Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Marta Štefková
ZŠ Demlova 18

Demlova 18, Olomouc 779 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Výborná zubařka, víc než profesionál a bezvadný člověk. Také sestřička je velice milá.
    Mohu vřele doporučit.

     •  • 

  • Nikdy jsem s paní doktorkou neměla nejmenší problém a vždy jsem s ní byla spokojená.

     •  • 

  • Opravdu nechapu ty zaporne reakce, pani doktorka je skvela, profesionalni, stejne jako sestricka. kdyz se objednavam, objedna me hodne rychle, treba hned druhy den. to proto, ze jsou tam ted s panem doktorem dva. chodim k ni od detstvi, taky jsem chodila na zs demlova a nemuzu si u ni na nic stezovat. aspon podle zkusenosti mych i od znamych...ja osobne bych nemenila!!!

     •  • 

  • Plně souhlasím s předchozím příspěvkem. Paní doktorka si byla plně vědoma, že všeci žáci ZŠ Demlova k ní musí chodit na preventivky (pravda, nevim jestli toto přetrvává dodnes) a taky se takto potom chovala. Při vrtání nebo trhání zubů, když jsem řekla, že mě to bolí, tak mi akorát odvětvila, že bych mohla být dobrá herečka. Když jsem po ní žádala u vrtání lokálku, tak mi řekla: "že to snad vydržim, ne.? Že nejsem už žádné malé dítě." Naštěstí už chodím k jiné zubařce, a i kdyby byla poslední stomatolog v republice, radši si ten zub půjdu nechat vytrhnout ke kováři!!!

     •  • 

  • Chodila jsem k této doktorce již od dětství. Naposledy když jsem tam byla, byla jsem objednaná na určitou hodinu. Měla tam nějakou známou, kterou ošetřovala více než hodinu a při odchodu se mohutně smály. Když už jsem doufala, že jdu na řadu, tak mi sestra řekla, že musím přijít jindy, neboť jdou na oběd. Co si vůbec o sobě myslí, to nechápu, čekala jsem tam přes hodinu i přesto, že jsem byla objednaná a ve finále mi řekli, že mají pauzu na oběd, takže mám smůlu.
    Takhle se může chovat opravdu jen zubař, který má ještě z dob komunismu jistotu pacientů, protože jsme k ní všichni ze ZŠ Demlova chodili povinně. A ty její zákroky nic moc, co mohla tak zkazila, ale tomu samozřejmě jako laik nerozumím, to se pozná až časem.
    Už k ní nechodím, našla jsem mnohem lepšího a profesionálnějšího zubaře.
    Tuto nedoporučuji.

     •  • 

  • E

    Nejen výborná lékařka a odbornice, ale i skvělý člověk. Něměnila bych!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Problém se zuby

Pane doktore,od té doby, kdy odešla moje skvělá zubní lékařka do důchodu,mám neuvěřitelnou smůlu.Kvůli laxnímu přístupu jednoho lékaře jsem přišla o stoličku. Přešla jsem k jinému lékaři, který mi otevřel 2 zuby a při čištění kanálků mi zanesl infekci, a i když mi je, podotýkám ručně, čistil…

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Marta Štefková

Dobrý den, zvýšená citlivost zubů může být v tomto období způsobena i kyselým ovocem, pitím čaje s citrónem, zvýšenou konzumací pomerančů, mandarinek, vitaminu C, různých Coldrexů, vína, džusů,…


Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.