Praktický lékař Žlutice

• „Lepšího, pečlivějšího a ochotnějšího lékaře neznám. Má velmi rozšířené znalosti na vysoké úrovni. Svoji práci bere opravdu jako poslání. Pomáhá a léčí, ne jako ostatní, kteří předepisují pouze léky. Zejména starší pacienti paní doktorku mají jako "" Spovědníka "" a ona bez ohledu na čas, vždy pozorně naslouchá. Patří jí velký dík. Pokud by takto pracovali všichni lékaři, naše zdravotnictví by mělo vysokou úroveň. Ale to je utopie, proto nejvyšší hodnocení patří pouze paní doktorce Šimurdové. Více

Vítězná 51, Karlovy Vary Mapa

• Praktický lékař, Neurolog

„Paní doktorku považuji za odborníka na svém místě. Je velmi důkladná, je vidět, že má zájem, naslouchá a udělá si na vás čas. Navíc je možné se objednat na daný čas a díky tomu se nečeká. Více

Lázeňská 19/1, Karlovy Vary Mapa

SPAMEDICON Diagnostic Clinic

• „jsem nadmiru spokojen je vstricna a neponechava nic nahode je dukladna

Bezručova 10, Karlovy Vary Mapa

• Praktický lékař

„Je to skvělý lékař, má v péči mé rodiče, možná vytknou, při přistěhování do žlu prý nereg.nové pacienty ( neověřené info) jedna povídala......takže si nestěžujte , já schvácená nemocí, jedu 60 km a další 4 h sedím v čekárně!! Buďte rádi , že máte dr. v místě bydliště a s péčí na úrovni!!!! ;) Více

Nádražní 322, Žlutice Mapa

Všeobecné lékařství - reflexní léčba

• Praktický lékař

„Tuto pani doktorku jsem navštívil před půl rokem. V zubozenem stavu. Neregistrovaný, vše profesionalne řešila v mezích možnosti. Chtěl bych jí touto cestou předat vzkaz, že jsem nyní v dobrých rukách FN Plzeň. Vážím si této doktorky pro její kvalitu charakteru. O odbornosti také nepochybuji. Ano, stává se, že my pacienti něco zamlcime, ať už úmyslně, nebo neúmyslně. Více

Kostelní 69, Toužim Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší doktor ve Varech. Vše vyřídí za vás. Ochota a podpora pacientů je jeho hlavni prioritou. Velice vstřícný. Kéž by byli všichni doktoři jako je Pavel. Standa Černý Více

Libušina 24, Karlovy Vary Mapa

• „Milá,příjemná a svědomitá lékařka

Vřídelní 49, Karlovy Vary Mapa

Ordinace praktic. lékaře, internisty

• „Paní doktorce Děkuji vždy mi pomohla a poradila je to paní doktorka kterou bych neměnila a po přístupu v Praze kde mi dali najevo že tam nepatřím a nehodlali semnou nic dělat, tak paní doktorka se starala abych aspoň trošku mohla chodit. A sestřička vždy také ochotná a milá. Jsou to prostě ženy na svém místě. Ještě jednou děkuji. Alena J. Více

Masarykovo náměstí 14, Podbořany Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je milá, vstřícná, vše vysvětlí do detailu.Nebrání se odeslat pacienta k odbornému lékaři. Pacienta vždy vyslechne. Více

Všeborovická 44, Dalovice Mapa

• Praktický lékař

„Skvělá pečlivá doktorka která vyjde vstříc a sestřička je taky strašně fajn moc my obě pomohli za to jim patří moje díky i když nemusely tak pomohly díky díky díky Více

Masarykovo náměstí 440, Podbořany Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka Holíková je velice příjemná a empatická lekarka s profesionálním vystupováním i zdr.sestry jsem vždy zažila příjemné.Jsem ráda, že jsem u paní doktorky zaregistrována.Moc děkuji Boučková Více

K Panelárně, Otovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „je to moje nejlepší doktorka co jsem kdy mela nepovisuje se na obycejne lidi je lidska chapava jsem rada ze mi byla doporucena a ze me prijala za pacientku velmi ji dekuji ale i jeji sestre která je také velmi mila a hodna dekuji jim za jejich pristup a vstricnost, Lucanova Více

Masarykovo náměstí 440, Podbořany Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Petr Ráliš, jak sem již jednou napsal (na tom trvám) je velice zodpovědný a na velice dobré úrovni vzdělaný lékař. Jeho přístup k pacientům je velice odborný a co hlavně, lidský. Každý, kdo pracoval s lidmi určiě potvrdí, že práce s lidmi je jednouz nejtěžích a nejsložitějších. Proto si jmenovaného lékaře a v tomto případě i jeho zdravotní sestry velice vážím. V práci přeji oběma mnoho dalších úspěchů. Více

Kadanská 402, Podbořany Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Kučera je moc milý a hodný pán. Je přátelský. Navíc je to výborný lékař. Vždycky mi se vším pomohl a poradil. Báječný pán, báječný doktor. Více

Východní 16, Karlovy Vary Mapa

Národní 1, Karlovy Vary Mapa

• Praktický lékař

„ne třeba dlouho popisovat :) on je prostě skvělý a je třeba zmínit i jeho sestřičku!!! ta je prostě super!!!!

Hradební 32, Žlutice Mapa

• „Velmi dobrá lékařka:)

č.d. 26, Kyselka Mapa

• Praktický lékař

„V nejhorší chvíli mi pan doktor včas a perfektně diagnostikoval zdravotní stav a odeslal za správnými odborníky a jen díky tomu jsem se ze své nemoci poměrně rychle dostal. Za to mu patří můj velký dík a obdiv. Více

č. 317, Žihle Mapa

Praktický lékař

• Praktický lékař

„Pan doktor byl ke mě vždy příjemný a ochotný, neléčil mě jen paralenem ale na zánět ledvin v mém věku listoval i v knize, aby bylo vše v pořádku. Jen na něj nadávejte, aspoň nebude tak narvaná čekárna :-) Více

Sídliště 429, Toužim Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Nemám moc zkušeností s doktory, ale nemůžu souhlasit s tím, že bych se někdy setkal s nezájmem, že by bagatelizovala jakékoli příznaky nemocí nebo že by byla lhostejná k pacientovi. Nemá ráda simulanty a ty, co si vymýšlí, na to je alergická. I když pracuje a dříve pracovala daleko intenzivněji, ve Svazu praktických lékařů, neviděl jsem a neregistroval nikdy výkon těchto funkcí na úkor práce v ordinaci. Racionální žena a lékařka, na foukání bebíček je nutno najít nějakou Kindergarten s hodnýma tetama. Více

Pila 5, Kolová Mapa

Ordinace všeobecného a vnitřního lék.