Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Radoslav Svoboda
Sam. ordinace PL pro dospělé

Budovatelů 421, Třemošnice 53843

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor je nejvetsi lekarska kapacita, kterou znam! Ackoliv je o neho mega zajem, protoze kazdemu pacientovi vzdy pomuze, stiha nejen prijimat pacienty, ale je odbornik na akupunkturu a ma velke zkusenosti v ortopedii. Vzdy me pomuze! Dekuji mu a jeho personalu za mily pristup a pomoc. Jsou to lide na svem miste

     • MUDr. Radoslav Svoboda s.r.o. - PL pro dosp. Problem s pateri  • 

  • Vynikající lékař s vstřícným přístupem k pacientům, vždy ochotně a hned pomůže, případně zajistí specializované vyšetření, jeho osobní přístup je skvělý. Více takových lékařů.

     •  • 

  • Chodím k němu od zčátku co v Třemošnici začal ordinovat. Vždycky mi pomohl,je to zlatý člověk

     •  • 

  • Přála bych lidem více takových dobrých praktických lékařů

     •  • 

  • Ochotný , vstřícný ,řešení pro konkrétní onemocnění vždy najde nebo odešle pacienta ke specialistovy na konkrétní onemocnění. Děkuji

     •  • 

  • Vinikající lekař s osobním přístupem k pacientum.

     •  • 

  • IP: FG.EDG.GB.DGB (1)
    Autor: ~ [dodano 2011-02-21 23:09:10] · Oznámit zneužití Dobrý lékař,vždycky pomůže...Takových dobrých lékařů přeji co nejvíce...
    Paní Macourková,jen nechápu,proč do hodnocení lékaře taháte nějaký vaše osobní věci...jste trapná a tím se na první dojem jevíte jako hysterka a nebo že by zhrzená milenka,když to byla vaše první láska???Je to debilní,pište si to někam jinam!!!Je to totiž TRAPNÝ,TRAPNÝ,TRAPNÝ!!!

    Nezbývá mi než plně souhlasit s tímto příspěvkem.Paní Macourková,pan doktor nebydlí na konci světa,tudíš si tyto věci máte řešit osobně a ne na těchto stránkách. 1)Nezesměšňujete pana doktora ale sebe,
    2)Jak k tomu přijdou pacienti...
    Mám k tomuto lékaři důvěru a nic na tom nezmění příspěvky tohoto druhu.

     •  • 

  • Dobrý lékař,vždycky pomůže...Takových dobrých lékařů přeji co nejvíce...
    Paní Macourková,jen nechápu,proč do hodnocení lékaře taháte nějaký vaše osobní věci...jste trapná a tím se na první dojem jevíte jako hysterka a nebo že by zhrzená milenka,když to byla vaše první láska???Je to debilní,pište si to někam jinam!!!Je to totiž TRAPNÝ,TRAPNÝ,TRAPNÝ!!!

     •  • 

  • Pan doktor je vždy ochotný,rád pomůže,nebo doporučí další vyšetření ,je
    ochotny vyslechnout i po telefonu a za pacientem přijet i domů,také si
    s Vámi dokáže v klidu pohovořit a probrat Vaše problémy díky

     •  • 

  • Velmi dobrý a ochotný ohleduplný a vstřícný vůdči pacientům.Milan.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu