Praktický lékař Liběšice

• „Pan doktor s paní sestřičkou jsou velice komunikativní, empatičtí. Ordinace je moderně vybavena. Panuje zde příjemná a klidná atmosféra. S každou návštěvou jsem velice spokojena. Více

Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice Mapa

MUDr. Mikuláš Havlík s.r.o.

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Pediatr

Školní 492, Štětí Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Jsem u ní asi 6 let,vždy perfektní milá a hlavně velice pozorná. před tím jsem byl 35 let u obvodního v Mas.nemocnici.:A TO BYLA HRUZA,4hod čekání uplně běžná věc a léčení od stolu to nepřeju nikomu. A jednání sester je pro mne vždy:NEJ!!!. Nejlepší Ordinace co jsem kdy ve svých 63.letech poznal. Více

Štefánikova 777/27, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Fyzioterape… ut Více

„Jsem velmi spokojená s panem doktorem Veverkou. Vždycky mi pomohl. A pro ženy - je to fešák. Pro ty jeho oči bych tam chodila i denně :-)). Ale samozřejmě proto ho nechválím. Opravdu je dobrý doktor. Více

Elišky Krásnohorské 8, Objednání do ordinace praktického lékaře, Litoměřice Mapa

MediCentrum Veverka s.r.o.

• Praktický lékař, Zubař

„Máme s MUDr.Dyatlovou jen ty nejlepší zkušenosti. Přijala do péče celou mou rodinu a postupně všem odléčila všechny problémy. Dokonce i má malá dcera, která nebyla ochotna otevřít strachy ani pusu, překonala za pomoci lékařky a její trpělivosti všechny obavy a nechala se nakonec ošetřit. Díky perfektnímu, modernímu vybavení a speciální technice v ordinaci je schopna rychle a přesně diagnostikovat a poté odborně zakročit. Ve spojení s aktivním a profesionálním přístupem k řešení problému a její ochotě a vstřícnosti je to ideální kombinace, kterou mohu vřele doporučit. Příjemný a ochotný je i ostatní personál ordinace a i oni pracují pro pacienty na velmi vysoké úrovni. Kate.Rehorova Více

Mírové náměstí 3428/5A Špalíček, Ústí nad Labem Mapa

Stomaservis s.r.o.

• Praktický lékař

„Milá, ochotná, pečlivá a starostlivá, vždy ochotně poradí, zařídí návštěvu specialisty, milá a příjemná setřička - to vše po 30-leté zkušenosti s ní Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Jeden z mála lékařů, které člověk může mít v obrovské úctě. Perfektní přístup k pacientům, vstřícné chování a plné pochopení. Děkuji za Vás. K Více

U Katovny 2023/1, Litoměřice Mapa

• „Dobrý den, pravidelně docházím k paní doktorce cca 20 let, tak jednou za kvertál a jsem spokojen s prevencí i akutními příhodami. Více

Opletalova 276, Ústí nad Labem Mapa

Mariemed s.r.o., Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Nemam jineho slova,nez ze pani doktorka je nejskvelejsi odbornik a clovek,ktereho jsem potkala.....a timto ji take za vse moc dekujeme ... Více

nám. Svobody 112, Hoštka Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař, Alergolog, … Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Masarykova 92, Ústí nad Labem Mapa

ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• „Milá, usměvavá paní, co se snaží vše léčit přírodní cestou. Pokud máte rádi alternativu, doporučuji:) Moc spokojená:) Více

Masarykova 1859/170, Ústí nad Labem Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Souhlaím s pane Boučkem, já sma k paní doktorce chodím mnoho let a jsem s ní velice spokojená. Vždy umí poradit a než aby něco nechala zanedbat tak raději udělá všechna možná vyšetření, aby si byla jita, že něco nezanedbá. Pomlouvat jí může jenom ten kdo se chce flákat a ona to pzná je opravdu dobrá. Helisová Marie Více

U Školy 2/160, Litoměřice Mapa

• Bílinská 3490/6, Ústí nad Labem Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Je to prostě praktik, který neexperimentuje, ale věci řeší.

Školní 492, Štětí Mapa

• Praktický lékař

„Pečlivý, včas rozeznal moje problémy se štítnou žlázou, vstřícný, s pacienty o jejich problémech hovoří.

Boženy Němcové 113, Terezín Mapa

Ord. PLD a interní ambulance

• Praktický lékař, Internista

„Výborný, nemám žádnou připomínku. Vždy poradí jak s léčbou dál. Komu se nelíbí aŤ si najde jiného lékaře. Ad

Brožíkova 12, Ústí nad Labem Mapa

Ord. PLD - akupunktura

Herbenova 20, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař

„Velice pečlivý a odborník na svém místě,vždy poradí ,pomůže,je to prostě lékař na svém místě,jenom kdyby takových bylo víc. Více

Varšavská 774, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař, Chirurg

„Také chodím panu doktorovi Matesovi více jak 20 let.Je ochotný obětavý,vždy pomůže,když mam nějaké potíže.Pan doktor nezavře ordinaci ve 13. hod. když mu končí ordinační hodiny.Pokud tam jsou pacienti a ty tam jsou pořád,ordinuje klidně i několik hod. po pracovní době.Jednou mi dělal předoperační vyšetření a v nemocnici žasli ,jak pan doktor precizně a dopodrobna vše napsal ,že to ještě neviděli.Je to opravdu zlatý člověk. Lupejová. Více

Pokratická 75, Litoměřice Mapa