MUDr. Antonín Zamykal

Pediatr · Více o specializacích

Benešov nad Ploučnicí 1 adresa

18 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Antonín Zamykal
Ord. PLDD + chirurgie

Děčínská 352, Benešov nad Ploučnicí 40722

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Pana doktora můžu jen doporučit,mám dvě malé děti a super přístup,děti se nebojí a chodí k němu bez báze a strachu. A dvě čekárny má proto,že jedna je pro nemocné (virové) pacienty a ta druhá je pro zdravé pacienty ( novorozenci,preventivní kontroly atd.)

     • Ord. PLDD + chirurgie Jiný  • 

  • K

    Šílená čekací doba!!!! Nechápu proč chodí lidi zadem, když je čekárna vepředu, kamaráčoft nekamaráčoft, pokud jdu k lékaři, tak mám asi nějaký problém a nemíním strávit celý dopoledne čekáním, než si oordinuje svoje kamarády a pak teprve přijde řada na mě!!!! a přijde mi,že pediatrii vůbec nerozumí, měl by se věnovat chirurgii a tohle přenechat pediatrovi, který tomu opravdu rozumí, přístup pana dr,. se mi taky nelíbí je nervní a arogantní!!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jako doktor je výborný, nikdy jsem neměla problém s léčbou, až na dobu strávenou v čekárně to je opravdu katastrofální a smutné hlavně když se jedná o nemocné děti a předběhnou Vás známí pana doktora :o( Měl by změnit přístup, srovnat si co je důležitější a soukromé věci a telefony řešit po ordinačních hodinách.

     •  • 

  • Já jsem tedy byla u pana doktora jen na odstranění pih, ale nemůžu vynachválit. Mám panickou hrůzu z doktorů, ale on (milý sympaták) a jeho suprová sestřička mě dokázali uklidnit. I na kontrolách je choval velmi mile. Nemůžu si v nejmenším ztěžovat. Určitě bych neváhala s další návštěvou. Ať vám to vydrží, pane doktore:-)

     •  • 

  • Dobrý lékař, ale když čekáte v čekárně tak dřív umřete než přídete na řadu.

     •  • 

  • Výborný a zkušený lékař. Doporučuji.

     •  • 

  • Mohu jen doporučit,mému synovi operoval nehtová lůžka a vše perfektní, názor i mého syna, nyní ho občas navštěvuje i moje malá vnučka a jako pediatr super. Jako malá jsem byla pacientkou tatínka a moje děti též a vždy jsem byla spokojená a sestřička Evička je sluníčko.

     •  • 

  • Dobrý den,
    Všem co tady haní pana doktora chci vzkázat,že nemají pravdu!Pan doktor je vždy milý a ochotný a hlavně pomůže!!Možná se u něj čeká déle,ale to u všech dobrých lékařů .S ohledem na množství pacientů,které zvládá ošetřit si nemyslím,že by byla čekací doma nějak dlouhá..Já si ráda počkám,protože pan doktor je odborník a člověk na správném místě!! Všem pomlouvačům-kdyby jste měly jeho schopnosti a vědomosti bůh ví jací by jste byly,laskavě si šáhněte sami do svědomí!Děkuji pane doktore :-)

     •  • 

  • Jsem s panem doktorem spokojena. Me deti k nemu chodi a nikdy se nestalo,ze by neco zanedbal. Je to bohuzel jen doktor a ne buh a to ze ma plnou cekarnu? Asi kdyby nebyl tak oblibeny a podle lidi opravdu dobrym lekarem,tak ma cekarnu prazdnou. Nebylo by zase nahodou divny tohle? Tomu ze ho lidi napadaj je pouha zavist.

     •  • 

  • Přístup k pacientovi nulový, na co se člověk nezeptá, neví a ještě si nemůže být jist, zda mu bylo skutečně sděleno vše. Prohlídky (jestli se tomu tak dá říkat) jsou jak z rychlíku, prostě děs. Jako chirurg možná ano, ale jako pediatr rozhodně ne.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu