Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Milan Hrubeš
Všeobecné lékařství, homeopatie

K nemocnici 2305, Kladno 27201

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Dobrý den ale bohužel mám na pana doktora špatný názor nejprve léčil mojí tchýni na bronchitidu a ona záhy skončila v bezvědomí a umělém spánku jelikož to bykl neléčený infarkt,pan doktor se ani neobtěžoval jí poslad na základní EKG. A já jsem minulý týden u něj byla s horečkama bolestma krku a těžce se mi dýchalo pan doktor mě ani neposlechl dýchání v krku cituji-mandle vypadají docela dobře já ale mandle 15 let nemám a tak jsem odešla jen s homeopatikama. Za několik dní jsem skončila pro stálé bolesti a horečky na pohotovosti pro akutní angynu.Pan doktor je sice hodný ale krom opichů páteře nevyléčí nic o veškeré vyšetření se musíte pomalu doprošovat.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Dobrý den, velmi pohodový lékař, který dokáže poradit a také dopručit to co je potřeba (očkování atd...). Nenutí vás ke zbytečným a drahým úkonům, čímž šetří naši peněženku. Sestra také velmi vstřícná a milá.
    Děkuji Kuchynka

     •  • 

  • Pan doktor je super nemůžu nic špatného na něj říct vždy dokáže poradit a najít řešení na daný problém hlavě je to pohodář :)

     •  • 

  • Nechodím k panu doktorovi často, ale vždy mi pomohl a byl jsem spokojen.

     •  • 

  • Vynikající lékař

     •  • 

  • M

    K panu doktorovi chodím cca 16 let,je pravdou že nejsem pořiliš nemocný člověk,ale kdykoliv jsem potřebovala pomoc byla jsem spokojena. Dostalo se mi péče i odborného vyšetření... Mohu jen doporučit :-)

     •  • 

  • Pan doktor je velice pečlivý a pozorný. Doporučuji. Jsem velice spokojena s jeho péčí

     •  • 

  • Věřím mu na 100% a je velmi šikovný - už jsem u něho léta i celá moje rodina -doporučuji je supr !!!!!!!!!!!!

     •  • 

  • výborný lékař

     •  • 

  • Mohu potvrdit všechna kladná hodnocení doktora Milana Hrubeše,ke kterému docházím již více než 20 let. S přibývajícím věkem ho bohužel dnes navštěvuji častěji, ale jeho profesionální a lidský přístup, odbornost i ochota(včetně jeho sestry)mě v dnešní konzumní a uspěchané době pomáhá fyzicky i psychicky. O jeho kvalitách svědčí i často přeplněná čekárna.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu