Praktický lékař Rotava

• Praktický lékař

„Nejlepší doktor, ktereho znám. Sestřička je moc hodná, ochotná, milá. Nemuzu si na nic stěžovat. Děkuji za Vaši péči. Více

Karla Čapka 748, Habartov Mapa

Palackého 1891, Kraslice Mapa

Praktický lékař a diabetolog

• Praktický lékař

„Mudr. Zdeněk Vlasák je mým praktickým lékařem více než dvacet let a velmi oceňuji jeho přístup. Nikdo nechodí asi k lékaři rád, já nejsem vyjímkou, ale návštěva této ordinace mi nedělá problém. Velký podíl na spokojenosti mají i sestry, oceňuji dobrý nápad s facebookem, dozvídám se tam zajímavosti i operativní změny ordinační doby. Více

Tovární 1, Sokolov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je milá, hodná a vždy mi vyjde vstrict.Clovek na správnem miste. Sestricka je také v pohodě..Asi mam stesti, ale vždy cekam chvili a jdu hned na radu...Chodí k ni i muj tatínek a je max.spokojen. Více

Marie Majerové 1804, Sokolov Mapa

• Praktický lékař

„doporučujem takoveho doktora každemu leči psichologicky prakticky přijedu pro leky s holama a behem 15 minut povidani snim a vibrani jim určenim leku tabl. nebo inekce odhazim domu a po nekolika km zistim že sem zapomněl hole v jeho ordinaci to znamena že umi určit diagnozu a určit lek a ješte pomoct slovem Luboš jugo Více

Bukovany 49, Sokolov Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Jsem štastná , že jsem si našla lékaře, který má o pacienta a jeho zdravotní stav zájem. Jak pan doktor tak sestřička jsou vstřícní a milí. Mohu jen doporučit. Více

J. K. Tyla 790, Sokolov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Byl jsem u paní doktorky. Byla velice příjemná ochotná. V mé nemoci mi velice pomohla a odhalila její příčinu.

Kraslická 26, Svatava, Sokolov Mapa

Dům klidného stáří s.r.o.

• Praktický lékař

„S přístupem k pacientům i způsobem léčení jsem velmi spokojena. Jsem ráda, že je právě u nás v Habartově. Jana Kässová Více

Karla Čapka 148, Habartov Mapa

• Praktický lékař

„Také já jsem s paní doktorkou Rundovou velmi spokojený . Je přívětivá , vstřícná a trpělivě na vše potřebné odpovídá . Je zkrátka taková , jaký má lékař být . Rád ji případně doporučím také jiným . Spokojený jsem taktéž s její paní sestřičkou . Ivo Urban Více

Jednoty 1628, Sokolov Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je především dobrý člověk která rozumí své profesi chová se lidsky nikdy jsem jí neviděl že má špatnou náladu vždy se usmívá je to naše sluníčko. přeji jí brzké uzdravení Více

Rolavská 237, Nová Role Mapa

• Praktický lékař

„když jsem u Pana doktora Pazdiora tak si nemohu stěžovat už 25 let k němu chodím a jsem moc rád že ho tu máme je to doktor na úrovni Více

Střední 77, Pernink Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Koukám, že už sem dlouho nikdo nic nenapsal.... Tak tedy já. Pana doktora Rozsívala znám už dlouho a chodím k němu od té doby co začal u nás v Jindřichovicích ordinovat. On totiž pan doktor k nám dvakrát týdně odpoledne zajíždí, takže nemusíme my do Rotavy. Je to dobrý lékař i člověk. Vážím si ho a důvěřuji mu. Více

Sídliště 603, Rotava Mapa

• Praktický lékař

„Již několik let docházím mudr. Brožovi, vždy, usměvavý, milý, schopen naslouchat , a nikdy mě sni čím neodmitnul, veškerá vyšetření jsou na místě, a indikace léčivých preparátů individuálním přístupem medikace vzdy zabrala s Dobr výsledkem, bez nutno další kontroly. Doporučuji víc takovych mudr. Jako je pan Brož, děkuji Více

Poliklinika Sokolov

• Praktický lékař

„vynikající diagnostik ...doporučuji .. jsem ráda že jej zde v Bečově máme...věřím mu , má zájem o pacienty

Rooseveltova 1299, Nejdek Mapa

Ambulance praktického lékaře

• Praktický lékař

„Dobrý den, jsem pacientem paní dr. Bohmövé je to skvělá paní doktorka, chodíval k ní i můj tatínek, který byl také spokojený a tak, když jsem odcházela od dětského doktora, byla ona mojí skvělou volbou. Její přístup k pacientům je vždy skvělý. Paní doktorka je velice empaticka a vždy mi vysvětlí vše co se týče mého zdravotního stavu. Více

Závodu míru 636, Nejdek Mapa

• Praktický lékař

„V každém případě se jedná o velmi pečlivého lékaře s citlivým přístupem k pacientům. Docházím k tomuto lékaři přes 20 let, vždy ho navštívím se svými vážnějšími problémy, zajistí mi odborná vyšetření u specialistů. (Jinak souhlasím s názorem ohledně ordinačních hodin) Více

5. května 301, Kraslice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Alergolog, … Chirurg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Sokolov

• Praktický lékař

„Pravda je, že to čekání je nekonečné, nesnáším to. Ale jako na lékařku, si na paní doktorku stěžovat nemohu. Zachránila mi život a vždy mi napíše potřebná doporučení, poradí i bylinky, nebo babské recepty. Sestřičku znám současnou i předchozí a netuším, kam chodíte na tyhle negativní zkušenosti. Zažila jsem tam manželský pár a byli to mladí lidé( a bílí), kteří neuvěřitelně páchli potem, močí a špínou a sestřička, ani paní doktorka neřekly ani popel, já bych se neudržela. Více

U Porcelánky 936, Chodov Mapa

Ordinace praktického lékře pro dospělé

• Praktický lékař, Anesteziolo… g, Chirurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov