Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Radka Drašnarová
Praktický zubní lékař

Jablonecká 1343/15, Liberec 46001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Tímto chci paní doktorce moc poděkovat. Není sice můj zubař, ale byla jsem u ní dnes na pohotovosti. Takoví by měli být všichni zubaři. Je to první člověk, který mi dokázal dát injekci tak, že jsem jí necítila, má velmi lidský přístup a je velmi pečlivá. Děkuji!

     •  • 

  • Pokud se nepletu, tak již odešla do důchodu...

     •  • 

  • fantastická, pečlivá, lidská.

     •  • 

  • Vždy jsem měl hrůzu jen jít na kontrolu, jelikož v dětství zubaři z hororu typu Fialová mne dostali tam, kde jsou jen noční můry. Asi v 17-ti letech jsem poprvé seděl u bohyně mezi zubaři Drašnarové a ani opravu plomby, pod kterou byl můj největší kaz, jsem i bez umrtvení necítil bolest. Její přístup i zákrok sám zachránil můj chrup a tímto Vás i prosím paní doktorko:"neodcházejte do důchodu, i když si ho jako málokdo zasloužíte!"
    Vám vděčný Jiří Bílek

     •  • 

  • vřele doporučuji,anděl mezi stomatology,větší pečlivost stran lékaře z tohoto oboru jjsem nezažila.Mohu jen DOPORUČIT,ale je nás moc a naše paní doktorka má jen jeden pár rukou i nohou.Přeji do Nového roku hodně zdravíčka a sil na nás pacienty.Moc za vše děkuji Stephania

     •  • 

  • H

    Paní doktorka i sestřička Martina jsou opravdu skvělé !

     •  • 

  • Super, super, super... Od te doby, co chodimk pani doktorce, se zubare nebojim. Veskere zakroky jsou provedeny profesionalne, i ta bolest se da zvladnout a z ordinace vzdy chodim s usmevem. Moc dekuju...

     •  • 

  • M

    Paní doktorka je hodná, vstřícná bohužel jen někdy - napřílad se mi stalo, že jsem měla dva kazy, protože ale paní doktorka spěchala, vyvrtala mi jen jeden s tím, že ten druhý půl roku počká. Obávám se také, že nepoužívá nejmodernější metody a přístroje.

     •  • 

  • M

    Skvělý přístup k pacientům.Co se týče dětí, mé děti k paní doktorce chodí rádi ,dobrovolně a vůbec se nebojí.Lepší Paní zubařku jsem neměla.

     •  • 

  • H

    Paní doktorka je velmi laskavá ,vstřícná a komunikativní.Synové do její ordinace chodí od útlého dětství. Na pravidelnou prohlídku se snad i těší.Vděčím jí za hodně, nemají z návštěvy žádný strach, což se o mě díky zkušenostem z dětství vůbec říci nedá.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu