Odborný lékař ortopedie
Opavská 39/962, Ostrava

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Bolest paty a kolene

K panu doktorovi jsem přišla s bolestí paty a kolene. V minulosti jsem už na obě dvě oblasti absolvovala rehabilitace. Doktor udělal RTG. Nic nenašel a tvrdil, že jsem nejzdravější pacientka. Doporučení necvičit a namáčet patu v soli. Pan doktor byl nepříjemný a já si připadala jako hypochondr.

Při návštěvě s bolavým malíčkem ho jako první překvapilo, jak můžu přijít s takovou banalitou a ještě mít nemocenskou. Poté co jsem mu řekl, že mi v malíčku přeskakuje bulka mi jej symbolicky prohmatal s tím, že on tam nic nenahmatal (2 sekundy a bylo mu vše jasné) a předepsal mi koupele v soli. Celou dobu se mnou jednal jako s hypochondrem a ještě upozornil, že jiný lékař by mě s tímhle problémem poslal do háje. Hned od něj jsem jel k ortopedovi do Havířova, který mi v malíčku objevil gamgliom, který mi v nejbližší době bude chirurgicky odstraňovat ... Takže pána Ševčíka a jeho přístup už nechci v životě vidět.

Sestra mi řekla, že mám přijít na 8h, že mě doktor vezme co nejdříve. takže jsem dojela po noční, sedla si v 8:15 v čekárně a na řadu se dostala ve 12h. Opravdu hrůza. Přišla jsem k panu doktorovi s tím, že mám bouli a bolet u kliční kosti. Jeho první reakce, aniž by viděl můj problém byla, že to určitě nic není a že si na to nemám sahat, ačkoliv jsem mu jasně řekla, že při doteku to nebolí.
Udělal mi sono, poslal na rentgen... Když jsem se zmínila, že chodím posilovat, dostala jsem přednášku o tom, jak jsou svalnaté ženy škaredé a blablabla... Předepsal mi prášky a mast s tím, že je to asi zánět a že bych měla na nějakou dobu přestat cvičit (jakou dobu, to mi nedokázal říct)
Přístup opravdu katastrofální. Pokud můžete, zajděte si raději někam jinam.

Dobrý den všem. Můj první dojem na MUDr. Ševčíka bylo super - byli jsme za ním s manželkou a naším 3 měsíčním synem na kontrolu kyčlí - velice se mi líbil jeho přístup.
Proto jsem se rozhodl jít sám osobně, kvůli problémům s bolestmi ruky, resp. zápěstím. Jelikož pracuji v Opavě, chtěl jsem se domluvit se sestrou na termínu a času, kdy se mohu stavit ať se stihnu do práce vrátit zpět co nejdříve. Sestra mi sdělila, že objednávání u nich není - už toto mě trochu překvapilo, že v dnešní době nikdo nemá rád, když musí zbytečně čekat než dojde na něho řada u lékaře, ale dobrá, i tak jsem si řekl, že k lékaři půjdu.
Ordinační hodiny kromě středy od 7:30... V pátek jsem přišel do čekárny v 7:05, jen jedna důchodkyně, takže jsem byl druhý v řadě, říkám si super, v 9:00 budu v práci v Opavě... Pan Ševčík došel k sobě v 8:10 a po cca 15 minutách sestra zavolala jiné tři pacienty a já seděl v čekárně jak opařený !!! Až po několikátém zaklepání vyšla sestra a já ji sdělil, ať mi potvrdí alespoň propustku do práce...
Nakonec po slíbení, že mě vezme Dr. na řadu za 20 min. jsem už zůstal a doufal, že špatný přístup k zahájení ordinačních hodin mi vynahradí diagnóza...
To jsem se pěkně spletl, po dalších 10 minutách strávených v nevětraných "kójich" než si vás zavolá sestra jsem popsal a ukázal co mě bolí... lékař ohmatal ruku a sepsal zprávu. Zápěstí v pořádku. Napsání zprávy do PC trvalo delší dobu než prohlídka. Ptal jsem se ho jak řešit problém s bolavým zápěstím a Dr. odpověď byla jen klid, já mu řekl, že s rukou ale potřebuji v práci pracovat...
Abych shrnul moji druhou a poslední zkušenost s Dr. Ševčíkem - laxní přístup ke své pracovní době, sestra ani neřekne, že Dr. zpozdí, takže můžete čekat, arogance ze strany Dr. a odborná rada se mi nedostala.
Dr. možná super pro kojence. Možná i pro důchodce, kteří si mohou dovolit až tak moc nespěchat... Opravdu spousta informací, které tu lidé psali sedí...
Doporučuji k jinému lékaři.

Příjemný,ochotný a vždy milý k dětem.Teď se u něho léčím se zánětem kyčle a jsem spokojená. Kudělková

Absolutně nedoporučuji. "Léčba" katastrofální, otřesné čekací lhůty. Po 4. kdy jsem přišla s tím samým problémem a velkými bolestmi mi pan doktor řekl, ať nechodím v podpatcích, že to bude ten problém. Při zmínce, aby mě poslat na mangnetickou resonanci mi odpověděl, že to není třeba. Doktor dobrý možná tak pro lidi důchodového věku, ale rozhodně ne pro mladé, kteří potřebují uzdravovat a řešit problém.

Pana doktora Ševčíka si pamatuju už ze svého dětství - hrozný přístup, ani mě pořádně neprohlédl a jen vychrlil - cvičit dle návodu. Opravdu nerada na tyto kontroly u něj vzpomínám. Se svým dítětem bych k němu rozhodně nešla...Možná je přepracovaný a proto je náladový, ale každý toho máme dost a když pracuje i s dětmi, měl by se naučit mít k nim hezký přístup.

Pana doktora doporučuji pro maminky dětiček, k němu chodit na kyčlíky-chodím k mudr, Ševčíkovi už s třetím dítkem. Vždycky poradil dobře. Také v době chřipek je pro mě plus, že má velkou čekárnu , odpolední ordinaci (vyhnem se tak bacilům dospělých),miminko si vždy bere po jednom a ostatní čekají na lůžku připravené.Moc mu děkuji za vstřícný přístup k dětem a trpělivost s maminkami.
Renáta Kašturová

Pan Ševčik mně lečil na zanět šlach pul roku daval nohu neustale do sadry vysledek žadny bolesti pořad ještě se ktomu přidal zanět kičle na prave noze.Chci jen dodat pokažde se ptal co stim mně običejneho člověka mněl by to snad vědet on ne když je lekař ortoped.Divne nevědel si rady velmy neskušeny a slaby lekař jen leči praškami a operaci nenavrhne.

U pana doktora jsem byla dvakrát se stejným problémem. Poprvé byl milý, ochotný, provedl punkci, s tím, že pokud by se problém opakoval mám opět přijít. Při mé druhé návštěvě asi za půl roku, kdy byla punkce opět žádoucí, se na mě pan doktor ani nepodíval a doporučil mi, praštit se kladívkem. Venku jsem byla za 5 sekund jako opařená. Ke cti pana doktora musím dodat, že o týden později jsem upadla na náledí,gangliom praskl a bylo po problému. Takže kdybych nebyla zbabělec a pořádně se třískla kladívkem, byla bych o týden dřív bez potíží.