Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie Kladno

Pan doktor s velkým D, odborně i lidsky na výši. Popíše situaci, navrhne možná řešení, ke každému vysvětlí plusy i minusy a doporučí, co by zvolil on. Zároveň ale konečné rozhodnutí nechá na Vás. U něj je člověk v dobrých rukou, všem doporučuji.

Ověřeny pacient

Výborný gynekolog, přešla jsem k němu v těhotenství a jsem velmi spokojená! Každé vyšetření je pečlivé, nesnaží se mě vyhodit z ordinace co nejdříve, jako tomu bývá u jiných lékařů. Na vše se mě zeptá, vše mi vysvětlí. Obrovské plus je také to, že výsledky veškerých testů mi chodí na e-mail, takže se nemusím stresovat, jak dopadly (například výsledky krevních testů v těhotenství) a čekat na další kontrolu, abych se dověděla výsledek. Další velké pozitivum je, že v čekárně posedím maximálně 5-10 minut, nikdy ne více.
Pan doktor je opravdu velmi ochotný, i když nebylo vidět pohlaví, hledal tak dlouho, až našel :-) Když chci dítě změřit, zvážit nebo udělat fotku, tak taky není problém a nechce za to žádný příplatek. Takže za mě rozhodně doporučuji! Čisté a hezké prostředí ordinace, milé sestřičky a skvělý přístup pana doktora!
A. Kučerová

C
Ověřeny pacient

Hledala jsem gynekologa a našla jsem ho a můžu říct,že by ho asi neměnila:-) Profesionální přístup. Příjemný,sympatický, vstřícný a ochotný doktor. Vřele doporučuju:-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti