Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Monika Růžičková
Ordinace PL stomatologa

Palackého náměstí 895, Zdice 26751

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Trhání 8čky zubu bez rengenu, ani následný rengen neudělán pro kontrolu. Zub stále bolel, ponechán kořen v dásni. Zjištěno až u jiného zubaře. Zákrok velmi bolestivý, neumí dát ani pořádně injekci na umrtvení. Nic horšího jsem zatím nezažil, a to že jsem měl zubařů již pár. Pokud nechcetedávat pak velké peníze za následnou péči někde jinde dopořučuji jít rovnou k někomu kdo to umí.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Bolest, kterou jsem zažil při zákroku tady, jsem nezažil ani po několika operacích kolena. Nedostatečné lokální umrtvení ( neumí to) při zákroku + špatně dočištěné kanálky a měsíc otevřený zub. Nyní jiným (kvalitním) zubařem zub řádně umrtven a absolutně bezbolestně správně dočištěn a vyndán zbytek nervu ( působil stále bolest)přehlédnutý a zanedbaný pí. Růžičkovou.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • jak sestra, tak doktorka obě neochotné, doktorka laxní a na všechno má dost času a zuby se můžou vesele kazit dál. o vzhledu jejích oprav škoda mluvit. NEPOUŽÍVÁ RUKAVICE.
    NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborná pani zubařka ,hodná citlivá dovede i uklidnit a neboli to od ni

     •  • 

  • Moc velmi dobrá lékařka,jsem nad míru spokojen.Hora J.

     •  • 

  • Chodím často a jsem velmi spokojena. Na mé doporučení k paní doktorce přešli moji známí a jsou též spokojeni.

     •  • 

  • DOCHAZIM JEDNOU DO ROKA NA KONTROLU A JSEM S OSETRENIM SPOKOJENA.

     •  • 

  • P

    VYBORNA ZUBARKA CHODI K NI CELA RODINA PROSTE UMI.PEPIK

     •  • 

  • D

    je to fakticky carodejka :D

     •  • 

  • Myslím, že lékařská péče od paní doktorky má vysokou úroveň. mohu jen doporučit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu