Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Věra Piatkovská
MUDr. Piatkovská s.r.o.,PL dosp.,ortop

Čs. armády 66/89, Ostrava 71500

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    jako zaměstnanec Mš, kdy s nachlazením jsem ráda, že ležím, natož starat se o třídu dvaceti dětí a ještě nemoc roznášet, nedostanu nemocenskou s tím, že mi nic není.
    Odcházím od tohoto lékaře k někomu empatičtějšímu a lidštějšímu. Tento přístup je krutý pro někoho, kdo se stará o děti a ani nedostane možnost se vyležet a odpočinout si...

     • MUDr. Piatkovská s.r.o.,PL dosp.,ortop Jiný  • 

  • H

    Máte pravdu byla jsem u paní Dr sice jen 2krat ale stačilo ze zánětem v nártu a ortézou mi řekla že nevidí důvod abych nešla do práce pracují jako pošťačka.a řekla mi že mi nic není a on mi nedá okamžitě jsem se vrátila ke své Dr a hned druhý den jsem dostala ATB pro ataku infekce boreliozi...o které paní Dr piatkovska věděla... takže za mě nikdy víc

     • MUDr. Piatkovská s.r.o.,PL dosp.,ortop Jiný  • 

  • S

    Arogantní, zmatená , neochota pomoci. Na všechno má svůj názor o pacienta ji nejde, hlavně když se ozvete, dá vám to najevo a ještě vás zkritizuje.

     • MUDr. Piatkovská s.r.o.,PL dosp.,ortop Jiný  • 

  • Zdravotní sestřička Jana je zlatý člověk, vždy na každého milá...
    Paní doktorka je starostlivá, dokáže naslouchat, poradit
    Určitě doporučuji, jsem spokojený pacient již 12 let

     •  • 

  • Vláďa : Je velmi pečlivá a dobrá doktorka.Taktéž její syn Pavel.

     •  • 

  • Máte pravdu, i mě poslala paní doktorka ke svému synovi, ale to je skvělý odborník. On jako jediný po mém ročním trápení a vyšetřeních u jiných odborníků stejného zaměření, během chviličky stanovil správnou diagnozu a poslal k dalšími ošetření. Ta úleva od bolesti!!! Můžu jen chválit a děkovat!!!

     •  • 

  • S šetřením, vyšetřením, správnou diagnozou i laskavým přístupem jsem v této ordinaci moc spokojená!!! Neznám lepší lékařku, neznám lepšího lékaře (syna Pavla) než jsou oni. A že je mi 63 let a už mám s pár doktory své zkušenosti.

     •  • 

  • P

    Jako lékařka nic nepodcení, vnímá člověka celého i jeho život. Nevidím nic špatného na posílání k odborníkům, kteří mohou mít rodinný vztah. Lékař jako lékař. Já byla vždy spokojena.

     •  • 

  • A´t si lidé sami udělají názor. Horníci z dolu nic neví medicíně jsou to opilí vymazaní lidé. Nikdo za svou rodinu nemůže , znala jsem maminku i bratra a znám stovky horších lidí. Neubližujte této ženě. Nezaslouží si to.Navíc doba byla jiná. Neznám pečlivější rodinu lékařů. Byla jsem všech jejich pacient i spolupracovník.

     •  • 

  • Skvělá lékařka.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu