Nemocnice Jihlava, Traumatologické oddělení
Vrchlického 4630/59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Jihlava, Traumatologické oddělení Jiný

Na pana doktora jsem narazil po přetržení Achillovy šlachy. Po jeho operaci se vše vyvíjelo skvěle, bolest minimální. Poprvé jsem s ním reálně mluvil při první pooperační kontrole, kdy jsem byl překvapen jeho mírou ochoty, otevřeností a schopností bez náznaku negativity odpovídat na sebehloupější dotazy. Při zahájení rehabilitace byla fyzioterapeutka nadšená z perfektně provedené práce a z pokročilosti rekonvalescence (díky absenci bolesti jsem mohl s vacopedem poměrně brzo začít nohu "rovnat" a postupně začít chodit).

Bohužel jsem si vlastní vinou způsobil rerupturu (snaha o co nejrychlejší znovunabrání svalové hmoty a kondice). Po úvodních vyšetřeních jsem se na vlastní žádost opět dostal k němu a i přes očekávání výčitek jsem se setkal s naprosto totožným přístupem. Jako bonus jsem dostal nabídku na dřívější termín operace, kdy jeho to stálo nějaké domlouvání. Zmiňuji to proto, že z mého pohledu si nejsem jistý, že by se mi chtělo dělat domlouvání pro někoho, kdo nedodržováním nastaveného režimu přidělává práci.

Jedinou nevýhodou je jeho zjevná pracovní vytíženost, proto nelze nic řešit "hned". Toto je však pro mě zároveň známkou vysoké úrovně odbornosti.

Velmi příjemný a schopný lékař, má skvělý smysl pro humor. Jeho přístup mě potěšil, nic nezakrýval, ale nebyl ani nikterak negativní.

Řešil jsem kompresní zlomeninu obratle, s kterou jsem 14 dní fungoval, nakonec jsem čekal poměrně dlouho a měl jsem štěstí, že jsem narazil zrovna na traumatologa - jsa z lékařské rodiny jsem následně zjistil, že jsem měl opravdu štěstí, neboť se v případě pana Kohouta jedná opravdu o specialistu. Za mě - lidské jednání a příjemná a jasná odpověď na vše, na co jsem se ptal.