Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Velešín

• „Pan doktor moc hodný obětavý hned pozná co je člověku... poslal mě do nemocnice na ruzne oddělení tam nic nezjistily a pan doktor prohlidnul mě a poznal nemoce byla jsem na tom hodně špatně nespala jsem a díky panu doktorovi že mě dal léčbu tak jsem se z toho dostala je to TOP ...Supr doktor Více

Čsl. legií 2118/6, České Budějovice Mapa

ADMED, s.r.o.

• Praktický lékař

„Pečlivá lékařka, ochotná vysvětlit diagnózu a postup léčby.

Budějovická 148, Velešín Mapa

MUDr. Jana Novotná

Dolní Třebonín, Dolní Třebonín Mapa

MUDr. Jana Novotná

• „Paní doktorka je skvělá! Má pochopení, je i tak trochu psycholog a navíc má snahu lidem pomoci narozdíl od jiných doktorů,kteří to dělají se znechucením! Jde vidět, že jí tato práce baví a to se pak odrazí i na náladě pacienta Více

Čsl. legií 2118/6, České Budějovice Mapa

ADMED, s.r.o.

• „Co dodat nejlepší lékařka jakou nám můžou ostatní závidět :D!!!!!!

Čkyně 134, České Budějovice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Navštěvuji jej od prvního nástupu do zaměstnání, tj. 28 let a ani mne nenapadlo jej změnit.Vynikající lékař. Nic nezanedbá, lidský přístup.Není jediné věci, které bych mohla vytknout. Více

Žižkova tř. 309/12, České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„Tohoto pana doktora si velmi vážím, mockrát mi pomohl a hlavně jde s dobou a nebojí se používat i nové léčebné metody. Krom toho, že je to odborník, je i jako člověk velice příjemný. Více

Budějovická 148, Velešín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Musím ocenit hlavně to, že se zde nikdy dlouho nečeká, paní doktorka se zbytečně "nevykecává", vše proběhne rychle, stručně a v příjemné atmosféře. Více

Jeronýmova 35/1796, České Budějovice Mapa

• „Spokojenost na nejvyšší úrovni. Odešla jsem pouze z důvodu stěhování. Jinak bych nikdy neměnila. Takových lékařů je málo. Více

č.d. 117, Větřní Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Pan doktor Tuna je velmi slušný, ochotný, zodpovědný, trpělivý a klidný. Vždy pacienta vyslechne, řádně vyšetří, všechno vysvětlí, snaží se nic nezanedbat a hlavně, pomůže. Z ordinace chodím vždy spokojený. Více

Nádražní 156/12, České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„skvělá lékařka,ochotná vždy pomoci,milá prostě jednička

K Bazénu 231, Větřní, Český Krumlov Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Nejlepší pan doktor kraji ,je spravně na svém mistě kraji muzu ho jen doporučit i když je přísnej.

Školní 635, Velešín Mapa

• Praktický lékař

„Dobrý doktor, jen sestřičce by neublížil úsměv.

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

č.d. 106, Svatý Jan nad Malší Mapa