Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Velmi prijemny lekar.Vzdy vse dukladne vysvetli a najde si cas.Vzdy v dobre nalade a s pacientem hovori na rozdil od jinych kteri jen hledi do pocitace a pisi do nej!Jednoznacne nejlepsi dermatovenerolog v Brne!

K panu doktorovi jsem šla kvůli tomu, že už dlouho mě trápí ekzém (dřív jen občas, už asi 2 roky je to horší) a i když chodím k jinému lékaři chtěla jsem zjistit i názor jiného. Na pana doktora jsem dostala doporučení. Navštívila jsem ho 2x, ani jednou se na mě nepodíval blíž jak 2m. Vůbec nezkoumal co je to za ekzém (že to je zřejmě atopický jsem mu řekla a očividně mi věřil...jen pokrčil rameny s tím, že si na to mám zvyknout - že to je prostě vrozené a budu to mít do konce života...) a dal mi reklamní letáček co měl hned u ruky na mastičku, která prý skoro každému pomůže. Mě nepomohla a dokonce byl ekzém ještě horší. Proto jsem k němu šla podruhé. V čekárně čekalo spoustu lidí a co jsem slyšela tak všichni na pana Strnadela. Po cca 1h čekání (někteří čekali i 2h) prošel pan doktor kolem nás (bez jakékoliv omluvy) do své ordinace =v ordinaci ani nebyl a nikdo nás na to neupozornil - např. sestra na recepci. Předepsal mi další mast a objednal na epikutánní testy s tím, že ekzém musí být zahojený. To se mi ovšem nepodařilo, proto jsem se chtěla telefonicky domluvit co dál a případně se objednat na prohlídku. Po tom, co jsem do telefonu panu doktorovi slušně řekla, že ta mastička nezabrala se očividně velmi urazil a řekl mi, že mám jít tedy k někomu jinému když si myslím že ta mastička nezabírá...tak jsem zrušila objednání na testy a v Bohunicích na kožní klinice mě už nikdy neuvidí. Pana doktora Strnadela nedoporučuji.