Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Miroslav Kuča
Praktický lékař stomatolog

Lužická 2, Olomouc 77900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • T

    Pana doktora jsem si vybral kvůli recenzím. Byla to obrovská chyba. Hned při příchodu nevěděl o koho se jedná, nejspíše si to nepoznamenal. Zacházel se mnou jak s neandrtálcem, jeho pes pobýhal po ordinaci, stále štěkal a vrčel na mě. Pak doktor je velice nepříjemný, nevrlý a neumí se ani usmát. Ihned jsem ordinaci opustil. Takovéhle chování jsem v životě nezažil! Očekával jsem úplně něco jiného!

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • V

    Neviděl jsem pana doktora asi 25let.Po jeho ošetření mám pořád
    zuby v perfektním stavu.Při návštěvě u jiného zubaře sklidila jeho
    práce neskonalý obdiv.Lepšího zubaře prostě neznám

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Chodím k panu doktorovi od roku 1980,byl můj závodní zubař,je mi 73 let a zuby mám super díky němu.Neznám lepšího zubaře.

     • Praktický lékař stomatolog péče o zuby  • 

  • Díky tomuto panu doktorovi mám zuby jako perličky, má zlaté ruce, je nesmírně zručný.

     •  • 

  • Tak zase jsem po kontrole a spokojenost.Nerad chodím k lékaři,ale nechci vypadat jako bezzubé strašidlo.Jsem O.K. a doporučuji-skvělá práce,plomby drží-ne jak se mi stávalo jinde,nemusím mít nervy,že je práce nekvalitní.Radek Švec

     •  • 

  • Mám po prohlídce a dopadla jsem super-chodím pravidelně a tak nemusím mít strach.Zuzana Poláková

     •  • 

  • Mám strach z vrtání a ze zubařů.Tady chodím taky ne zrovna moc rád,ale pan doktor mě vždycky uklidní a pracuje tak,abych nepocítil zbytečnou bolest.J.M.

     •  • 

  • Tak už mám klapáky,ale perfektně udělané!Mohu pana doktora jen doporučit,protože,aby to netlačilo a sedělo je pěkný kumšt.

     •  • 

  • Dobrý,obě osmy spraveny,dá se.

     •  • 

  • Pan doktor je vynikající už se nebojím zubaře a velmi mě pomohl můžu jen doporučit nebere ohled na pracovní dobu pomůže kdykoliv je potřeba!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu