Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alice Gutwirthová
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Mlýnská 326, Teplice 41501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Za mě nejlepší doktorka vůbec. O své pacienty se upřímně zajímá a vyslechne je. Zodpovědná a starostlivá. Škoda, že takových není více.

     • Ord. praktického lékaře pro dospělé Léčba  • 

  • Jsem už trošku staršího věku a v životě jsem se několikrát stěhovala v rámci republiky a tudíž střídala i obvodní lékaře. Tak skvělého, empatického a ochotného lékaře jsem do chvíle, než jsem se usadila v Teplicích, předtím nepotkala. Jsem ráda, že mám to štěstí být pacientkou paní doktorky a doufám, že už mě žádné stěhování nepotká - a kdyby, myslím, pokud by to nebylo příliš daleko, budu raději dojíždět, než bych vyměnila. Velký dík patří i ochotné sestřičce Janě Štychové. Nemohu jinak, než doporučit!

     •  • 

  • Paní doktorka mi včas zjistila spatnou funkci stitne žlázy. Vždy poradi a vyslechne. Nebojím se přijít kdykoliv a s čímkoliv. Velice mila a ochotna. Stále dobra nálada. Nic nepodceňuje!!!! Vřele paní doktorku doporučuji

     •  • 

  • Užasná lékařka. Děkuji

     •  • 

  • K paní MuDr Alici sice nechodím, ale je lékařkou mého přítele, vždy mu vyhověla, a s léčbou vždy výborně pomohla. Je ochotná, vždy přítele v klidu vyslechne a hlavně vždy pomůže. Myslím, že paní doktorka si zaslouží výborné hodnocení. Že funguje v několika ordinacích najednou (shora uvedený komentář)- vždy se dá s paní doktorkou na termínech domluvit. Miluše Vágnerová

     •  • 

  • ochotná ,milá ,

     •  • 

  • jsem s ní spokojen;)

     •  • 

  • S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Je moc sympatická a přátelská. Vždy mě vyslechne a snaží se pomoci. Nikdy nezlehčuje nebo nezesměšňuje můj problém. I když jsem se přestěhovala, nebudu měnit. A sestřička je taky moc fajn.

     •  • 

  • Velmi doporučuji tuto doktorku, je to osoba na pravém místě, milá, přátelská, snaží se pomoci. Snaží se najít příčinu, dokáže povzbudit. Jsem s ní i se setřičkou moc spokojená.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • M

    Milá vstřícná ochota sama

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu