc a moc mi to pomáhá.

Mgr. Radka Košňarová

Děkuji Pavlo. Ať se Vám daří.

Umístění: Psychoterapie Ymca životní krize

Moc děkuji, za laskavost, vstřícnost a pro mě tak důležitou přirozenost. Často se mi stává, že když potřebuji nějakou životní radu, tak si řeknu, co by mi asi na to řekla Radka. Hodně to pomáhá...Kamila K.

Mgr. Radka Košňarová

Milá Kamilo, bylo mi ctí. Držím palce, ať se věci daří.

Umístění: Psychoterapie Ymca

Paní Radka je velice milá a příjemná psychoterapeutka. Chodila jsem k ní přes rok a se vším, s čím jsem potřebovala pomoci, mi pomohla. Pokaždé mi návštěva zlepšila den. Určitě bych jí doporučila.

Mgr. Radka Košňarová

Magdo, velmi děkuji, bylo mi potěšením. Radka

Umístění: jiné místo on-line konzultace

Paní Košňarové chci tímto poděkovat za velmi příjemnou zkušenost. Několik návštěv mi pomohlo se zklidnit a zorientovat v životní situaci. Cítím se lépe a ujasnila jsem si některé pro mě hodně důležité věci. Určitě zase přijdu.

Mgr. Radka Košňarová

Zuzko, díky moc za Vaše hodnocení, které mě těší.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den. Mam bratra v psych.lecebne v Dobranech na protialkoholni. Uz je tam 16 mesicu a zadna lecba. Po teto dobe se dozvedel od zdravotni sestry, ze ma zloutenku typu B a C. Nikdy na zadnem vysetrenii nebyl. Je dost unaveny a ma stale chripku a dost nizky tlak. Stale ho trestaji nic vic . Uz po treti mel moc pozitivni na drogy. Nikdy drogy nebral. Mam zjisteno ze to vylucuji jatra. Ted mu davaji prasky na zklidneni 3×denne TICERCIN a to nesmi nebo jo? Hledam pomoc preci v dnesni dobe nemuzou takhle schvalne nicit clovaka. Dekuji

Dobrý den. váš dotaz eviduji na stránkách opakovaně. Patrně máte velkou starost o bratra. Otázkou je, zda je hospitalizovaný dobrovolně nebo ne. Pokud ano, pak je možné hospitalizaci ukončit a zkusit jinou zdravotnickou službu a péči. Doporučila bych konzultaci s odborníky v oboru, například v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech. Jejich služby považuji za velmi profesionální. V každém případě bych zvážila setrvání v léčebně, které nevěříte. Existují i ambulantní služby, které jsou podpůrné pro pacienta i jeho rodinu. Informace je možné čerpat v organizaci FOKUS Praha nebo v jiných podobných zařízeních. Nebojte se ptát se jiných odborníků. Přeji hodně štěstí.

Dobrý den
Můj manžel mi byl v 41. letech nevěrný s mladší ( 30. letou ) kdy byl poprvé v lázních.Nyní mu je 60. let a já objevila důkaz milostné dopisy po 20. letech.Zjistila jsem z dopisů, že to trvalo min. 2 roky i po lázních.Jsem 37 let s ním vdaná. je mi 56. let a toto mě strašně moc zasáhlo, protože jsem mu po celý život věřila, a byla jsem mu věrná.Nikdy v životě jsme neměli žádnou krizi.Jsem nešťastná, zklamaná a prosím o případnou radu.Nedokážu se s tím vůbec vyrovnat a žít.
Za případnou zpětnou vazbu předem děkuji.

Dobrý den. Vaší starosti rozumím a věřím, že to musí být velmi těžké. Patrně se prožíváte pocity bezmoci. Odpověď nelze napsat jednoduše. Jak se k věci postavit? Jak s tímto pocitem naložit? Jak mluvit s manželem? Je možné to vysvětlit?
Jistě Vás napadají i další otázky. Doporučila bych Vám nebýt na takovou zátěž sama. Můžete vyhledat (možná jen krátkodobě) terapeutickou podporu. Někoho, kdo by Vás tímto těžkým obdobím provedl, abyste zase našla pevnou půdu pod nohama a mohla se rozhodnout, jaký postoj zaujmete, co budete dělat dál. Přeji Vám hodně štěstí.