Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Vrchlického 4630/59, Jihlava
Nemocnice Jihlava, Traumatologické oddělení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Umístění: Nemocnice Jihlava, Traumatologické oddělení Jiný

Na pana doktora jsem narazil po přetržení Achillovy šlachy. Po jeho operaci se vše vyvíjelo skvěle, bolest minimální. Poprvé jsem s ním reálně mluvil při první pooperační kontrole, kdy jsem byl překvapen jeho mírou ochoty, otevřeností a schopností bez náznaku negativity odpovídat na sebehloupější dotazy. Při zahájení rehabilitace byla fyzioterapeutka nadšená z perfektně provedené práce a z pokročilosti rekonvalescence (díky absenci bolesti jsem mohl s vacopedem poměrně brzo začít nohu "rovnat" a postupně začít chodit).

Bohužel jsem si vlastní vinou způsobil rerupturu (snaha o co nejrychlejší znovunabrání svalové hmoty a kondice). Po úvodních vyšetřeních jsem se na vlastní žádost opět dostal k němu a i přes očekávání výčitek jsem se setkal s naprosto totožným přístupem. Jako bonus jsem dostal nabídku na dřívější termín operace, kdy jeho to stálo nějaké domlouvání. Zmiňuji to proto, že z mého pohledu si nejsem jistý, že by se mi chtělo dělat domlouvání pro někoho, kdo nedodržováním nastaveného režimu přidělává práci.

Jedinou nevýhodou je jeho zjevná pracovní vytíženost, proto nelze nic řešit "hned". Toto je však pro mě zároveň známkou vysoké úrovně odbornosti.

J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi příjemný a schopný lékař, má skvělý smysl pro humor. Jeho přístup mě potěšil, nic nezakrýval, ale nebyl ani nikterak negativní.

Řešil jsem kompresní zlomeninu obratle, s kterou jsem 14 dní fungoval, nakonec jsem čekal poměrně dlouho a měl jsem štěstí, že jsem narazil zrovna na traumatologa - jsa z lékařské rodiny jsem následně zjistil, že jsem měl opravdu štěstí, neboť se v případě pana Kohouta jedná opravdu o specialistu. Za mě - lidské jednání a příjemná a jasná odpověď na vše, na co jsem se ptal.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti