Konzultace • od 300 kč

Odstranění chronické rýmy • od 3 000 kč

Operace nosní přepážky • od 15 000 kč

Plastika nosu • od 18 000 kč

I.P.Pavlova 6, Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc - Klinika otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku (mapa)

Konzultace • od 300 kč

Nástřel náušnic • 500 Kč

Odstranění alergické rýmy • od 3 000 kč +6 Více

Odstranění chronické rýmy • od 3 000 kč

Odstranění chrápání • od 10 000 kč

Operace nosní přepážky • od 15 000 kč

Pracuje: RVmedCentrum Olomouc, ORL klinika FN Olomouc, ORL katedra LF UP Olomouc Lékař je držitelem I. a II. atestace a primářské licence ČLK v obo...

• chrápání

od 9 000 kč

Plastika víček

od 10 000 kč

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

Umístění: RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. hemangiom

Chtěla bych moc pochválit tohoto lékaře, který jako jediný v ČR byl ochoten mi pomoci a odstranil mi hemangiom na patrovém oblouku. Obešla jsem několik stomatologů a orl lékařů a až pan doktor je top mezi všemi. Velice profesionální a lidský přístup. Vřele všem doporučuji pana MUDr. Radana Viduru, Ph.D. a jeho RvmedCentrum....

Naše dcera, byla velice nešťastná z tvaru svých odstávajících ušních boltců. Měli jsme veliké štěstí, že jsme na ORL ve FN Olomouc potkali pana primáře MUDr. Radana Viduru, Ph.D., který se nás ujal a skvěle operaci provedl. Jeho velice lidský a pozitivní přístup, který z něj sálá ve vztahu jak k pacientům, tak i motivačně k veškerému nemocničnímu personálu a kolegům, je vynikajícím příkladem všem profesím. Před operací samotnou nám pan primář vše podrobně vysvětlil a operace následně proběhla také výborně. Výsledek je naprosto skvělý a pohled na naši spokojenou a usměvavou dceru je nám tou největší odměnou. Takže bychom chtěli alespoň touto skromnou formou vyjádřit náš obrovský dík a vděčnost za skvělou práci i za sluníčko, které z pana primáře Radana Vidury vyzařuje. Mockrát děkujeme

V nedávné době jsem na soukromé klinice RV med Centrum doktora Vidury podstoupila laserovou turbinoplastiku. Důvodem byla dlouhodobá alergická rýma, která mě celoročně obtěžovala a omezovala. Na doporučení známého lékaře jsem si domluvila konzultaci u MUDr. Vidury, který mě velmi ochotně informoval o průběhu zákroku a všech okolnostech s tím souvisejících. Samotný zákrok proběhl v klidné atmosféře, ke které přispěl především profesionální přístup nejen pana doktora, ale i sálové sestry. Překvapilo mě, že za poměrně krátkou dobu po zákroku (ještě téhož dne) jsem byla schopna normálně fungovat. Ale to nejdůležitější je, že už po několika dnech jsem pocítila podstatnou úlevu od projevů chronické alergie oproti minulosti. Touto cestou bych tedy chtěla doporučit nejen tento zákrok, ale především kliniku RV med Centrum pod vedením pana doktora Vidury.
M.Horská

V lednu jsem byla na klinice u pana doktora Vidury na botoxu. Jsem naprosto nadšená!!! Pan doktor se mě věnoval, vše vysvětlil. Samotnou aplikaci provedl velmi pečlivě, ne jako na klinice, kde jsem byla předtím. Žádná modřina, otoky. Ihned po aplikaci jsem mohla jít klidně mezi lidi aniž bych se musela stydět.
Pana doktora můžu určitě doporučit, sama se budu ráda vracet. A sestřičky jsou samozřejmě taky úžasné..:-)
Lenka Prokešová

Na klinice u pana doktora Vidury jsem podstoupila otoplastiku. Klinika mě na první pohled zaujala svými propracovanými web. stránkami (dost informací, přehled doktorů, sester, ceny). Objednání na konzultaci bylo velmi rychlé, taktéž s termínem operace, na který jsem spěchala, mi vyšli vstříc. (Od doby objednání po provedení operace pouhých 14 dní).

Prostředí kliniky je velice příjemné, totéž platí i o personálu. Při samotné konzultaci mi pan doktor Vidura vše podrobně vysvětlit a skvělá, milá sestřička (Pavla Gothová) mi svým pozitivním přístupem pomohla zbavit se stresu / strachu. Operace probíhala v pohodě, fajn prostředí a bez komplikací, totéž můžu říct o následných kontrolách. Z výsledku operace jsem nadšená, konečně jsem se zbavila jednoho, pro mě podstatného, problému.

Jak už tedy z mého textu vyplývá, s klinikou, péčí, milým přístupem a vstřícností pana doktora Vidury a personálu jsem byla nadmíru spokojena. Můžu tuto kliniku, s klidným svědomím, doporučit všem. Určitě nebudete litovat.

Před půl rokem jsem u pana doktora Vidury podstoupila plastiku nosu(rinoplastiku) hned z první návštěvy jsem měla dobrý pocit,všichni příjemní pan doktor mi vše vysvětlil hlavně řekl co mě čeká a na termín jsem dlouho nečekala,V den operace se o mě všichni moc hezky starali a hlavně uklidňovali ze vše dopadne dobře a taky dopadlo,žádné bolesti nic,mam hezký nos a za to vděčím panu doktorovi,má zlaté ručičky. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat a hlavně taky celému jeho týmu za vse!a hlavně sestřičkam vždycky příjemným, ještě jednou děkuji! Pana doktora můžu jenom doporučit

Velmi profesionální přístup, vysoký stupeň empatie všech pracovníků kliniky. Operace i anestezie na vynikající úrovni. Zákrok předčil očekávání. Chrápání přestalo po deseti dnech. Bolestivost odeznela podle očekávání. Plusem navíc bylo, že se mi podařilo snížit váhu bez návratu po jednom měsíci.

Nedávno jsem si zlomila nos. Vypadala jsem nepěkně hlavně z profilu-hrb,skoba každý tomu říká jinak. Vadilo mi to a chtěla jsem stím něco udělat. Ptala jsem se známých a lékařů co stím. Byl mi doporučen jako specialista na ,,nosy"MUDr.Vidura. Po konzultaci sním jsem se rozhodla podstoupit rhinoplastiku(operaci nosu).Vysvětlil mi co mě čeká a nemine ,jak bude probíhat léčba a byl velmi příjemný. Věděla jsem,že pro něj je to rutina ale i přesto jsem se bála jak to zvládnu,hlavně jestli nenastanou nějaké komplikace a jak budu vypadat.operace proběhla v pohodě a já jsem byla překvapená,že mě nic nebolí.Po pár dnech zmizel i otok a já jsem konečně viděla svůj nos.Děkuji MUDr.Vidurovi za perfektně profesionálně provedenou práci.Nosánek mám jako nový a hlavně rovný.Výborně se mi dýchá.Nový nos nový život.Děkuji i personálu zdrav.sester za skvělou péči. Jsem velice spokojená. S pozdravem Ing.Máčalová

Dobrý den.

Celý můj život mě trápily odstáté uši a sbírala jsem odvahu,zda podstoupit operaci či ne.Mám panickou hrůzu z lékařů,nemocnice a jen pouhý odběr krve mi dělá neskutečný problém.Jelikož jsem měla uši hodně odstáté a nemohla jsem nosit stažené vlasy,tak jak jsem si vždy přála,rozhodla jsem se,že na operaci přeci jen půjdu.Na internetových stránkách jsem si vyhledala plastické lékaře,kteří se touto problematikou zabývají.Jako první jsem vyřadila nemocnice,neboť nevěřím,že by svoji práci odvedli kvalitně.Po dlouhém hledání jsem narazila na stránky RVmedCentrum privátní kliniku,konkrétně na pana Mudr. Radana Viduru..Na první pohled mne jejich stránky velice zaujaly,krásné prostředí, a proto jsem se rozhodla ihned panu doktorovi napsat.Psala jsem v neděli večer a ihned v pondělí jsem měla domluvenou schůzku.Pan doktor byl velice příjemný,vše mi vysvětlil a za týden mě čekala operace.Vůbec jsem nečekala,že k operaci dojde tak rychle.Strach z operace byl veliký,ale díky skvělému personálu,nejen panu doktorovi,ale také díky skvělé paní sestřičce Pavle Gothové jsem operaci zvládla.Po celou dobu,nejen při operaci,ale i v průběhu kontrol,mi byla neskutečnou oporou.Chápala můj panický strach a vždy mi pomohla a vyšla vstříc.Nebýt této úžasné sestřičky,tak jsem to nezvládla tak,jak jsem to zvládla.Ouška jsou naprosto úžasná!Je to nepopsatelný pocit.Při podívání se do zrcadla už konečně jako první nevidím své odstáté uši,ale krásná malá ouška.Operace proběhla bez problémů.Ani po operaci nedošlo k žádným komplikacím a uši se mi zahojily velice rychle.S operací jsem strašně spokojená a nedokážu ani říci,jak moc mi pan Vidura změnil život.Díky této operaci mám konečně sebevědomí,které mi díky odstátým uším chybělo.Všem,kteří byli u mé operace,v průběhu léčby, Vám celým svým srdcem děkuji a Přeji Vám spoustu spokojených klientů,jako jsem já!!Všem Vám pana doktora doporučuji!V září mě u pana doktora čeká ještě jeden zákrok a už teď vím,že vše dopadne opět na jedničku!Ještě jednou velké díky!!

S pozdravem
Daňková Andrea

U MUDr. Vidury jsem byla na rhinoplastice a ráda bych mu tímto ze srdce poděkovala za to, že operace byla provedena dokonale, následná pooperační péče byla výborná a hojení proběhlo bez komplikací. Tento typ operace není jednoduchý a nese s sebou určitá rizika, se kterými musí člověk počítat a zvážit je, než se pro samotnou operaci rozhodne. Pan doktor mě o všem poučil a upřímně sdělil všechny možnosti, za to si ho velice vážím. Měla jsem z operace samozřejmě strach, ale vše dopadlo dobře, výsledný efekt daleko předčil moje představy. Jsem šťastná, že jsem tento zákrok podstoupila a právě u pana doktora Vidury. Je to skvělý doktor a velice milý člověk, kterého doporučuji. Velké díky patří jemu i jeho celému zdravotnímu personálu.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,
    ráda bych se zeptala zda je možné provést polypectomii (příp. turbinoplastiku) současně s rhinoplastikou měkké části nosu (úprava špičky). Předpokládám, že by vše probíhalo v CA, takže bych ráda podstoupila tzv. "dva v jednom". Poprosím Vás o váš názor a cenový nástin. Chápu, že bychom si vše upřesnili na konzultaci. Zatim čistě hypoteticky.
    Děkuji za odpověď.
    Ivana K.

Dobrý den,
    provést oba výkony může jít, ale záleží na konkrétním stavu a rozsahu operací, k ceně se vyjádřit bez osobní konzultace odpovědně nemohu, orientačně jsou ceny uvedeny v našem ceníku (RVmedCentrum).
    S pozdravem
    Dr. Vidura

MUDr. Radan Vidura

• Dobrý den,

mám vybočenou nosní přepážku (dlouholeté problémy s častým krvácením z nosu, občas velmi intenzivním, v suchém prostředí je problém častější) a rád bych se zeptal, či mi dokážete provést pouze septoplastiku, bez vnější modelace, tvar nosu je v pořádku. Byl jsem v minulosti i na "vypálení", které však nepomohlo. Jsou období (v řádu týdnů až 1-3 měsíců), kdy je vše v pořádku, poté však přijde období, kdy teče klidně 5x za den.

Děkuji mockrát

Dobrý den, na váš dotaz bohužel nelze odpovědět bez vyšetření, nejvhodnějším řešením bude osobní konzultace v RVmedCentru, rádi vás objednáme.
    Pěkný den
    dr. Vidura